Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 31.08.2006, 18:25
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861
Privzeto Re: Ženske in ocenjevanje ženske lepote

kar se mene tiče ima ogromno moških al pa dečkov za moj okus tako nizka merila, da te nekam prime. mogoče celo "nizka" ni prav izraz, bi se boljše slišal poceni. vsako z mal dekolteja al pa hudimi joški bi po***al.
po drugi strani je pa tut tle zanka: večina žensk verjetno ne gleda druge v smislu "po***ala bi jo".

mah, kokrkol že, sem jst glede tega precej zbirčna. da rečem, da mi je ena res lepa, se mi je zgodil mogoče parkrat v življenju. bi pa tle opozorila še na neki, in sicer da lepa ni niti slučajno simpatična (oz. lahko je tut, ampak ena je lahko simpatična, pa mi ni lepa).

p.s.: problem šimfanja slovenskih zvezdnic je pa bol ta, da so koke po obnašanju in jim to zbije ogromno. aja, pa nina je vizualno čist kul.
Staro 31.08.2006, 18:27
ain
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a cactus
osat pa prau: ne bo držal. Moški imamo povsem drugačna merila kot ženske.

Šalternativa so urejene, samozavestne ženske, ki lahko šarmirajo tudi s svojim nepopolnim izgledom ...
Pa še eno bedarijo delate damice: ve se ne rihtate za moške, rihtate se za ženske.
Pa ne, da bi bile lepe, pač pa da bi bile boljše od drugih, bog vas nima rad!
kako zgleda se rihtat za moškega po tvojem? tko da maš nonstop mini krilo pa dekolte? zdej bodo vsi rekli da NE sam... za tako bejbo se povprečen tip garant obrne.. pa čeprav sam z namenom jo dol dat in ničemer resnejšim...
Staro 31.08.2006, 18:28
ain
Guest

gia midve si bereva misli...
Staro 31.08.2006, 18:57
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a ain
kako zgleda se rihtat za moškega po tvojem? tko da maš nonstop mini krilo pa dekolte? zdej bodo vsi rekli da NE sam... za tako bejbo se povprečen tip garant obrne.. pa čeprav sam z namenom jo dol dat in ničemer resnejšim...
Verjetno je mislil to povedati bolj v tem smislu, da ženske tekmujemo med seboj za naklonjenost moškega......če smo recimo v večji družbi, kjer je več žensk in malo moških bomo tiste, katerim bodo moški naklonili manj pozornosti (pa naj je to samo pozornost za "povalat" zaradi minike ali dekolteja) takoj obdelale tisto "srečnico", ki je deležna pozornosti z vsemi negativnimi lastnostmi in jo okarakterizirale za lovačo, ku*rbo.....

A ste vse ženske tu res tako moralne, čistih mislih in nikoli niste premerile in ocenjevale druge ženske s tem namenom, da bi našle kako pomanjkljivost na njej....? Jaz to namreč počnem večkrat in moram reči, da opazim tako ocenjevanje tudi na sebi s strani predstavnic svojega spola....pa to ocenjevanje ni vedno v negativnem smislu...izgleda, da nam je lažje, če najdemo kako pomanjkljivost tudi na drugi ženski, ker roko na srce, nobena od nas ni popolna......
Staro 31.08.2006, 19:04
pk Uporabnik pk ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce pk
Član od: Apr 2004
Sporočila: 3.681

samica samici voljkulja
Staro 31.08.2006, 19:10
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861

Citat:
Objavil-a ain
gia midve si bereva misli...
hehe, 2 zbičnice na kup
Staro 31.08.2006, 19:15
lady_lucifer
Guest

totalno mim je to, da vsaka, ki komentira drugo zensko, to pocne iz fousije. grow up people....
Staro 31.08.2006, 19:28
fancy Uporabnik fancy ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fancy
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.950

Predlagam, da samo moški ocenjujemo ženske tako bodo vse realno ocenjene
Staro 31.08.2006, 19:40
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a lady_lucifer
totalno mim je to, da vsaka, ki komentira drugo zensko, to pocne iz fousije. grow up people....
Saj ni bilo rečeno, da vsaka in vedno....navezovalo se je na drugi tekst, kjer je bilo govora o pomanjkanju objektivnosti.......
Staro 31.08.2006, 19:45
lady_lucifer
Guest

Citat:
Objavil-a lila5
Saj ni bilo rečeno, da vsaka in vedno....navezovalo se je na drugi tekst, kjer je bilo govora o pomanjkanju objektivnosti.......
ja okej, sej te stekam samo res mi gre na zivce, ker se ima to fousijo kr za en univezalen vzrok vseh takih in podobnih zadev

Značke
lepote, ocenjevanje, Ženske

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:26.