Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.03.2007, 20:58
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Siol (razlicni) paketi - razlicne cene - stare stranke!

Citat:
Objavil-a kitl Prikaži sporočila
bejli seštevanje aneksov pri mobilnih operaterjih ni več že 2 leti se mi zdi. Zdaj moraš odslužit aneks šele potem lahko vzameš nov aneks.
Pri Simobilu sem jaz ravno včeraj vzel nov (subvencioniran) telefon. Ker mi pogodba še ni potekla, me je stal 5€ več.
Staro 09.03.2007, 21:27
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

Se opravičujem pri Mobitelu sem mislil.
Staro 09.03.2007, 23:32
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Vsem skupaj se vam samo zdi da dajejo "subvencionirane" telefone, so pa iste cene kakor v tujini
Vsem skupaj se gre samo zato da se zavežeš v naprej.

Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2007, 20:40
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Še enkrat...mene ne moti, da imajo novi uporabniki Siolovih storitev ugodnejše pogoje za priključitev, da ne rabijo plačevat isdn priključka, itd... pa če tud se Siol, njim v korist, odpove npr 1/2 mesečne naročnine...

mene moti to, da kot stara stranka za 1mega interneta + SIOL TV plačujemo več, kot pa nekdo drug....usluga je ista, cena pa različna...stara stranka je tak al tak imela večje stroške z priključitvijo, zdak pa še z mesečno naročnino za isto storitev? Pa niti isto storitev, stara stranka niti ne more koristiti vseh tehničnih možnosti, ki jih nova lahko...plačujemo pa več...to je to...
Staro 11.03.2007, 21:05
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321

Nared prehod na trio. Pa se 3 mesce gratis dobiš...
Lahk pa jamraš naprej
Staro 11.03.2007, 21:40
howrude Uporabnik howrude ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce howrude
Član od: Feb 2006
Sporočila: 105

Citat:
Objavil-a Ipod Prikaži sporočila
Nared prehod na trio. Pa se 3 mesce gratis dobiš...
Lahk pa jamraš naprej
se podpisem pod tole

DUH kot sta ti povedala Veron (ze v prvem odgovoru ti je povedal) in IPOD ti povem se jaz, ubogal jih....

"Zdaj mi pa naj nekdo razloži, kdo je zdaj tukaj neumen?" hm mogoce se na tehniko ne spoznas, noben ne rece da si neumen, sam jaz bi raje tale stavek zbrisal, ker so tvoje pritozbe po mojem mnenju neupravicene oz nimajo smisla

pravis da si ze ves let siolov narocnik, koliko potem placujes (vem sicer da placujes kot pravna oseba) ? ker me zanima ce imas tudi isti paket ki sem ga imel jaz IN VELIKO SIOLOVIH UPORABNIKOV pred leti (in sem seveda presel na novejsi paket IN SKLEPAM DA JE VELIKO SIOLOVIH UPORABNIKOV NAREDILO ISTO...ker sem hotel priti ceneje skozi, pojma nimam zakaj ti ne naredis isto)

Nazadnje uredil howrude : 11.03.2007 ob 21:43.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2007, 21:47
howrude Uporabnik howrude ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce howrude
Član od: Feb 2006
Sporočila: 105

ja sam bejli to kar ti pravis je v principu isto zadeva (podaljsanje pogosto je primerljivo z placevanjem kazni), vsak v bistvu placa, sam na drugacen nacin

pa tudi TI vsaj VES da ce slucajno prekines z Mobitelom da imas ORGOOOOMEN dolgo do Mobitela, sedaj pa si predstavlja v tem primeru kaksne LAIKE, si predstavljas kaksne (neutemeljene) pritozbe bi bile ce bi simobil postal 5krat cenejsi od Mobitela, in bi zacel folk jamrat "jaoj kaksne kazni moram placat -zaradi vezave do 2011- ce hocem na simobil...etc"

