Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.02.2009, 08:43
pinkobalinko Uporabnik pinkobalinko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 176
Privzeto Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Citat:
Objavil-a mainman Prikaži sporočila
Vmesnik je katastrofa. Že nekajkrat mi je zaštekal pilot. Sploh nisem mogel več menjati kanalov. Pomaga le reštart komunikatorja. Pri starem se mi je to v skoraj 2-letih zgodilo le 1-krat.

Dokler siol ne popravi te sramote, vsem, ki me sprašujejo ali je siol tv ok raje svetujem, da naj poskusijo srečo s T2 ali katerim drugim ponudnikom. V tem tednu so bili to kar trije.

Saj nimam nič proti siolu, z vsem sem zadovoljen, kaj pa so naredili z vmesnikom je pa čista sramota.
Kot, da bi mi vzel besede iz ust. Tudi jaz sem do pred kratkim napotil veliko ljudi na SiOL, sedaj pa že nekaj njih na T2.
Jaz dvomim, da bodo vmesnik popravili. Sploh se mi zdi, da vmesnik razvija Thomson, ki pa tega, najbrž, ne počne zastonj. In smo pri denarju, kjer se vse začne in konča in, ki je verjetno pravi vzrok posiljevanja s plus vmesnikom.
Druga možnost je, da mislijo ukiniti MPEG2 stream. Zgodbi o programskih paketih je iz trte izvita. V tem primeru bi lahko pustili navaden vmesnik vsem s polno programsko shemo.
No ja, lahko samo ugibamo, ker iskrenega odgovora očitno nismo vredni.
Sicer pa je stvar zrela za tržno inšpekcijo.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 08:45
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Citat:
Objavil-a mainman Prikaži sporočila
Vmesnik je katastrofa. Že nekajkrat mi je zaštekal pilot. Sploh nisem mogel več menjati kanalov. Pomaga le reštart komunikatorja. Pri starem se mi je to v skoraj 2-letih zgodilo le 1-krat.

Dokler siol ne popravi te sramote, vsem, ki me sprašujejo ali je siol tv ok raje svetujem, da naj poskusijo srečo s T2 ali katerim drugim ponudnikom. V tem tednu so bili to kar trije.

Saj nimam nič proti siolu, z vsem sem zadovoljen, kaj pa so naredili z vmesnikom je pa čista sramota.
Se podpišem pod to. Tudi jaz sem bil zadovoljen uporabnik SIOL-a vendar to kar so zdaj naredili s tem vmesnikom je pa preveč. Ko bom imel možnost grem na T2 pa če ga uredijo ali pa ne, zato ker to ni noben odnos do strank. Razumem, če ni nekdo sposoben urediti vmesnika, če ne ve pač ne ve. Vendar, da imaš v redu vmesnik pa ga greš zamenjat z nečim 10x slabšim pa moraš biti res zelo b.u.t.a.s.t. Razen, če ti je cilj, da se znebiš čim več strank. Lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 09:24
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Citat:
Objavil-a pinkobalinko Prikaži sporočila
No, pa je doletelo tudi mene. Sedaj pa gledam kockice v desnem zgornjem kotu in - črn ekran. Razen SLO1 ne deluje nič.
Sedaj je kasno, jutri zjutraj takoj pokličem T2. Sedaj se pa grem obesit na 080 1000.
Sem pogledal, plačati moram 64 € penalov. Moram še pogledati pogodbo, če mi mislijo upravičeno naprtiti 10€ za predčasno prekinitev - če se prav spominjam je bilo potrebno plačati le sorazmirni delež subvencionirane opreme. Mogoče pa še tega ne bo treba, ker se pogodbe ne drži Telekom, saj mi ne zagotavlja brezhibne storitve.
Imam kvalitetno bakreno linijo. Nikoli ni bilo nobenih problemov, niti med nevihto. Dva TV kanala sta tekla brez zatikanja, sedaj pa - tema.
Ma saj pravzaprav SiOL krši pogodbo in več ne opravlja storitve kot je bilo dogovorjeno. SiOL TV Plus pač ni to.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 14:03
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119

A tole zimsko vreme vpliva na vas? Zapiha veter in bi najraje potopili Siol, jutri pa se boste na isti način spravili na T-2. In tako dalje. Še sreča, da ne predstavljate večine od nekaj 100.000 Siolovih uporabnikov. Pa ne razumite me napak. Ne zagovarjam Siola, ampak včasih bi pa bilo le lahko bolj umirjeno in argumentirano. Zdaj pa takole: "ups, vzeli so mi rdečo igračko, ne z zeleno pa ne grem na drevo in v jok. Hočem nazaj rdečo!"
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 14:19
pinkobalinko Uporabnik pinkobalinko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 176

