Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.08.2009, 09:25
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.668
Privzeto Re: Siol tv problem

Citat:
Objavil-a Curyman Prikaži sporočila
P.s.: Številke 080 ne kličem več, ker se da z agenti na forumu precej več pomagati.
Se strinjam, nimam volje čakat na zvezo, raje potrpim kakšen dan tukaj na forumu.
Staro 08.08.2009, 22:20
Uporabnik

Prevrtel sem kakšnih deset kanalov, prišel do tv3, kjer se epg ni naložil in pok obvestilo. No Danes me je vrglo v varen način. Sicer ne vem ali je standardno da ni epg-ja ali je to posebnost. Na komunikatorju pa veselo sveti št. kanala na katerem je tv3, čeprav lahko menjam kanale. Sedaj sem ugasnil in ob ponovnem zagonu me je pričakalo obvestilo o napaki. V zgornjem kotu se pa veselo vrtijo kocke, krepko več kot 60 sekund. Počakal bom 300 sekund potem bom vse skupaj ugasnil, čeprav piše naj ne bi. Ampak piše tudi "čez največ 60 sekund boste samodejno preusmerjeni v pomožni način delovanja". A mi lahko kakšen agent preveri, zakaj mi to počne?
Edit:
No po več minutah čakanja, sem ponovno uporabil tako imenovano zdravilo za STB in sicer izklop in brisanje piškotkov. Nato zaženem, vpišem geslo in namesto slike me pozdravi obvestilo o napaki. Za danes imam dovolj obvestil, prosil bi če lahko kdo preveri, zakaj ta p*****ta "kišta" od stb-ja ali njegovega vmesnika noče normalno delovat, drgač bo spoznal, kako je leteti po zraku. Pa lep pozdrav.

Ps.
Z linijo ne bi smelo biti nič narobe, saj mi dela tako internet, telefon pa tudi tv prek računalnika, tko da vsaj lahko kaj gledam.

Nazadnje uredil rambo013 : 08.08.2009 ob 22:31.
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2009, 22:43
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

tut pri meni se to danes dogaja..tko da ni nič narobe pri tebi ampak na siolu..In to sranje se morem pojavit vsaj enkrat na mesec..vsaj pri meni...Tko brezveze več kaj naj komentiram...
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2009, 23:07
Uporabnik

Saj, kje pa če bit drugače narobe,
Taka stvar, me razkuri če me kaj, vesolje veselja moj pol ti pa rečejo piši reklamacije. saj vejo, kje so ga zašuštrali, pa nej odbijejo od položnic, saj lahko vsem, ker kar malce dvomim, da je kateri ki mu bi delalo cel mesec BP. Pri mojem kompu, ni zadeve katere ne bi "flashal" oz upgrade ali downgrede z njo počel. Vsaka stvar katera ima firmware se da, pa ne samo posodabljat očitno tud z***at. Siol plus je bil do aprila prava milina napram temu katerega so nam sedaj vsilili. Verjetno smo za poizkusne zajčke, če pa testirate koliko ima kdo tolerance, malce premislite.
Edina stvar, katero obžalujem v mojih izpadih so agentje. Oni verjamem, da so še najmanj krivi, tistim kateri so pa dobro plačani, njih bi dali reševat probleme in poslušat izpade SVOJIH STRANK.

ps.
Kjer sem ustavil smeškota, lahko si po mili volji zamislite besedo, namen le te, bo verjetno isti. Če pa ta forum prebirajo tudi mlajši, se nisem hotel tako izražat.
Staro 09.08.2009, 07:37
Curyman Uporabnik Curyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 171

Meni ni včeraj prav nič nagajalo. Še iz časov pred posodobitvami (pred aprilom) pa vem, da je postavitev STBja v varni način pomenilo lahko le težave pri SiOLU, in manj ko si "praskal", boljše je bilo. Sedaj so te posodobitve vse postavile na glavo in smo na to že kar malo pozabili.

In človek ne more verjet, teče že peti dan, odkar so mi agentje uredili modem in sem nazadnje resetiral STB! Še je upanje za SiOL
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2009, 10:23
Uporabnik

A mi lahko zaupaš katera firmware-a imaš na modemu in pa na komunikatorju.
Jaz imam tele dva: modem / 5.1.21-3.16E.25.41.47
komunikator / 1.11.33L
Staro 09.08.2009, 10:48
slimy Uporabnik slimy ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce slimy
Član od: Aug 2008
Sporočila: 254

Citat:
Objavil-a 080 Nina Prikaži sporočila
Še enkrat bi prosila vse, ki imate kakršne koli težave s SiOL TV, da sporočite uporabniško ime (za SiOL storitve) in odgovore na spodnja vprašanja Dunji ali meni na ZS.
u.ime sporočeno na ZS.
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2009, 11:01
Curyman Uporabnik Curyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 171

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
A mi lahko zaupaš katera firmware-a imaš na modemu in pa na komunikatorju.
Jaz imam tele dva: modem / 5.1.21-3.16E.25.41.47
komunikator / 1.11.33L
Popolnoma isto imam in mi deluje BP.
Mi je pa sama agentka 080 Dunja namignila, da se v primeru nadaljnjih težav lahko postori še kaj na STBju ali pa zahtevajo menjavo modema. Hardverske težave s STBjem se urejajo na RAM2 ali preko Mobitelovih centrov.

Nazadnje uredil Curyman : 09.08.2009 ob 11:05.
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2009, 11:15
Uporabnik

Hvala, zanimivo je da je stb v garanciji še 14 dni ( upam da šteje prvi dan od takrat ko sem ga prejel). Če se zadeva ne bo uredila v naslednjem tednu ga bom nesel v mobitelov center, pa tudi če ga zalučam komu v glavo (če ne bo več v garanciji). Moram si pa tudi malce prebrat pogodbo, kaj vse so mi obljubili in kaj že kršijo. Hvala za odgovor.
Aja, še nekaj. Preko česa pa si, bakra (adsl ali vdsl) ali optike.
Staro 09.08.2009, 13:05
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Evo, da povem še zgodbo kolega. Že ceu mesec mu ne dela več Siol TV. Ima še vedno Amina. Nekega dne mu je vglo vse skupaj ven. Net sem mu še uspel zrihtati. Siol Tvja pa nikakor ne. Ko je potem sam večkrat klical na 080 1000, so mu dejali, da naj zamenja utp kabel in si sposodi drug Amino od kakšnega soseda, če bo mogoče delal ...

Amina sem nesel na Mobitelov center, da bi ga stestirali, če je z njim res kaj narobe, ampak o tem tudi slišati niso hoteli ... Dobil nasvet: Naj se veže za 2 leti ali kupi novega! Mislm wtf ... Sramota res ...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
danes, dela, deluje, nič, problem, siol, vredu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ukinitev izbire siol tv in siol tv+ sori SiOL TV 67 06.01.2009 14:54
Siol telefonija rockytmin O storitvah 28 15.02.2008 19:56
Siol tv problem odlicno SiOL TV 0 01.03.2007 17:11
Siol Voip Problem SloCop O storitvah 4 11.09.2006 16:46

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:01.