Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 10.01.2008, 21:26
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037
Privzeto Firefox 3.0b2 (beta)

Ker tole par dni testiram, bodo mogoče moje izkušnje še komu prav prišle. Ali pa če še kdo svoje dopiše.

Najprej: pred inštalacijo za vsak slučaj izvozite certifikate in bookmarke. Jaz sem sicer malo komplicirala, ker sem hotela testirat z novim profilom, stari firefox pa tud še obdržat, pa jih ni bilo več ne v novem ne v starem.

Po inštalaciji in uvozu bookmarkov in certifikatov pa v glavnem vse lepo dela. Inštalira se ločeno in ne povozi starega - tako imam lahko v dveh oknih hkrati odpri obe verziji.

NLB Klik dela brez problemov.

Add-ons-ov več ali manj še ni. Pri All-in-one-gestures je zraven navodilo, kako malo na roke popraviš inštalacijsko datoteko - tako da se ga da inštalirat in dela. Ostalih pa ne rabim kaj dosti.

Pri surfanju pa zaenkrat - razen ene strani - vse dela v redu. Na eni strani sem pa dobila napisano, da se blokirana zaradi neznanega uporabniškega agenta.

Velik plus te verzije: prej mi je, ko sem začela z downloadom nečesa, kar malo zamrznilo vse (pa vem, da nisem bila edina s tem problemom) - zdaj pa vse naredi takoj.
Staro 10.01.2008, 21:40
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Firefox 3.0b2 (beta)

cca. 2 tedna imam naloženga
Edini minus kot vedno pri razvojni verziji so dodatki. Od cca. 10-ih, ki so bili aktivni je frišen le eden. Torej je funkcionalno okrnjen.
Stabilen je 100%. Se par sekund dlje zaganja kot 2.011.
Všeč mi je predvsem zoomiranje strani, ki skoraj ne dela več napak. Edino tabelce kot so recimo linki do posameznih TV sporedov na Siol portalu se ne raztegnejo in se del besedila ne vidi. Delno sem seveda sam kriv, ker imam nastavljeno najmanjšo pisavo. A brez tega ne gre. Na prenosniku pa me to seveda ne moti.

Kar se DL tiče imam v dvojki Download statusbar in nisem opazil kakih zamudic. Za PDF pa je že posodobljen PDF Download.
Staro 11.01.2008, 17:08
Stane Uporabnik Stane ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 224
Privzeto Re: Firefox 3.0b2 (beta)

Zelo zadovoljen. Komaj čakam končno verzijo, da bodo spet začeli delati extensioni.

Značke
beta, firefox

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi www.siol.net - beta Goody Pripombe in komentarji 67 18.02.2008 12:38
Firefox Jerok Računalništvo in internet 3 05.12.2007 11:51
Firefox nepravilno prikaže internetno stran mato22 Računalništvo in internet 2 03.12.2007 20:28

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:12.