Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 31.08.2006, 07:52
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2006
Sporočila: 355
Privzeto Re: Ženske in ocenjevanje ženske lepote

Citat:
Objavil-a mrjerry
Nisem punca, ampak se mi vseeno ne zdi.

Merodajen je vsak, ki ima kolikor toliko dober okus. Moski, zenska, whatever. Glede na to, da se vecini tipov zenska zdi dobra ze, ce je rahlo qrbis (pa ne prevec) namazana, pokaze dvomestno stevilo odstotkov koze, razpusti in mal nafrfuli lase ter se pusti slikat v kaksni perverzno fensi situaciji (recimo, kako ravnokar vsa okiten izstopa iz peugeota 307 na rdeco preprogo pred Cankarjem)... Tipi pac nismo prav nic bol/manjj merodajni od zensk.

Zase govori.
Staro 31.08.2006, 07:55
Banned

Citat:
Objavil-a sadie_007
jst pa glih zdele gledam, koko je luštna tale Eva v reklami na forumovi strani ... in zraven zgroženo ugotavljam (in se zraven kr mal lahko in plehko počutim), da mi je všeč večina mladih, zdravih in postavnih punc

no, pa fantov tud

Skromnost je lepa čednost Sadie, pravjo.

Sam jst pa nisem čist nč skromna.
Staro 31.08.2006, 07:55
U462 Uporabnik U462 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce U462
Član od: Jun 2006
Naslov: Deathvillage
Sporočila: 619

Citat:
Objavil-a Knez

Ej punce, a se vam ne zdi, da smo tipi bolj merodajni za ocenjevanje žensk, kot ve..
če bi mi ocenjeval babe tako, kot se same med sabo bi jih bilo 99,99999999999 % junfarc do groba :D
Staro 31.08.2006, 08:03
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

Citat:
Objavil-a Nodika
Skromnost je lepa čednost Sadie, pravjo.

Sam jst pa nisem čist nč skromna.
pa sej ne govorim o skromnosti

neki druzga sem hotla povedat, sam se mi dozdeva, da itak ne bom znala prov ubesedit tistga, kar mislim
Staro 31.08.2006, 08:05
Banned

Citat:
Objavil-a sadie_007
pa sej ne govorim o skromnosti

neki druzga sem hotla povedat, sam se mi dozdeva, da itak ne bom znala prov ubesedit tistga, kar mislim

:D :D :D

Ti jaz povem.
Staro 31.08.2006, 09:21
ain
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a Nodika
Nikakor ne.

Preveč površni ste. Večina jih za vsako pogleda, ki da nase štiklce pa mikico z mal večjim izrezom, ma blond lase in neki make up-a. Sploh ne znate pogledat pod fasado. Ženske pa točno vemo kje so cake. Kaj vse lohk dons ena ženska, ki zgleda mogoče čist povprečno, nardi da zgleda fu.kotastično!

Jst znam točno povedat (pa mislim, da nisem edina) kera ženska je res lepa in kera je to nardila umetno.

Aha.
sej niti ni tko pomembno če je lepa brez make-upa al šele z make-upom in z dobro obleko. pač more dat več nase da zgleda super truper... lepa je pa še vedno

Nazadnje uredil ain : 31.08.2006 ob 09:24.
Staro 31.08.2006, 09:48
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a Nodika
[/color]

Zase govori.
Vedno govorim zase, ampak vseeno hvala za lepo misel.

Sadie, eva je pa lustna, ja

Glede umetnosti zensk... Cist vseeno je, ali je lepa zato, ker se je taka rodila ali zato, ker ima kakrsnekoli namerne posege (operativne, kozmeticne, whatever). U skrajnosti se u bistvu niti pocesati ne bi smele in hoditi k frizerju. Sigurno pa veliko zenskam manjka tiste objektivnosti, ker pri vsaki zrihtani zenski zacnejo komentirat, da ob sedmih zjutraj najbrz ne zgleda tako dobro. Kot da sploh kje obstaja zenska, ki v dolocenih situacijah ne zgleda slabse od drugih. Tipi pa obicajno pogledamo, ali bi bila zanimiva za kam naslonit (v tem primeru nas niti ne zanima prevec, kaksna zgleda ob sedmih zjutraj, ker bomo takrat ze daalec), ali pa bi se je lotili po kaksni bolj dolgorocni metodi (v tem primeru pa lahko se vedno kadarkoli odstopim, ce stvari na razlicnih globinah pod fasado ne stimajo).
Staro 31.08.2006, 10:25
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Because, what's the difference?
Staro 31.08.2006, 10:31
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Sej u bistvu smo vedno taki... Zelo pogosto naletim na folk (pa tud sam sem tak), ki ima takrat, ko nekdo nekaj hvali, vedno obcutek, da mora zabiti nazaj eno negativno lastnost. Zgleda, da je to nalezljivo...

Primer:
ta in ta gostilna je res odlicna in slastna... super smo se imeli.... - jaaaa, ampak je pa draga in natakarji so tako osladni
avto je super, lep, potegne ko satan, udoben.... - jaaa, ampak poraba pa kasko pa tko naprej...
kupil(a) sem si lepo in ful poceni obleko - sigurno ti bo razpadla po treh pranjih

se je tega... Pa kar zen master mors bit, da se temu izognes. Jaz mam to zal v hardveru, ker se je del familije tako obnasal
Staro 31.08.2006, 10:41
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a mrjerry
Vedno govorim zase, ampak vseeno hvala za lepo misel.

Sadie, eva je pa lustna, ja

Glede umetnosti zensk... Cist vseeno je, ali je lepa zato, ker se je taka rodila ali zato, ker ima kakrsnekoli namerne posege (operativne, kozmeticne, whatever). U skrajnosti se u bistvu niti pocesati ne bi smele in hoditi k frizerju. Sigurno pa veliko zenskam manjka tiste objektivnosti, ker pri vsaki zrihtani zenski zacnejo komentirat, da ob sedmih zjutraj najbrz ne zgleda tako dobro. Kot da sploh kje obstaja zenska, ki v dolocenih situacijah ne zgleda slabse od drugih. Tipi pa obicajno pogledamo, ali bi bila zanimiva za kam naslonit (v tem primeru nas niti ne zanima prevec, kaksna zgleda ob sedmih zjutraj, ker bomo takrat ze daalec), ali pa bi se je lotili po kaksni bolj dolgorocni metodi (v tem primeru pa lahko se vedno kadarkoli odstopim, ce stvari na razlicnih globinah pod fasado ne stimajo).
Dvomim, da gre za pomanjkanje objektivnosti.....objektivno me že ocenimo, da ena punca ali ženska zgleda zelo dobro, boljše od nas.....vendar zaradi neke faušije, ki je med nami ženskami vedno prisotna, bomo začele na njej iskati negativne stvari, ker če jih imam jaz, jih ima gotov tudi ona .....in bomo takoj glasno začele komentirati te negativne stvari, pa čeprav same sebi na tiho priznamo, da je dobra in da smo ji fauš......

Značke
lepote, ocenjevanje, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:40.