Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.01.2013, 11:36
arh.nasvet Uporabnik arh.nasvet ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2013
Sporočila: 1
Privzeto Brezplačni arhitekturni nasvet

Pozdravljeni!

Sem absolvent Fakultete za arhitekturo v Ljubljani. V zadnjih letih se je zaradi gospodarske krize stanje drastično poslabšalo tudi na področju gradbeništva in arhitekture. Iz tega razloga je danes praktično nemogoče dobiti službo brez poznanstev ali sreče in mladi arhitekti so celo prisiljeni delati v birojih brez plačila.

Ker nočem slediti takšni praksi, sem se odločil, da stvari vzamem v lastne roke in ponudim storitev arhitekturnega svetovanja. Pri nas je ta praksa sicer že razširjena preko raznih revij in portalov, kot je naprimer Delo in dom, a sem mnenja, da lahko svetujem vsaj enakovredno ali celo bolj kvalitetno kot nekateri obstoječi primeri. Ker dejanja povedo več kot besede, sem na začetku pripravljen dajati nasvete brezplačno, da Vas prepričam o mojem znanju, kreativnosti in kvaliteti.

Skozi študij sem že pridobil nekaj izkušenj predvsem z manjšimi projekti za znance in prijatelje ter z delom v arhitekturnem biroju, kjer sem se več kot leto dni ukvarjal predvsem s stanovanjskimi in poslovnimi objekti. Z Arhitekturnim svetovanjem želim pridobiti nove izkušnje in potencialne stranke, s katerimi bi lahko realiziral nekaj uspešnih referenc za mojo bodočo poklicno pot.

Kako do nasveta?
Če želite nasvet kako preurediti ali prenoviti Vašo sobo, stanovanje, hišo, pisarno ali druge prostore pošljite email na info@arhnasvet.si z vašimi željami in priloženimi načrti ter slikami prostorov. Odgovoril in svetoval Vam bom v najkrajšem možnem času.

S poslanim povpraševanjem se tudi strinjate, da lahko nasvet za vaš primer javno objavim na svojem blogu. Pri tem bo ohranjena Vaša anonimnost. Objavljeno bo le vprašanje, predhodna situacija in nasvet za rešitev.

------ UPDATE ------

Minilo je že skoraj 3 leta in iz preproste ideje je Arhitekturni nasvet postal uspešna znamka, ki združuje mlade (krajinske) arhitekte z misijo ustvarjati kakovostne prostore in nuditi ljudem bolj prilagodljive storitve.

Kljub temu še vedno omogočamo brezplačno pomoč in sicer v okviru brezplačnih svetovalnic, ki potekajo parkrat na leto v 30 slovenskih krajih.

Nazadnje uredil arh.nasvet : 14.11.2016 ob 14:59. Vzrok: update teme
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
arhitekturni, brezplačni, nasvet

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Koncerti, ki nas bodo razveseljevali Smaug Glasba 767 23.02.2015 19:20
Nasvet pri nakupu prenosnika redbull Računalništvo in internet 10 16.07.2011 22:00
Potrebujem nasvet glede zastarelih storitev, ki jih nevede plačujem koch83 O storitvah 6 02.06.2009 07:34
Nasvet - kako odstraniti fleke sadie_007 Dom in družina 27 27.09.2007 18:35
pomagajte rabim nasvet - zloraba drog tejci Svet in ljudje 2 03.05.2007 15:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:41.