Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.06.2009, 14:34
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Ukinitev Eurosporta

Ej zej si pa enkrat zadeeel. Ravno zaradi komentarjev gledam marsikateri prenos na ES tudi če je na SLO.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 14:38
jusuf Uporabnik jusuf ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 15

Citat:
Objavil-a DrBruce Prikaži sporočila
Jaz ga imam še vedno, upam da vsaj tale match v Roland Garrosu pogledam do konca. Obup!!!
Bodi vesel. Jaz sem preklopil da vidim te nove programe, pridem nazaj, evo ni ni eurosporta.

Ode nam Roland Garros pa Mats....
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 14:56
tomx Uporabnik tomx ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2009
Sporočila: 84

Najbolj mi je pa smešno, da nas siol spet samo neki nateguje, ko je pa vsem več ali manj jasno da se od Eurosporta lahko mirno poslovimo....
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 14:58
kobra111 Uporabnik kobra111 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 32

Pojdite nekam res. Ravno sedaj ko je ESP kupil pravice za bundesligo, da bi lahko svoj klub spremljal tudi ti, vi pa seveda morate vse pokvariti. Čestitke res. Mislim da nikomur ne uspeva tako dobro!!
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:15
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 478

Kje mate zdaj Eurosport v nekih dodatnih paketih? Banda siolovska. Če bi imel možnost, bi že zdavnaj šel na t2. Upam, da se jeseni to zrihta.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:20
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Prej ste hotli met sportklube in sporttv pa nevemkaj se vse. Zdaj ste to dobli pa spet jamrate. Ta trapast eurosport lahk dobite na navadni dig. Satelitski free to air. Veliko kanalov, ki jih so in se bojo vklopli pa se dozdaj in tudi prek satelita ne da dobiti brez kartic. Euro in vsi sporti- zarad mene vse ukinejo alpa naj naredijo sport paket.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:24
Tomi219 Uporabnik Tomi219 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 27

Ukinitev Eurosporta je tako velika bedarija, da tega sploh ne morem verjet. Sport klub je proti Eurosportu tako slab program, da je ta nova shema prinesla vsem ljubiteljem športa veliko slabšo ponudbo za višjo ceno. Vrnite Eurosport v osnovno shemo in dajte Sport klub za doplacilo pa naj gledajo tisti, ki so ga pogrešali.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:26
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a Tomi219 Prikaži sporočila
Ukinitev Eurosporta je tako velika bedarija, da tega sploh ne morem verjet. Sport klub je proti Eurosportu tako slab program, da je ta nova shema prinesla vsem ljubiteljem športa veliko slabšo ponudbo za višjo ceno. Vrnite Eurosport v osnovno shemo in dajte Sport klub za doplacilo pa naj gledajo tisti, ki so ga pogrešali.
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:30
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 347

Citat:
Objavil-a dknez12 Prikaži sporočila
Prej ste hotli met sportklube in sporttv pa nevemkaj se vse. Zdaj ste to dobli pa spet jamrate. Ta trapast eurosport lahk dobite na navadni dig. Satelitski free to air. Veliko kanalov, ki jih so in se bojo vklopli pa se dozdaj in tudi prek satelita ne da dobiti brez kartic. Euro in vsi sporti- zarad mene vse ukinejo alpa naj naredijo sport paket.
Dej mi razlož ajde, zakaj na T2 ni takih 'problemov' nikoli? Zakaj se take stvari dogajajo samo na Siolu? Tolk sm raz***** zdele da bi najraj kr vrgu TV skoz okno enem anti-sportašu na glavo!

Aja, čestitke Siol da ste le skupaj s pomočjo foruma pogruntali da v 'ekskluzivnem' ni 7, ampak 6 programov, pohvalno!
Odgovorite s citatom
Staro 03.06.2009, 15:36
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

meni osebno dol visi za športne programe če so al pa niso...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bomo, eurosport, eurosporta, nazaj, ostali, programski, shemi, siol, ukinitev, vedeti, zahtevam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol tv+ in eurosport' Matjus SiOL TV 2 29.04.2009 15:15
HDTV in SiolTV Klemen.S SiOL TV 216 15.10.2008 07:27

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:20.