Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 19.03.2007, 10:27
darčka Uporabnik darčka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: iščem varstvo otroka, samo malo drugače

Pozdravljeni Tanča,

že nekaj časa nazaj sem Vam poslala zasebno sporočilo, vendar mi niste nič odgovoorili, zato me zanima, če ste varstvo za otroka že našli.
Sicer sem študentka v Ljubljani in nimam preveč zapolnjenih dnevov s predavanji, zato veliko delam ob študiju. Do oktobra lani pa sem delala v otroškem vrtcu,največ v jaslih, kjer sem delala skoraj dve leti. Imam precej izkušenj z otroki, saže od 11. leta naprej pazim na mlajše sestrične.
Rada potujem in delo z otroko me zelo veseli, zato si od nekje svgusta ali septembra iščem delo z otroki, junija pa začnem spet delati v otroškem vrtcu v domačem kraju (pač med počitnicami).
Takšno delo, kot ste ga objavili, me zanima in rada to počem.
Staro 26.03.2007, 01:09
Lana Amara Uporabnik Lana Amara ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 2
Smile Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

stara sem 24 let in nudim varstvo za vašega malčka na vašem domu.Sem iz Ljubljane. Imam 4 leta izkušenj. veliko smo zunaj, se igamo ter preko igre tudi kaj naučimo.Za malčka tudi skuham,.......kuham use.

če je katera zainteresirana se lahko javi na yasmine_habib@hotmail.com

lp

Urša
Staro 06.04.2007, 16:46
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Vidite za otroke je vedno dovolj zanimanja glede varovanja. In prav je tako. Upam le, da so vse ponudbe iskrene in vredne naročila. Bravo!
Staro 16.04.2007, 10:53
kingluna Uporabnik kingluna ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007

Iščem varstvo za 1 leto staro punčko, s pričetkom v mesecu maju.
Če kdo pozna koga, ki varuje otroke, naj mi prosim sporoči.

Lp
Staro 16.04.2007, 11:09
kingluna Uporabnik kingluna ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007

Iščem varstvo za 1 leto star punčko v Lj. ali Grosuplju.
Če kdo pozna kakšno primerno varuško, naj mi prosim sporoči.

Lp
Staro 01.05.2007, 11:35
jutka Uporabnik jutka ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007

imam veselje in izkušnje z majhnimi otroci.če katera kdaj potrebuje varstvo otroka v petek ali soboto zvecer, se lahko obrne name.
Staro 02.05.2007, 12:29
Mirči Uporabnik Mirči ni prijavljen
Novinec

Citat:
Objavil-a kingluna Prikaži sporočila
Iščem varstvo za 1 leto star punčko v Lj. ali Grosuplju.
Če kdo pozna kakšno primerno varuško, naj mi prosim sporoči.

Lp
Sem študentka 3. letnika na pedagoški fakulteti. Imam kar nekaj izkušenj z varstvom otrok. Vašo hčerko bi lahko pazila od julija do konca sebtembra. Sem iz Ljubljane (center). Za več informacij mi lahko pošljete PM.
Staro 31.05.2007, 21:50
straziscar Uporabnik straziscar ni prijavljen
Novinec
Privzeto Iščemo varstvo v Domžalah

Pozdravljeni,

Nujno iščemo varstvo za 17-mesečnega Davida od 9.julija (8-16h) naprej. Ponudbe pošljite na straziscar@gmail.com ali pokličite 040 364546.

Sonja
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg david.jpg‎ (92,0 KB, 342 ogledov)
Staro 30.06.2007, 09:49
mmamica Uporabnik mmamica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 3

Dragi starši!

Odločitev je padla in z veseljem ponujam jeseni 07, LJUBEČE, VARNO, SKRBNO in predvsem ORGANIZIRANO varstvo ( upoštevan je tudi kurikulum za vrtce) ... mešani skupinici otrok od 4-5 »malih navihančkov«. Varstvo bo potekalo nekje od cca 7.oo do 15. -16.00 ure oziroma po dogovoru. Možno bo tudi le občasno varstvo, urico, dve, dan, vikend ..., da VI lahko v miru opravite svoje zadeve, otrok pa bo ta čas preživel z menoj zelo ustvarjalno … pač tako, kot si otroci sami najbolje žele*-*! Kasneje bomo organizirali tudi zabave za rojstni dan ali kakšen drugi posebni dan.

Pogoji so idealni, prostor kot v vrtcu, celo več - veliko prostora, enaka organizacija ... le za to skupinico, prehrana stvar dogovora –zdrava, sveža, domača, dietna ..., veliko ustvarjanja, igranja, petja, plesa, uživanja, didaktični pripomočki, ogromno igrač... lokacija ob gozdu, malo ven iz mesta.
Srne pridejo skoraj vsak dan na obisk ... V občasno pomoč, nam bo tudi prava babica, predvsem pri kuhi, da se jaz lahko popolno 100% posvetim le otrokom, torej ne bom sama. Če bi se izkazalo, da je pomoč za varovanje otrok še ene osebe potrebna vsak dan, bomo imeli tudi to.

Drage moje mamice, če želite brezskrbno preživeti službeni čas, vedoč, da je za vašega malčka poskrbljeno RES najbolje, kot pri VAS doma, kajti varovala jih bom kot sem svoje, vse do vstopa v šolo ... potem mi povejte , bi vam bilo težko vsak dan voziti otroka par km (cca 3km) ven iz centra mesta Kamnik, v naravo - relacija Kamnik -Tuhinj in plačati za tako 8-urno varstvo cca 220 eurov?

Varovanje otrok bo prijavljeno na DURSU.

Naj ponovim, varstvo bo tako kot mora biti, celo več, kajti bo v sodelovanju z vrtcem, šolo, večkrat jih bomo tudi obiskali, saj imam občasno na šoli ustvarjalni dan za otročke...na tekočem sem kaj se dela tam in kaj naj bi delali mi, torej ne bo manjkalo tudi pedagoškega znanja.
Imam bogate izkušnje z vzgojo svojih otrok vse do šole, ki sem jih delila s stroko s katero sem bila nenehno v stikih in sem še sedaj... ker sem želela res vse najboljše za otroke... poleg tega, pa je to mala skupinica, zunaj narava in predvsem v prvi vrsti ljubeče varstvo... veliko ljubezni, ki je itak TEMELJ v prvih letih otrokovega razvoja...To je tudi en in edini razlog, zakaj želim svoje izkušnje, znanje in predvsem LJUBEZEN deliti še naprej, tokrat mogoče ravno Vašim malim "navihančkom".

Naj končam:«OTROCI SO NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO«, jaz se s tem zelo - zelo strinjam
in če tudi Vam ni vseeno komu zaupate svojega otroka, potem mi le pišite … Hvala!

Moj e-mail je: mmamica@email.si

Nazadnje uredil mmamica : 01.07.2007 ob 09:57.
Staro 01.07.2007, 09:58
mmamica Uporabnik mmamica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 3

Zaradi poletnih počitnic ...

Vam sporočam, da se bomo "dogovarjali, izbirali, oblikovali ..." našo malo skupinico navihančkov vse do oktobra 07.

Zainteresirani prosim pišite na email in Vam odgovorim v najkrajšem možnem času, če odgovora nekaj časa ne bo, to pomeni, da tudi mi uživamo dopust in se javim malo kasneje. HVALA za razumevanje!

Vsem skupaj pa seveda želim, da se spočijemo v tem poletju in naberemo novih moči za prihajajočo jesen -zimo *-*!

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:49.