Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.10.2009, 10:23
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.668
Angry Siol kaj vse spreminjaš

Danes sem malo pregledoval servisne strani in kaj ugotovim. Do sedaj nisem nikjer opazil napovedanih sprememb, katere so se pojavile na servisnih straneh. O takoimenovanem "bugu" resno dvomim, me pa zanima odgovor ali agentov ali koga drugega.
Kje se nahaja AMZS popust, na straneh piše v uporabi do 30.9.2009?
Zakaj so določeni programi v shemi, tisti z mpeg4 kodiranjem pa teh programov ne vidimo, ne glede na programsko shemo saj so že v osnovni, denimo jaz imam mega paket?
Kam so izginili VOD žetoni?

Kaj vse si boste še zmislili, ter nas prikrajševali, glede na vašo stran pogodbe, ki jo kršite pa ne dobimo odgovora. V kolikor ne mislite dati kakšnega pametnega odgovora, z butastimi se tudi trudit ni treba.
Za drugo postavko vam predlagam rešitev, v kolikor NISTE SPOSOBNI rešiti, pri vsaki položnici zmanjšajte znesek. Pa ne mi o nekih reklamacijah saj sami dobro veste, da stvar ne dela in je niste v stanju urediti.

Edit:
Pa še nekaj, članarina amzs je plačana in to ne ena ampak dve, kartica je pa veljavna še leta 2011 in njeno kopijo imate.

Nazadnje uredil rambo013 : 25.10.2009 ob 10:50.
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2009, 16:55
Uporabnik
Privzeto Re: Siol kaj vse spreminjaš

Bom vprašal še takole, ali je treba vsako leto iti v mobitelcenter ali poslati po faksu potrdilo o plačani članarini. Nam so ob sklenitvi pogodbe dejali, da je dovolj kopija kartice, kjer se vidi imetnika in veljavnost do kdaj kartica velja. Ker je kartica tekom letošnjega leta pretekla, smo napravili kopijo obeh strani in ju nesli na mobitel center. Prosim za čimprejšen odgovor, hvala.
Staro 27.10.2009, 17:44
NOD 32 Uporabnik NOD 32 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce NOD 32
Član od: Feb 2008
Naslov: Ravne na Koroškem
Sporočila: 210

http://ec.europa.eu/commission_barro...g/index_en.htm
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2009, 21:31
Uporabnik

Kje je tukaj kaj glede amzs?
Staro 27.10.2009, 21:40
Pripravnik

ja obubljajo ti storitve, ki ti jeih ne ponujajo, so te brez tvojega dovoljenja preklopili na MPEG4 in povrhu so ti še vsilili komunikator sagem
Odgovorite s citatom
Staro 31.10.2009, 15:21
Uporabnik

Očitno nimajo pojma kaj ponujajo in kaj prodajajo. Bom počakal, da pride položnica in če na njej ne bo amzs popusta, se bom lepo odpravil v njihov center, tam nekoga pošteno in jim ponudil plačani DVE članstvi, če oni to želijo videt. Tistega ki mi je pa dejal da je dovolj kopija kartice pa če ga bom srečal pošteno brcnil v rit. Banda, če ne veš kaj potrebuješ potem ne obljubljaj nekaj česar ne veš oziroma te boli za svoje naročnike.
Staro 31.10.2009, 15:48
Pripravnik

pejt lepo na mobitelov center in se prijazno zmeni pa bo
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2009, 16:27
Curyman Uporabnik Curyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 171

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Očitno nimajo pojma kaj ponujajo in kaj prodajajo. Bom počakal, da pride položnica in če na njej ne bo amzs popusta, se bom lepo odpravil v njihov center, tam nekoga pošteno in jim ponudil plačani DVE članstvi, če oni to želijo videt. Tistega ki mi je pa dejal da je dovolj kopija kartice pa če ga bom srečal pošteno brcnil v rit. Banda, če ne veš kaj potrebuješ potem ne obljubljaj nekaj česar ne veš oziroma te boli za svoje naročnike.
Rambo013, mirno kri. Na tejle povezavi najdeš vse informacije o AMZS popustu.
Ko se izteče enoletna naročnina, postopek preko faksa preprosto ponoviš. Preverjeno!
Zanimivo je le to, kako se je potrebno za vsako stvar, ki zmanjša končni račun, posebno potruditi (reklamacija, popusti, akcije ...). Ja ja, sej vem, pomagaj si sam in bog ti bo pomagal...
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2009, 19:20
Uporabnik

Raz***di me, ker mi je nekdo, kjer smo podpisali pogodbo dejal da je dovolj kopija kartice, kljub temu da smo mu povedali, da zaradi kartice ne veš ali si poravnal naročnino ali ne. Vprašali smo tudi, kaj napravimo ker bo kartica pretekla prej kot v enem letu. Odgovor : skopirate obe strani kartice in prinesete v mobitel center kjer vam zadevo uredimo. Očitno se jim res ne sanja kaj mora človek napravit. Kot zanimivost, pogodbo sem sklenil avgusta lani, preteklo mi je pa konec septembra, torej 13 mesecev, avgusta sem preveril in je bilo vse v redu. Za vse p****rije ti pošljejo mail, za take stvari pa zanimivo ne. Pa ne mi dejati da je toliko težko, nekdo ki mi ga je skenslal me bi lahko obvestil, saj imajo moj e-mail, ampak siol raje svoje naročnike kot bi jim olajšal kakšno stvar. Bom pač plačal tiste 3 € več, mislim da s 1.1. 2010 jih bom pa plačal 8€ manj, ker se vse bolj nagibam k temu, da spremenim shemo na standard, naj me raje za***ava 70 programov namesto 100, bodo pa manj kasirali za to njihovo vesolje veselja.
Staro 09.11.2009, 15:45
Uporabnik

Evo, zanima me KDAJ bom v servisnih straneh imel ponovno vključeno storitev AMZS popust. V soboto smo odnesli PONOVNO kopijo kartice v mobitelov center in na vprašanje ali rabijo potrdilo o plačani naročnini je bil ponovno odgovor ni treba. Sedaj a sem jaz nor ali imate nesposobne in nevedne prodajalce ali kako naj jim človek reče, ker ne vedo niti kaj je potrebno. Citiram Tio:
Naročniško razmerje je možno skleniti v Mobitelovih centrih in na brezplačni številki 080 8000, kjer je potrebno potrdilo o plačilu članarine za AMZS za tekoče leto poslati na faks 080 8082. Poleg potrdila je potrebno zraven poslati tudi naročniške podatke (ime in priimek naročnika, naslov in uporabniško ime).
Jaz faksa nimam in iz zgornjega razumem, da je dovolj da odideš v Mobitel center, kjer ti oni uredijo. Torej, v tem letu sem jim nesel že dvakrat kopijo kartice in če jim to ni dovolj ni moj problem, po odgovorih tam zaposlenih je dovolj. Alora zadevo porihtajte kot hočete.
V primeru da na položnici ne bo upoštevan popust, se bom z njo spet zglasil tam in nekdo mi bo povrnil tiste 3€ pa naj bo kdorkoli. Jaz se s tem ne bom več ubadal.
Celo odgovor je bil, da pred pretekom stranke obvestijo, a mogoče po golobu, ker do sedaj tega obvestila jaz še nisem dobil, pa je že več kot mesec dni minilo.

Nazadnje uredil rambo013 : 09.11.2009 ob 15:47.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kaj, siol, spreminjaš, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 13:18
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 16:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 22:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:06.