Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 12.01.2010, 22:12
Asterix65 Uporabnik Asterix65 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Asterix65
Član od: Jan 2010
Sporočila: 6
Privzeto Re: Najboljši sistem za IGRE/XP,VISTA

Hm,okoli varnosti imam IObit Securety 360 PRO,tako da mu zaupam in še požarni zid ter NOD32 FULL tako da za varnost je vsaj malo poskrbljeno.
Okoli temperature ,ja samo tudi ko obremenim sistem se mi ne spreminja temperatura procesorja in ostalega kaj dosti ,razen Grafična gre na blizu 60C
Ostalo je vredu

No nalepka je OK

Nazadnje uredil Asterix65 : 12.01.2010 ob 22:28.
Staro 12.01.2010, 23:26
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546

grafična bi bla temperaturno v redu (max. ma pri 105 stopinjah C)

kot sem že omenil,malo počisti disk in poženi defrag (obe particiji ),če bo kaj bolje
Staro 25.01.2010, 07:36
Asterix65 Uporabnik Asterix65 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Asterix65
Član od: Jan 2010
Sporočila: 6
Angry Re: Najboljši sistem za IGRE/XP,VISTA

Se opravičujem ,ampak na žalost od velike sreče ko sem dal gor Widows7 64bit in do danes moram reči da le temu ni tako kot zatrjujete nekateri okoli WIN7.
Zakaj??
Namreč meni so inštalirali WIN7 na Servisu ,a žal evo po nekaj dneh ,ali tednu če hočete se je začel sistem hudo čudno obnašati ,blokira ko vrag ,sam zagon počasi ,odpiranje map in uhod v igrico COD2 traja najman minuto oziroma mi vse zmrzne..
Malo sem se zanimal preko servisov in strokovnjakov in so mi povedali da WIN 7 sploh še ni ispopolnjen in še nekaj časa ne bo in na servisu so mi zatrdili da naj vrnem na XP če nočem imeti problemov z sistemom..
Kot veste imam računalnik na najnoveši tehnologiji kompletno na DDR5 cela kišta...
In kaj sedaj ,ja nič ,jas danes formatiram oziroma har disk brišem v nulo in grem na XP 64bit,in to dokler ne bo zanesljivo da je WIndows7 ispopolnjen in zanesljiv .
Kot trdijo na servisih ,na katere sem se obrnil na kar nekaj ,je to zaenkrat še vse v fazi testiranja in ispoponjevanja..
Namreč ,so mi rekli da imajo same probleme okoli Viste in Wind.7 ter da vračajo vse sisteme nazaj na XP

Imam pa samo eno prošnjo ,in sicer če je kje možno dobiti dolpovleči Slovenski prevod XP pro 64bit

Lepo bi prosil če mi lahko to pomagate rešit..

p.s
Windows7 se mije vsaki dan po večkrat update-ov
in kaj se je stem vse preneslo v sistem ne vem,namreč večkrat na dan se mi je to odgajalo in zahtevalo oziroma se je sam sistem pognal v ponovni zagon..Imam vs varnostne programe okoli virusov ,ampak update samega windowsa je nekaj prenesel gor ,kaj pa ne vem..
Ko sem preverjal sam sistem mi je sporočal da sistem deluje OK???
Staro 25.01.2010, 11:09
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

omenjeno slovensko verzijo sistema XP Pro oziroma slovenski prevod, kupiš na eni izmed splenih trgovin oziroma greš v najbližjo trgovino z računalniško opremo!

Tu mai nei nga toa e!!!

Značke
igre or xp, najboljši, sistem, vista

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sistem - ocena Guliwer Računalništvo in internet 10 07.09.2009 01:10
privatni IP PBX sistem toomy SiOL telefonija 3 18.01.2009 14:42
Kdo je po vašem mnenju najboljši evropski košarkar vseh časov ? www.drazenpetrovic.si Šport 48 11.02.2008 19:54
Smrt borke za civilizacijo. TIGR Svet 58 20.09.2006 09:16

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:00.