Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 07.10.2007, 19:28
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664
Privzeto Re: iskanje partnerja na internetu?

Citat:
Objavil-a La-di-da Prikaži sporočila
Men so tipi z neta ful čudaki, tak da ne prakticeram več spoznavanja z neta. Bla parkrat na pijači, pa mi je blo žal časa za tist brezvezen blablabla. Dost dam na energijo, ki jo nekdo oddaja in prek neta jst ne morem določit ali je nekdo OK ali ne. Zato mi je tud netkanje brezveze.
zakaj so se ti tko zameril na pijači?
Staro 07.10.2007, 19:59
tomazi13 Uporabnik tomazi13 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 13

Jaz nisem mislil, da razpravljate o svojih izkušnjah ampak, da poveste kaj vidite tu nemoralnega oziroma moralnega.
Staro 08.10.2007, 12:12
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

Citat:
Objavil-a tomazi13 Prikaži sporočila
Jaz nisem mislil, da razpravljate o svojih izkušnjah ampak, da poveste kaj vidite tu nemoralnega oziroma moralnega.
nemoralnega ni nič.
Kaj pa bi naj bilo po tvojem tukaj nemoralnega?
Staro 08.10.2007, 20:33
jakasraka Uporabnik jakasraka ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jakasraka
Član od: Oct 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 10

internet je pač še ena izmed oblik komunikacije in ne vidim v tem nič slabega
razlogov za iskanje partnerja je lahko več vendar za kaj več je še vedno potreben oseben stik tako da na koncu padejo vse maske
prednost vidim v tem da imaš preko neta možnost spoznati potencialnega prijatelja,partnerja...ne da bi izgubljal ure in ure tavanja po različnih mestih
Staro 08.10.2007, 20:35
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

jih pa izgubljaš ure in ure za netom...
Staro 08.10.2007, 20:50
jakasraka Uporabnik jakasraka ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jakasraka
Član od: Oct 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 10

to je res vendar imajo nekateri težave s vspostavljanjem stikov in led prebijejo preko neta
Staro 08.10.2007, 22:31
ponga Uporabnik ponga ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ponga
Član od: Oct 2004
Sporočila: 2.970

tomaz13, kaj bi sploh lahko bilo pri spoznavanju ljudi preko neta nemoralnega?
Lahko je enim to všeč, drugim ne, ne razumem pa, v čem bi lahko šlo za nemoralnost?
Staro 09.10.2007, 11:23
HudaMravljica Uporabnik HudaMravljica ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce HudaMravljica
Član od: Apr 2007
Sporočila: 108

Jst sm mojga fanta enkrat slučajno spoznala na enmu četu. Pol sva pa par mescev tej pa tej kako rekla po mesenđerju. Nč romantičnega. Pol sva enkrat k je šel v moje konce se kr tko btw zmenla, da greva na eno pivo in BOOOOOM... Še zmerom srečna in vesela in zaljubljena.
Ne vidim v tem nič nemoralnega. Nasprotno. Mi je več pomenlo to, da se je rad z mano pogovarju po msnju, ko ni niti vedu kako zgledam, k pa tisti slinarji k se prlimajo nate recimo v kakšnem Globalu al pa čem podobnem pa ti pol cel večer buljo v joške.
Staro 10.10.2007, 11:00
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a tomazi13 Prikaži sporočila
Ali je iskanje partnerja na internetu moralno(družbeno sprejemljivo)?

Sam menim, da ni,saj je znanih veliko primerov pedofilstva, nesrečni in neresničnih ljubezni, nekateri so pripeljali tudi do samomorov in včasih se zaljubita na internetu tudi fant in punca, katera sta že prej bila skupaj in potem ugotovita, da nimata tako močne ljubezni eden do drugega,ker iščeta še druge partnerje...

Zanima me kaj o tem mislite vi?
Prosim, da svoje odgovore tudi obrazložite (argumentirate)
če je nekdo pedofil ali nasilnik, pa išče žrtev ... je njegovo dejanje nemoralno ne glede ali je na netu ali pa v real lajfu ...
če je kdo avanturist, pa išče one stand seks, je vseeno ali počne na netu ali v real ...
tudi če je nekdo v resni zvezi, pa preko neta išče še druge partnerje ... ne pomeni, da je nemoralno, ker dela preko nata ... ampak ker to sploh počne ...

torej po moje, ni iskanje po netu nič bolj nemoralno, kot sicer ... važen je motiv, s katerim nekdo išče partnerja, ne pa medij, znotraj katerega deluje ...
je pa res, da je po internetu bistveno lažje prikriti identiteto ... zato so razne klepetalnice leglo pedofilov in drugih nemoralnežev ...

zato ni druge pomoči, kot da mlade ( otroke) zaščitimo z raznimi blokadami PC-ja in nadzorom, kadar so na računalniku ...
odrasli pa morajo na žalost sami skozi vse te pasti ...

res pa je, da lahko preko neta spoznaš nekaj zelo ok ljudi ...
Staro 10.10.2007, 20:38
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Član od: Jul 2006
Sporočila: 152

Z enim sem se spoprijateljila, bila sva res samo prijatelja, potem si je dobil punco na drugi strani SLO, se pravi na mojem koncu in potem je usput še mene prišel obiskat. Zelo si je želel, da bi videla njegovega ****a. V svoji želji se je celo slekel pred mano.

Neki drugi me po enem letu pokliče, da ga naj rešim njegove psihoze in da je v psihijatrični bolnišnici Ormož, da ga tunkajo v mrzlo vodo, da mu naj prinesem čike, ker ne zdrži več. Ko je prišel ven, to je bilo čez pol leta, me je spet poklical, če bi se dobila v Turški Mački na seksu.

Spet edn mi je težil, da je bil ravno tisti dan na sistematskem pregledu in da mu je zdravnica rekla, da je presuh in da naj več je. Tisti dan je jedel že 7krat, vseeno me je povabil na burek, ki ga je samovoljno plačal on in potem mi očital, da se pustim plačevati. Ko sva korakala proti postaji, je hotel mimogrede it v Hotel Slon, s tem da jst plačam sobo, on pa kondom.

In še enih par cvetk imam, sam...drugič.

Značke
internetu, iskanje, partnerja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Agencije za iskanje zaposlitve....groza!!!!!!!! Luccka Gospodarstvo 4 27.07.2007 14:16
Kaj bi naredili, če bi partnerja zalotili.. Nodika Ljubezen in spolnost 38 26.09.2006 20:40

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:20.