KITL: sorry buddy sam meni se je zdela ta primerjava ki jo napisal Seninel o UMTS-u kar na mestu
Fazan: saj jaz tudi kdaj jamram, sam nekatere pritozbe ki jih vidim na tem forumu so cist mim (nekatere so pa seveda utemeljene)

Citat:
Objavil-a bejli Prikaži sporočila
Pri primerjavi vezave Siola in Mobitela ste pa vsi nekaj spregledali. A ko kupiš nov mobitel in se vežeš za 2 leti, ti slučajno nabijejo kazen od prejšnega aneksa? NE, podaljšajo ti pogodbo. Praksa je fantastična, stranke so zadovoljne. Čeprav imam aneksov za do leta 2011, me niti malo ne mika da bi šel na Simobil, pa me naj še tako pumpajo, ker se mi zdi tak odnos do starih naročnikov kot ga ima Mobitel, čudovit.

SiOL pa pač najeda da je treba opremo plačevat pa podobno. Mogl bi uvesti isti princip, če greš na novejšo tehnologijo ki zahteva menjavo modema ali kaj, se ti pač podaljša vezava, plačaš tist modem (v primeru Mobitel pač GSM aparat) in lepo ostaneš na SiOLU. Tak način bi bil edino pameten.

Nazadnje uredil howrude : 11.03.2007 ob 22:01.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2007, 22:11
zeriX Uporabnik zeriX ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce zeriX
Član od: Jan 2007
Naslov: Last bit of your memory
Sporočila: 875

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Pri Simobilu sem jaz ravno včeraj vzel nov (subvencioniran) telefon. Ker mi pogodba še ni potekla, me je stal 5€ več.
si.mobil ma tako
ko si poplačal tvoj sedanji aparat z naročninami, pa čeprav še ti aneks ni potekel lahko vzameš novega po taki ceni kot da če bi ti aneks potekel
če še ni plačaš nekaj več

ampak nevem kaj ma siol z simobil?
Staro 12.03.2007, 10:35
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

ipod in howrude...

se strinjam z vama, da bo potrebno poizkat nov ugodnejši paket...
le razočaranje nad ugotovitvijo da "lupajo" stare stranke je pa grenko...za isto storitev stare stranke plačujemo višje cene...to je to...jamranje? je ja, kot sem že rekel ugotovitev je grenka...

Drugače pa ja...plačujemo cca 15000 sit (62-63 €) za 1 mega hitrost in SIOL TV (pravna oseba)

npr...osebno to zadevo doživljam tako: npr...hodim v nek lokal že leta in leta in tam plačujem kavico 1€...nove stranke pa za isto kavico (po možnosti celo z mlekom) plačujejo 0.7€, ker so nove stranke....
Staro 12.03.2007, 12:15
QDX Uporabnik QDX ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 7

Na tem mestu dam pa Duh-ici prav. Siol je ena sama nateg**cija. Zakaj bi mi stari naročniki morali spreminjati paket... naš paket se je vezalno že iztekel in zato bi moral biti cenejši, ker smo že vse odplačali. 10 let niso nič vlagali, samo odirali uporabnike, sedaj pa spreminajo pakete kot da so se zbudili iz zimskega spanja in želijo nadoknaditi zamujeno. Ves HW smo odplačali sedaj ga naj pa vržemo stran in zopet kupimo novega, res hvala ti Siol.
Nekaj se hočete primerjati z mobilnimi operaterji (Mobitel)... če oni spremenijo paketom cenovno politiko, potem jo spremenijo vsem in ne samo novim uporabnikom. Me prav zanima, če bo tudi Siol, ko bo potrebno višati cene, jih dvignil samo novim uporabnikom... yeah, you wish. Odirat znate, popusti pa vam ne gredo od rok.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, paketi, razlicne, razlicni, siol, stare, stranke

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 245 02.03.2020 12:59
Nove cene paketov tudi za stare naročnike?? Ursuss Tehnična pomoč 1 26.09.2006 12:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:46.