Citat:
Objavil-a Rudibr Prikaži sporočila
A tole zimsko vreme vpliva na vas? Zapiha veter in bi najraje potopili Siol, jutri pa se boste na isti način spravili na T-2. In tako dalje. Še sreča, da ne predstavljate večine od nekaj 100.000 Siolovih uporabnikov. Pa ne razumite me napak. Ne zagovarjam Siola, ampak včasih bi pa bilo le lahko bolj umirjeno in argumentirano. Zdaj pa takole: "ups, vzeli so mi rdečo igračko, ne z zeleno pa ne grem na drevo in v jok. Hočem nazaj rdečo!"
Če tole leti name...
Glej. Nisem človek, ki bi stokal in tarnal. Dejstvo pa je, da imam očitno zelo kvalitetno bakreno linijo, saj doslej nisem imel niti najmanjših težav z ničemer. Že od uporabe dial-up modema dalje. Brez problema sta mi sočasno delala 2 MPEG2 kanala (2x 4Mb/s in še 1Mb/s interneta). Do včeraj zvečer, ko so me preklopili na plus vmesnik. Razen SLO1 ni delovalo nič. A se ti ne bi pritoževal?
No, od danes zjutraj stvar spet deluje tip top. Trenutno tudi plus vmesnik teče znosno hitro in stabilno. Bomo videli kako bo zvečer. EDIT: evo, se že pojavljajo prve kockice. Do prehoda na plus vmesnik se mi to ni dogajalo.
Zaenkrat me pri plus vmesniku motitjo tri stvari - nezmožnost lastne nastavitve zaporedja programov, OSD je izven 16:9 območja in to, da ni več testnega kanala, na katerega sem "streamal". Če bo vmesnik deloval stabilno bom poskušal nekako preživeti.
Zelo pa me moti odnos Telekoma, saj nismo na vseh teh straneh niti enkrat dobili iskrenega odgovora zakaj tako.
Dovolj umirjeno in argumentirano?

Nazadnje uredil pinkobalinko : 06.02.2009 ob 14:27.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 14:26
mainman Uporabnik mainman ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 49

rudibr: umirjeno argumentiramo že od same uvedbe plus vmesnika, to je več let. Zdaj pa je zadosti. Torej če ti kupiš nov avto in ti vse super dela, potem pa naenkrat trgovec pride pa ti ven pobere vso opremo, še volana ti ne pusti. Me zanima kako umirjen boš ti.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 14:58
roor Uporabnik roor ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Naslov: Prekmurje
Sporočila: 103
Unhappy Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Citat:
Objavil-a Rudibr Prikaži sporočila
....ampak včasih bi pa bilo le lahko bolj umirjeno in argumentirano.
Cela tema je polna argumentov, glavni & največkrat omenjeni:
-Ni več kategorij programov
-Ni možno razporedili programe po lastnem okusu
-Slaba odzivnost
-Napovednik programa na meji uporabnosti

Glede "umirjeno": a ti bi bil še kar naprej židane volje, ko pa je 330 postov napisanega na to temo, pa razen tega, da "se pospešeno dela na tem" ni nobenega odgovora s strani siola? Mislim, da je povsem upravičeno, de te mine dobra volja..

Prej sem prižgal tv, malo preletel programe, se ustavil kjer me je zanimalo... Ko so začeli reklame, sem spet "letel malo skozi".. Zdaj ko mamo plus, tega več ne morem... V bistvu me mineva volja gledat TV.
In zdaj mi pa ti povej, a naj spremenim svoje navade samo zato, ker siol tak hoče?

Citat:
Zdaj pa takole: "ups, vzeli so mi rdečo igračko, ne z zeleno pa ne grem na drevo in v jok. Hočem nazaj rdečo!"
In ja, res je.. Če sem plačal rdečo igračko, pol hočem met rdečo igračko - ne pa zeleno.
Če bi imel v testnem obdobju samo "plus", 100% NE BI NIKOLI sklenil naročniškega razmerja. Zagotovo NE.

Nazadnje uredil roor : 06.02.2009 ob 15:00.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 18:10
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Ker imam od danes naprej siol tv me zanima kako sploh zgleda siol + vmesnik,ker niti ne vem kako zgleda navadni.Sem pa na otiki.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 18:16
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 335

Kratko in jedrnato: navadni vmesnik je za 110% boljši od plusa.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 19:17
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

Meni se zazdeva,da je siol + vmesnik odličen,ker če bi bil tako katastrofalen bi bilo tukaj vsaj par 100 strani!!!Jst pa vsakega jeznega uporabnika T2ja lepo napotim na Siol in še vmesnik+ pohvalim,ker starega itak ne bo dobil...,vsaj 10 na dan!!!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posiljevanje, programov, red, siol, vmesnik, vrstni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:07.