Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Filmi

Filmi vse o filmih, DVD, video, kino ...

Orodja za teme
Staro 22.01.2007, 07:43
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690
Privzeto Re: Oskarji 2007 & ostale nagrade

MOJI zmagovalci

režija Martin Scorseze
igralec-Sean Penn
igralka- Kate Winslet

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 22.01.2007, 07:47
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338

V katerih filmih pa, draga moja?
Staro 22.01.2007, 07:50
Moderator

Citat:
Objavil-a foco
ceh poducentov je nagradil Little Miss Sunshine! precej šokanto, čeprav je to ena najbolj izvirnih komedij kar sm jih videl zadnje čase. verjetno nima šans pri oskarjih, pa vendar... presenečenja so mogoča!
Cars je zmagal med animiranci.
Glede na statistiko je ceh producentov v zadnjih 17 letih nagradil 11 filmov, ki so kasneje dobili oskarja. Ampak nekako dvomim, da se bo to zgodilo tudi v tem primeru, čeprav nikoli ne reci nikoli ... Little Miss Sunshine je bil pa tudi meni precej všeč, bilo bi fino, če bi dobil kakšnega oskarja, ampak ne za naj film...
Staro 22.01.2007, 08:16
Obsedenec

Citat:
Objavil-a iri
V katerih filmih pa, draga moja?
AJA...MORAM DEFINIrAT:D .....

ok...Sean penn zarad filmov, kot so Prevajalec, I am Sam, 21 Gramov....itd....
Martin scorseze...need I say more......mislim, da tukaj pri tem imenu nimam kaj dodat, zame eden najboljši režiserjev, filmi kot sO (TAXY DRIVER,GOODFELLAS, THE COLOR OF MONEY)....itd,itd,itd....bojkotiram oskarje od Aviatorja...ker so mu že več let dolžni priznanje najboljšega režiserja.....
Kate Winslet pa zarad filma Iris in Razsodnost in rahločutnost,pa še bi se kaj najdlo...ter nasploh mi je všeč, ker ima rit in joške...skratka poje na dan več kot solatin list........

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 22.01.2007, 08:38
Moderator

aha, tko je to :D no, nisem mislila cele kariere, ker sta dva še rahlo premlada za oskarja za življenjsko delo (Penn, Winslet), pa ker oskarje pač ponavadi (vsaj navidez) podeljujejo za en določen igralski (in režiserski) dosežek preteklega leta. Tko da sem pričakovala bolj nekaj v stilu Scorsese za The Departed, Penn za All the President's Men in Winslet za Little Children. :D

Penn ga sicer že ima.
Staro 22.01.2007, 08:42
Obsedenec

Citat:
Objavil-a iri
aha, tko je to :D no, nisem mislila cele kariere, ker sta dva še rahlo premlada za oskarja za življenjsko delo (Penn, Winslet), pa ker oskarje pač ponavadi (vsaj navidez) podeljujejo za en določen igralski (in režiserski) dosežek preteklega leta. Tko da sem pričakovala bolj nekaj v stilu Scorsese za The Departed, Penn za All the President's Men in Winslet za Little Children. :D

Penn ga sicer že ima.
jah sej zato mi je bilo čudno ko si napisala, da naj napišm za katere filme...ker je že vse lepo razloženo v prvem postu D'Andreja.....
in sem pač takoj pomislila, da želiš vedet, še par dodatnih razlogov zakaj tako mislim

Staro 22.01.2007, 08:45
Obsedenec

ps....vem, da ga Penn že ima spremljam oskarje redno.....celo se spomnim, da sem jih prvič gledala na Htv z obupnim prevajalcem...since I was a littel girl:D

Nazadnje uredil summer : 22.01.2007 ob 08:49.
Staro 22.01.2007, 09:49
Moderator

Plidna :D

jst sem že čist pozabila na poste, ki niso na zadnjih dveh straneh

in hvala bogu, da nam ni treba več prenašat obunih prevajalcev/komentatorjev, ker mamo pro7
Staro 22.01.2007, 13:54
Moderator

Pogledala sem Dreamgirls. Hudo upam, da bo film dobil nominacije samo za stranski vlogi, glasbo, kostumografijo in scenografijo, ker za režijo in film mu ga res ne bi dala. Sploh za film ne. Jennifer Hudson je res dobra, ona v bistvu nosi film in ne vem, zakaj je njena vloga stranska, od Beyonce pa kao glavna. Mi je pa lepo gledati, kako pevko z dolgoletno kariero totalno zasenči ena novinka v poslu, he he. In ne vem, zakaj med Jennifer in Beyonce vsi pozabijo na Aniko Noni Rose, ki je po mojem mnenju takoj za Hudsonovo.
Beyonce ima v filmu dejansko samo en dober in res njen moment (ko poje Listen) in na žalost se že od nekdaj strinjam s tem, kar je rekel lik od Jamieja Foxxa - da njen glas nima osebnosti. Sej razumem, da večina ne deli mojega mnenja, ampak tako pač mislim. Jennifer Hudson ima res močan glas, pa tudi Eddie Murphy je totalno presenetil, dober je. Sicer ne vem, a je to samo navdušenje nad tem, da je končno dobil eno tako netipično vlogo s katero lahko nekaj naredi ... ampak ni pomembno. Dober je.

Film sam je nek skupek epizod, prilepljenih skupaj, splošno dogajanje pa isto kot pri vsakem glasbenem filmu, z vsemi predvidljivimi vzponi in padci vred, ampak kaj češ, kej novega tu ne morejo izumiti. Drugače je nekaj nedovršenosti pri časovnemu poteku, nekako ne pusti pravega vtisa in hudo preveč stvari, ki bi morale biti povedane, se zamolčijo, tiste, ki bi jih lahko mirno prepustili domišljiji, so pa seveda detajlno prikazane (npr. čisto nepotrebnih pet minut "oboževanja" obraza od Beyonce). We get it, she's pretty.

Tudi mi ni jasno, zakaj je morala Beyonce za to vlogo shujšati. Res mi ni jasno. Oprsje se ji je seveda sorazmerno povečalo.
Sicer pa moram priznati, da je bila veliko manj moteča, kot sem mislila, da bo :D
Staro 22.01.2007, 13:56
Obsedenec

samo nekaj.....kaj Murphy poje....?

Značke
2007, nagrade, oskarji, ostale

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:12.