Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.11.2008, 11:10
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236
Privzeto Bomo končno dobili pojasnilo?

Spoštovani SiOL-ovci,
za začetek naj navedem dva citata iz preteklega tedna:
Citat:
Objavil-a Majda Pestotnik piše:
Spoštovani,
Veseli nas, da ste se z vašim vprašanjem obrnili na nas

Sporočamo vam, da smo vas z obvestilom želeli seznaniti na vse prednosti, ki vam jih Sagem STB nudi, predvsem na uporabo dodatnih storitev in neskončno novosti, ki jih v bodoče pripravljamo na novem vmesniku SiOL TV+. V kolikor ne želite uporabljati nov vmesnik in ne želite opraviti menjave, vas obveščamo, da vam bo AMINO deloval še naprej

Za več informacij nas lahko pokličete vsak dan do 23. ure na brezplačno telefonsko številko 080 80 00.

Lepo Vas pozdravljamo,
Telekom Slovenije d.d.
Majda Pestotnik
Služba za teleprodajo

Citat:
Objavil-a 080 Urban Prikaži sporočila
Ukinja se navadni vmesnik na Sagemu.
lp

Tako.

Zdaj pa vas, spoštovani predstavniki SiOLa, sprašujem: kaj in predvsem zakaj se dogaja z vmesniki (SIOL, SIOL+), kodiranjem (mpeg-2, mpeg-4), STB-ji in vsem ostalim vezanim za SiOL TV kar počnete v zadnjem času.

Menim da imamo vaši uporabniki, ki mesečno plačujemo vaše storitve, pravico do povsem nedvoumnih pojasnil o vsem kar počnete s SIOL TV in predvsem kakšni so vaši cilji.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 11:50
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064
Privzeto Re: Bomo končno dobili pojasnilo?

Mislim da jasno piše v obeh sporočilih, kaj se dogaja. Ukinja se stari vmesnik na Sagemu. Aminoti bodo delovali še naprej.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 11:55
organicMe Uporabnik organicMe ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 10

Hja, nova naročniška akcija ponuja programske pakete (prej smo imeli vsi vse programe), to omejevanje je pa baje možno samo prek vmesnika sioltv+. Srčno upam, da bomo stari naročniki lahko na starejših sagemih tv spremljali prek starega vmesnik (ki mi, mimo grede, nikoli ni povzročal težav). V nasprotnem primeru bo pa očitno treba kupit enga aminota
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 13:13
falotXP Uporabnik falotXP ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 86

Jaz samo vem, če AMINO-ti ne bodo več delovali bom odjavil TRIO, ne pa se vezal za 24 mesecev, manj pa še, da kupim ta SAGEM.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 13:55
Pripravnik

Citat:
Mislim da jasno piše v obeh sporočilih, kaj se dogaja. Ukinja se stari vmesnik na Sagemu. Aminoti bodo delovali še naprej.

lp
Mislim sicer, da se oba strinjava vsaj toliko, da drug drugemu priznavava funkcionalno pismenost. V tem primeru ti najbrž ni treba posebej razlagati, da sem napisano razumel že ob prvem branju.

Sicer pa sem zelo vesel, da si se odločil odgovoriti na moja vprašanja.

Zato te moram opozoriti, da si po nesreči spregledal del mojega posta:

1. kaj in predvsem zakaj se dogaja z vmesniki, kodiranjem (mpeg-2, mpeg-4), STB-ji in vsem ostalim vezanim za SiOL TV kar počnete v zadnjem času?
2. kaj počnete s SIOL TV in predvsem kakšni so vaši cilji?

Da ne bo preveč komplicirano, pa imam tukaj še nekaj konkretnih vprašanj:

3. Zakaj ste obveščali da bodo Aminoti neuporabni? Kakšne cilje ste imeli?

4. Do kdaj bodo Aminoti uporabni?

5. Ali bo moč z Aminom v prihodnje gledati enake programe kot s Sagemom
(tu ne govorim o kodiranju, jasno mi je, da mpeg-4 Amino ne razume; zanima me, ali boste poskrbeli da uporabniki ki imamo Amonote ne bomo zaradi tega na slabšem? Ali npr. ne boste ukinjali programov kodiranih v mpeg-2 oz. če boste dodajali nove kodirane po obeh standardih)

Toliko za začetek.

Veselim se že tvojih odgovorov na prvih 5 vprašanj in se ti zanje vnaprej iskreno zahvaljujem.
Lep dan ti želim!

