Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.02.2009, 14:46
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331
Privzeto Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Citat:
Objavil-a nejevernez Prikaži sporočila
Nikakor si ne zatiskajo oči, točno vedo kakšna je situacija, ampak dokler folk nima izbire pri storitvi (=monopol), jih enostabno boli k**** ...
To je zgolj natolcevanje! V resnici že več let pospešeno delajo (garajo), da bi nam, uporabnikom, omogočili čim boljše delovanje in prijaznost vmesnikov. Žal, so morali vmes narediti, ne samo koraka, temveč 500 kilometrov nazaj, da bodo lahko izboljšali vse to (vmesnik +) - lahko bi bilo še slabše, lahko bi npr. izgubili barve in se vrnili v svet črno belih TV, da ne govorim o zvoku.
In ni res, da niso še nič naredili. Nobeden, prav nobeden, ne mora zanikati izboljšanje animacije, ko program čaka na podatke (kockice, urica).

Nazadnje uredil mihies : 08.02.2009 ob 14:53.
Odgovorite s citatom
Staro 09.02.2009, 22:19
ivostra Uporabnik ivostra ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 8

Pa kaj je sedaj s to televizijo???? Cel večer samo nalaga v nedogled. Pomaga samo da izklopiš in ponovno vklopiš. Prej na starem vmesniku v dveh letih nisem imel toliko težav kot sedaj v enem tednu odkar so nam odklopili stari vmesnik.
Če je to izboljšava storitev................potem pa tudi ne vem...Jezen sem kot
Odgovorite s citatom
Staro 09.02.2009, 22:53
jeronimo Uporabnik jeronimo ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 23

ivostra, jaz sem glih dones nesel 3dni star komunikator nazaj ker je bil softwear slabo gor dan, težava je bila pa podobna
nadomestni komunikator pa deluje k šuh, pa še hitrej kanala menja
tko da telekom si kljub "neznanskemu" trudu najde čas za antegovanje ljudi
Odgovorite s citatom
Staro 09.02.2009, 23:23
ivostra Uporabnik ivostra ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 8

Samo moj je delal normalno dve leti na siol tv. Težave so se pojavile ta teden, ko imamo samo Siol TV+. Mogoče pa je res to problem, na to nisem niti pomislil.
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 20:56
marek1 Uporabnik marek1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 1
Privzeto vrstni red programov

Pozdravljeni !

Zanima me kako nastaviš poljuben vrstni red programov, ne pa tako kot so nastavljeni že v osnovi. Me moti, ker imam nekaj programov praznih. (nisem naročen nanje)
Šel sem po navodilih iz priložene knjigice, pa sem si lahko nastavil le kot priljubljene za vsako potrditev (ogled) sem moral na daljincu stisniti (ok.)
so zadnjič ukinili en vmesnik.

Za vsak odgovor že vnaprej hvala
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 21:19
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: vrstni red programov

sanja svinja kukuruz

žal še vedno ... .

Glede na to, da se obljublja sprememba vmesnika jo boste uporabniki STB-jev enkrat le dočakali. Kdaj?
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 21:34
lintwer Uporabnik lintwer ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 167

Do sedaj sem bil tudi jaz več ali manj zadovoljen s TV plus,ampak po ukinitvi navadnega vmesnika pa nič več.Ko grem v mapo priljubljeni programi in izberem program,STB ne reagira več,je blokiran.Šele po rezetu le tega spet reagira.Si kar predstavljam kako gre uporabnikom ki so malo bolj oddaljeni od centrale.Namreč,če že pri meni ki imam centralo skoraj pred nosom ne deluje, kako bo ostalim uporabnikom delovalo ki so dlje proč od centrale.
Mislim da ni potrebno še kaj več napisat.Mi tudi ni povsem jasno kaj hoče SIOL s
tem doseč,sem prepričan da bo kar precej uporabnikov šlo k drugemu ponudniku.

P.S. Pa še to : Če si hotel imet ADSL so te prisilili da si vzel ISDN in tudi polno razvezan dostop je podobna lumparija,namreč če hočeš spet imet fizični telefonski priključek ti ga Telekom ne bo kar tako dal,namreč moraš zaprosit za nov priključek ki pa ni tako poceni pa še dosedanje telefonske številke ne moreš obdržat.Upam da sem prav razumel,če ni tako naj me kdo popravi.

Lp
lintwer

Nazadnje uredil lintwer : 10.02.2009 ob 21:45. Vzrok: dopis
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2009, 17:09
pluton Uporabnik pluton ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 23
Privzeto Re: vrstni red programov

Citat:
Objavil-a marek1 Prikaži sporočila
Pozdravljeni !

Zanima me kako nastaviš poljuben vrstni red programov, ne pa tako kot so nastavljeni že v osnovi. Me moti, ker imam nekaj programov praznih. (nisem naročen nanje)
Šel sem po navodilih iz priložene knjigice, pa sem si lahko nastavil le kot priljubljene za vsako potrditev (ogled) sem moral na daljincu stisniti (ok.)
so zadnjič ukinili en vmesnik.

Za vsak odgovor že vnaprej hvala
Ti dam odgovor podoben uradnemu, ki bi ga dobil od siolovcev. Enkrat v prihodnosti se bo tudi to dalo. Se dela na tem....že doooolgo časa.

Neuradno? Za***al si z siolom.
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2009, 07:24
1simon1 Uporabnik 1simon1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15

Zanima me, če so že vse v MS in NG preklopili na +vmesnik?
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2009, 07:39
roor Uporabnik roor ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Naslov: Prekmurje
Sporočila: 103

glede "vrstni red programov":
Jaz sem naredil tako, da sem 2/3 programov (ki me bolj poredko zanimajo) dal med zaklenjene programe.

Je pa preklaplanje med programi (t.i. zapping) tudi počasno...
LP,
Robi
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posiljevanje, programov, red, siol, vmesnik, vrstni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:59.