Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.11.2008, 08:37
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: Bomo končno dobili pojasnilo?

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Zakaj je to nategovanje? Saj prostovoljno podpises za 2 leti. Ce ti pa ne pase pa gres stran. To je demokracija, fantje, lahko se odlocis kakor zelis.
Ce bo pac leta 2011 novi komunikator...ja in? Bomo ga pac vzeli za 1€, ce pa bo kje drugje boljsa ponudba pa bomo sli tja.
Ve čem vidite torej problem? V 1 €?
Pod tole se pa podpišem in dodajam je pač telekomova oziroma siolova poteza nihče pa nikogar ne sili v kar koli.
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2008, 17:46
gloris Uporabnik gloris ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2001
Naslov: NM
Sporočila: 255

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Ve čem vidite torej problem? V 1 €?
Tudi v tem. Ker imam dva, lahko samo enega zamenjam za 1€ in vezava, ki mi ne ustreza, za drugega pa moram ponovno plačat polno ceno.
Če bo to potrebno do leta 2011 bom že nekako. Sicer pa se do takrat lahko že marsikaj spremeni na bolje, al pa tudi ne veliko, če si obtičal pri SiOL-Telekom navezi.
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2008, 18:28
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a fazan
Pod tole se pa podpišem in dodajam je pač telekomova oziroma siolova poteza nihče pa nikogar ne sili v kar koli.
Še enkrat, za tiste ki se ponašajo z res počasno pametjo v upanju, da bodo končno doumeli...
Problem je v naslednjem:
0) opremo za dekodiranje signala sem že enkrat pošteno plačal
1) SiOL mi vslijuje ponovni nakup, če hočem gledati TV (če ne danes, pa čez mesec ali dva)
2) menjava STB-jev, če se zanjo odločim, me bo stala 140 EUR
3) menjava STB-jev, če se zanjo odločim, me bo stala ponovne 2-letne vezave

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Sagem kar lepo predvaja mpg4 okol tega ni straha strah je bolj okoli takih ljudi,ki včasih hočejo nemogoče predrablate to temo isto kot otroci v vrtcu kaj se bodo igrali.
Nič si posebej ne ženi k srcu, če ne dojameš mojega pisanja. Tudi jaz nisem uspel prodre3ti v globine tvojega umotvora

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2008, 18:39
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

HD vsebine bodo verjetno vse le v mpeg4. Amino odpade. Ali bodo v baker spustili 8-12 mbps HD streme in dvignili limit za TV pa lahko le ugibamo. Legočno bi bilo, da bi.
Prej ali slej bo menjava Aminov potrebna. Komur se v relativno bljižnji prehodnosti ne obeta oranžna optika se splača vsaj razmislit in vzet kak STB na tlako. Konec koncev njegova prodajna vrednost vkolikor ne bo nekaj novega in bistveno boljšega ob prekinitvi pogodbe lahko skorajda zadošča za poplačilo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2008, 20:57
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930

Če bo SIOL omogočal sedanji nivo storitev na starem Aminotu še neko obdobje in bo to obdobje tudi jasno definiral potem se bomo morali uporabniki s tem sprijazniti. Tudi moj LCD po letu 2011 ne bo sposoben spremljati TV SLO brez nakupa dodatne elektronske opreme, pa čeprav plačujem občutno naročnino.

Tu se gre predvsen za odnos SIOL-a do strank. Z nekim delom napol v "ilegali", obljubljanjem velikih akcij, pojavljanjem in izginjanjem spletnih obvestil... odnosa do strank sigurno ne krepijo.

Povejte že enkrat jasno:
- do kdaj bo deloval stari amino v sedanjem obsegu?
- kaj nam bo prinesla uporaba Sagema (dejansko ne v oblakih)?
- kdaj mislite zamenjati Sagema in s čim?
- kdaj boste popravili "novi vmesnik", da bo omogočal sortiranje programov in možnost listanja samo po priljubljenih ali drugih skupinah?

Poskusite npr. te in podobne odgovore napisati na svojih spletnih straneh, kot na primer "super" ugodnosti za zvestobo. Z več zadovoljnih uporabnikov bo tudi delo v SIOL-u lažje.
Staro 22.11.2008, 23:23
J_O Uporabnik J_O ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 264

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Če bo SIOL omogočal sedanji nivo storitev na starem Aminotu še neko obdobje in bo to obdobje tudi jasno definiral potem se bomo morali uporabniki s tem sprijazniti. Tudi moj LCD po letu 2011 ne bo sposoben spremljati TV SLO brez nakupa dodatne elektronske opreme, pa čeprav plačujem občutno naročnino.

Tu se gre predvsen za odnos SIOL-a do strank. Z nekim delom napol v "ilegali", obljubljanjem velikih akcij, pojavljanjem in izginjanjem spletnih obvestil... odnosa do strank sigurno ne krepijo.

Povejte že enkrat jasno:
- do kdaj bo deloval stari amino v sedanjem obsegu?
- kaj nam bo prinesla uporaba Sagema (dejansko ne v oblakih)?
- kdaj mislite zamenjati Sagema in s čim?
- kdaj boste popravili "novi vmesnik", da bo omogočal sortiranje programov in možnost listanja samo po priljubljenih ali drugih skupinah?

Poskusite npr. te in podobne odgovore napisati na svojih spletnih straneh, kot na primer "super" ugodnosti za zvestobo. Z več zadovoljnih uporabnikov bo tudi delo v SIOL-u lažje.

Podpis!
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2008, 00:23
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Tudi moj podpis imaš!
Strrinjam se z vsem, razen z enim delom, in sicer:

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Tudi moj LCD po letu 2011 ne bo sposoben spremljati TV SLO brez nakupa dodatne elektronske opreme, pa čeprav plačujem občutno naročnino.
Če si hotel gledati TV, si ga pač moral kupiti. A ti ga ni prodala RTV Slovenija. Pri nakupu si imel povsem proste roke in zdaj imaš pač to za kar si se določil sam. Tudi to, kaj boš naredil v prihodnje je stvar tvoje odločitve. Lahko kupiš dekoder, lahko nov sodobnejši TV, predvsem pa ti tega ni treba kupovati pri RTV SLO. /BTW, na Hrvaškem bo država poklonila vsakemu gospodinjstvu po en dekoder/

Jaz pa sem, če sem (tako kot ti) hotel gledati TV, bil v nakup Amina prisiljen. Kupil sem ga lahko izključno pri SiOL-u, izbirati nisem imel kaj, In zdaj se zgodba ponavlja, kupiti bom prisiljen Sagema in to od SiOL-a.

Zato trdim, da ti dve situaciji nista niti slučajno primerljivi.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2008, 18:19
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a gloris Prikaži sporočila
Boste morali ponuditi kaj boljšega kot je tale Sagem, šele potem pride v poštev kakšna menjava za 1€ in vezava.
Sploh pa so izkušnje pri naši hiši take, da nobena naprava, ki je nosila napis Sagem ni delovala tako kot je treba.
Tudi pri nas Sagem ni dobrodosla znamka.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bomo, dobili, končno, pojasnilo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Danes bomo jedli [Samo ideje z recepti] ... Cvetlični deček Gastronomija 108 28.09.2010 16:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:44.