Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 22.01.2007, 20:25
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: iščem varstvo otroka, samo malo drugače

tanča, morda boš na tem forumu našla kaj več informacij ...

http://soncek.si/forum/viewforum.php?f=5
Staro 22.01.2007, 20:42
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Citat:
Objavil-a nattka
tanča, morda boš na tem forumu našla kaj več informacij ...

http://soncek.si/forum/viewforum.php?f=5
Zelo uporaben link

kar se mene tiče bi veliko raje imela otroke vsaj do tretjega, četrtega leta v privat varstvu. če pa družina veliko potuje, je ta varianta še toliko bolj primerna. je pa tudi res, da otroška leta prehitro minejo in da ti je kasneje žal, če imaš občutek, da si bil premalo z otrokom. vsekakor pa šteje kvaliteta...bolje ura intenzivnega ukvarjanja z otrokom kot pa dve uri ležanja pred TV.
Staro 22.01.2007, 22:51
tanča Uporabnik tanča ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 2

joj, vi ste pa tud vse na glavo obrnili. z nasveti sem mislila kako najti varuško, kam se obrnit, ne pa kako naj vzgajam otroka. in ne, kapara, otrok ne bo več pri varuški kot pri starših. če si pa ti želiš biti stalno privezan na otroka, pa izvoli.
želim si samo pomoč, ne da bi se mogla za vsakič sproti menit za dva dni vnaprej, pa da tale varuška nima cajta, pa da une glih ne dobim na telefon,...
zdaj pa prosim dovolj z nasveti o vzgoji, raje mi povejte kaj o varuškah. pa še to, da bo lažje. ni nujno, da živi pri nas. zaradi mene tudi če je doma pri sebi, samo da je dosegljiva, ko jo rabim. za to pa mora biti iz ljubljane, pa svoj prevoz mora imeti. če pa živi pri nas, ima pa avto na razpolago in bivališče. torej, če hoče prit kdo iz kakega drugega dela slovenije v ljubljano in imet to delo, je to mogoče.
Staro 22.01.2007, 23:29
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

Citat:
Objavil-a tanča
joj, vi ste pa tud vse na glavo obrnili. z nasveti sem mislila kako najti varuško, kam se obrnit, ne pa kako naj vzgajam otroka. in ne, kapara, otrok ne bo več pri varuški kot pri starših. če si pa ti želiš biti stalno privezan na otroka, pa izvoli.
želim si samo pomoč, ne da bi se mogla za vsakič sproti menit za dva dni vnaprej, pa da tale varuška nima cajta, pa da une glih ne dobim na telefon,...
zdaj pa prosim dovolj z nasveti o vzgoji, raje mi povejte kaj o varuškah. pa še to, da bo lažje. ni nujno, da živi pri nas. zaradi mene tudi če je doma pri sebi, samo da je dosegljiva, ko jo rabim. za to pa mora biti iz ljubljane, pa svoj prevoz mora imeti. če pa živi pri nas, ima pa avto na razpolago in bivališče. torej, če hoče prit kdo iz kakega drugega dela slovenije v ljubljano in imet to delo, je to mogoče.

imam prijateljico, ki je po poklicu vzgojiteljica pa ni najbolj zadovoljna z delodajalcem...mogoče bo pa njej mikavna tale ideja...jo prašam in sporočim
Staro 23.01.2007, 13:28
veska Uporabnik veska ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce veska
Član od: Sep 2005
Naslov: Lajbah
Sporočila: 146

ojla...vidim da te vsi obsojajo...jaz te obcudujem, ce bi bila samska bi to sluzbo takoj sporejela in potovala...upam da ti rata najdet pametno osebo.

Veska
Staro 23.01.2007, 22:04
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

Citat:
Objavil-a popka Prikaži sporočila
imam prijateljico, ki je po poklicu vzgojiteljica pa ni najbolj zadovoljna z delodajalcem...mogoče bo pa njej mikavna tale ideja...jo prašam in sporočim
no, prjatlca žal ni za to. upam, da ti uspe koga najdt.
Staro 26.01.2007, 10:59
evertonka Uporabnik evertonka ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3
Privzeto Re: Iščemo varstvo za otroke

Citat:
Objavil-a jannick Prikaži sporočila
Iščem zasebno varstvo za svojega otroka, s pričetkom februarja 2007.
Če kdo pozna koga, ki varuje otroke na domu mi prosim javite. Hvala vsem in prijazen pozdrav, Lidija
sem vzgojiteljca v pokoju, pripravljena varovati otroke na svojem domu . prosim javite od kod ste ?
Staro 27.01.2007, 16:56
Nixium Uporabnik Nixium ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 1

Tanča ste že koga našli? Sem poslala zasebno sporočilo, toda ni bilo še nobenega odgovora.

Lp
Staro 04.03.2007, 17:41
svila Uporabnik svila ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce svila
Član od: Mar 2007
Privzeto Varstvo otrok ob večerih

Pozdravljeni,

ker imam še obveznosti na fakulteti (izredni študij psihologije) in ker nisem več najmlajša imam velike težave z zaposlitvijo. Zato sem se odločila, da se ponudim kot varuška otrok v večernih urah (lahko že od pete ure naprej). Doma sem v okolici Novega mesta, tako da lahko obiskujem družine na tem področju. Ker imam avto, se mi ni problem zapeljati tudi malo dalje. Reference so moja dva dobro vzgojena otroka (oba uspešna študenta) in s tem veliko izkušenj v vzgoji. Torej starši, če bi si želeli vzeti kakšno urico zase v miru in hoteli imeti otroke v varnih rokah, me pokličite na telefon 040339365 in dogovorili se bomo o sodelovanju.
Staro 07.03.2007, 14:25
5oncnica Uporabnik 5oncnica ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Smile Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Pozdravljeni.

Sem študentka, ki ima včasih malo preveč časa in si ga rada popestri z malimi otroci, saj me ti vedno napolnijo z energijo. Imam tudi iskušnje z delom z otroci, ker pogosto pazim na svoje nečakinje. Torej, če potrebujete občasno varstvo za vašega malčka in ste iz Kranja ali okolice, sem vam na vojo.

Lp,
Sončnica

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:51.