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 14:22
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

1. To kar se je z vmesniki dogajalo je posledica tehničnih težav.
2. Poslovna skrivnost
3. Nikjer ni pisalo, da bodo Aminoti neuporabni. Pisalo je le, da na Aminotu ni moč spremljati SiOL TV+ vmesnika, in smo ponudili zamenjavo za Sagem-a.
4. Neznano.
5. To ne bo nikoli mogoče. Z Aminoti se ne ukvarjamo več, prav tako tega proizvoda ni več mogoče nikjer kupiti (razen na bolhi). Bodo pa v prihodnosti sigurno še kanali, ki jih Amino ne bo znal predvajati... Takrat se pa pričakuje naval na temo: "zakaj pa jaz na Aminu ne morem tega gledat" ... Odgovor bo seveda: "ponujena vam je bila zamenjava za Sagem za 1€, vendar se zanjo niste odločili".

LP, Urban
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 14:39
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Mene pa zanima kako lahko prenašate nas tečne "stranke", ponavljanje istih odgovorov, jeze strank, ...

Verjetno mora biti grozno ko 8 ur prenasas dretje, jezo...ko ze ves da gres v sluzbo pa te nic dobrega ne caka.

Vsaka vam cast! Morate imeti jeklene živce!

Vem da ne dela vse tako kot bi moralo, verjetno ne bo nikoli, ker se tehnologija vedno spreminja, toda navsezadnje poskusate resit probleme.

Pohvala vam, operaterji!
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 15:27
Pripravnik

Citat:
1. To kar se je z vmesniki dogajalo je posledica tehničnih težav.
A bejž no? Kdo bi si mislil kaj takega!??

Citat:
2. Poslovna skrivnost
A to, kaj je vaš cilje v zvezi s IPTV je poslovna skrivnost? Ja to je pa fajn!
A je bila takrat, ko ste mi prodali dva Amina, tudi skrivnost, da bosta čez par let oba za v smeti?
Kako priročno, kaj!? Se da fajn zaslužit na račun tistih, ki nimajo izbire...

Citat:
3. Nikjer ni pisalo, da bodo Aminoti neuporabni. Pisalo je le, da na Aminotu ni moč spremljati SiOL TV+ vmesnika, in smo ponudili zamenjavo za Sagem-a.
To sem pa spregledal, da ste ponudili zamenjavo. Edino prav, saj je moja oprema za gledanje vaše IPTV, ki sem jo drago plačal, povsem ok.
Kje pa te najdem? Jaz imam za zamenjat namreč kar dva Aminota.

Aja, a da v bistvu niste ponujali zamenjave? Ja kaj pa?
Aja! Nategnit nas hočete in še enkrat zaračunati tisto kar smo vam enkrat že plačali. Drugič tako povej, da se bomo lažje razumeli.

Citat:
4. Neznano.
Večna uganka mi ostaja, kaj se vam plete po glavi in od kod vam taka vehemenca. Kako za boga milega si drznete imeti tak odnos do svojih strank, od katerih živite? In to ob dejstvu, da se vam sistem malodane sesuva, kvaliteta slike pa je praktično najslabša med vsemi providerji.

A se res ne zavedate, da ste zgolj zaradi politikantskih iger še vedno v veliki meri monopolisti. Ampak tudi to bo kmalu minilo...

Lahko bi vas bilo sram lastne nesposobnosti, še bolj pa vašega vzvišenega in neprofesionalnega odnosa do strank!

Citat:
5. To ne bo nikoli mogoče. Z Aminoti se ne ukvarjamo več, prav tako tega proizvoda ni več mogoče nikjer kupiti (razen na bolhi). Bodo pa v prihodnosti sigurno še kanali, ki jih Amino ne bo znal predvajati... Takrat se pa pričakuje naval na temo: "zakaj pa jaz na Aminu ne morem tega gledat" ... Odgovor bo seveda: "ponujena vam je bila zamenjava za Sagem za 1€, vendar se zanjo niste odločili".
Ja poglej no, gospoda se ne uvarja več z Aminom in mpeg-2! Razen takrat, ko so nesposobni spraviti v delovanje mpeg-4 in Sageme, ane?
Lepo, da ste pokazali še en primer prepotentnosti brez najmanjšega argumenta zanjo ter znova skrajno neprofesionalen odnos in nastopanje s pozicije močnejšega.
Urban, a se ti zavedaš, da bi s takim odnosom do strank ob enakovrednem konkurentu na trgu lahko v letu ali dveh zaprli firmo? Videti je, da ne...

Joj, kako se vam bom smejal čez pet let, ko boste tekali za nami in nam lezli v rit, naj se vrnemo k vam.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 15:37
mare2 Uporabnik mare2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 139

Ma kakšen Amino.

Tudi Sagem-i so že zastareli.

Po mojem bodo kmalu razmišljali o Motoroli. Pri T-2-ju se Motorole namreč kar dobro odrežejo.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2008, 15:39
Pripravnik

Upal bi staviti, da bo tako.

In zgodba se bo ponovila. Le Miko in njemu podobni oportunisti bodo takrat trobili v naš rog.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bomo, dobili, končno, pojasnilo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Danes bomo jedli [Samo ideje z recepti] ... Cvetlični deček Gastronomija 108 28.09.2010 16:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:20.