Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 10.10.2007, 23:36
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: iskanje partnerja na internetu?

Citat:
Objavil-a La-di-da Prikaži sporočila
Z enim sem se spoprijateljila, bila sva res samo prijatelja, potem si je dobil punco na drugi strani SLO, se pravi na mojem koncu in potem je usput še mene prišel obiskat. Zelo si je želel, da bi videla njegovega ****a. V svoji želji se je celo slekel pred mano.

Neki drugi me po enem letu pokliče, da ga naj rešim njegove psihoze in da je v psihijatrični bolnišnici Ormož, da ga tunkajo v mrzlo vodo, da mu naj prinesem čike, ker ne zdrži več. Ko je prišel ven, to je bilo čez pol leta, me je spet poklical, če bi se dobila v Turški Mački na seksu.

Spet edn mi je težil, da je bil ravno tisti dan na sistematskem pregledu in da mu je zdravnica rekla, da je presuh in da naj več je. Tisti dan je jedel že 7krat, vseeno me je povabil na burek, ki ga je samovoljno plačal on in potem mi očital, da se pustim plačevati. Ko sva korakala proti postaji, je hotel mimogrede it v Hotel Slon, s tem da jst plačam sobo, on pa kondom.

In še enih par cvetk imam, sam...drugič.
sori ladida ... nič osebnega proti tebi ... ampak, a si se z vsakim dobila in vsakemu dala cifro???

res me zanima ... ker si sicer težko predstavljam, da imaš kup takih cvetk, če delaš količkaj selekcije ...
Staro 11.10.2007, 06:59
xena Uporabnik xena ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 13

[quote=nattka;1276522]sori ladida ... nič osebnega proti tebi ... ampak, a si se z vsakim dobila in vsakemu dala cifro???
res me zanima ... ker si sicer težko predstavljam, da imaš kup takih cvetk, če delaš količkaj selekcije ...[/QUOTE

Dobro no, nattka.. predvidevam, da ladida ter še marsikatera ženska ali moški na netu "dela" selekcijo.. Pač nekateri radi spoznavajo ljudi. Nič kaj takega se mi ne zdi, da rada klepeta z nasprotnim spolom.. Če se kaj več zgodi, je to le njena osebna stvar.. Imela je le dovolj korajže, da je navedeno napisala..
Staro 11.10.2007, 10:56
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

[quote=xena;1276546]
Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
sori ladida ... nič osebnega proti tebi ... ampak, a si se z vsakim dobila in vsakemu dala cifro???
res me zanima ... ker si sicer težko predstavljam, da imaš kup takih cvetk, če delaš količkaj selekcije ...[/QUOTE

Dobro no, nattka.. predvidevam, da ladida ter še marsikatera ženska ali moški na netu "dela" selekcijo.. Pač nekateri radi spoznavajo ljudi. Nič kaj takega se mi ne zdi, da rada klepeta z nasprotnim spolom.. Če se kaj več zgodi, je to le njena osebna stvar.. Imela je le dovolj korajže, da je navedeno napisala..
no no xsena ... nikar ne brani, česar ni potrebno braniti ... samo vprašala sem ...

tudi če bi se dobivala vsak dan z drugim je to popolnoma njena stvar ...
vendar pa imate nekateri težavo, ker ne ločite zasebnosti od javnosti ...

ko nekaj napišeš na forum, kjer masa ljudi bere in piše mnenja, potem stvari več ne moreš opravičevati v stilu: to je MOJA stvar ali to je NJENA stvar in podobno ... ko napišeš v javnost, je to nehalo biti privatna reč ...
enako je na forumu, chatu ali blogu ...
pa tudi vprašanja in nasprotna mnenja te ne smejo prizadeti ...
sicer je bolje molčati ...

ampak dejstvo je, da eni spoznajo preko neta kup prijetnih in simpatičnih, drugi pa same cvetke ... zato me zanima, na kak način ljudje delajo selekcijo ... to pa je tudi vse ...
ker menim, da se bleferja - bleferko vendarle da spoznati ... razen če je človek hudo mlad ali hudo naiven ...

in poudarjam ... nisem se dotaknila njenih zmenkov ampak me zanima, na kak način dela selekcijo ...
Staro 11.10.2007, 21:56
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Član od: Jul 2006
Sporočila: 152

Ja itak, da sm vsakmu dala cifro, če me je pa prosu za njo...Sej je to logično, ne?

(Eh, nattka...)
Staro 12.10.2007, 08:59
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690

jaz se strinjam z Natko.......res moraš imet hudo veliko srečo, da naletiš na tole kar si ti napisala....ker se ne meni, ne mojim znancem še nič podobnega ni zgodlo...dobro..je kakšen čudak, sem ter tja..in smo se pol nasmejali...sam še zdaleč ne takšni primerki kot jih je opisala...ladida.....

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 12.10.2007, 11:15
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Član od: Jul 2006
Sporočila: 152

Ja, zgleda da sploh nimam filinga kdo je na drugi strani. Zato se pa te metode ne poslužujem več.
Staro 12.10.2007, 12:27
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Men je to čist cool - mi vsaj po lokalih ni treba non-stop viset. Svojo drugo punco sem spoznal prek neta, pa še dost drugih, takih za one-night stand.
Staro 13.10.2007, 22:18
donna8 Uporabnik donna8 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 6

Seveda ni nič nemoralnega spoznavati ljudi na tak način. Le izid je tvegan. Vsak normalen ima o sebi najboljše mnenje in gor smo vsi lepi, suhi, simpatični , prijetni, .....in prvo srečanje šele pokaže en majhen delček resnice. Prava resnica pa se pokaže šele kasneje, ko je včasih prepozno, ko si že zaljubljen v nekaj, kar ne obstaja in je v resnici čisto nekaj drugega.
Sama imam eno zelo neprijetno in dolgo izkušnjo.
No, nekateri imajo pa srečo....
Staro 14.10.2007, 16:11
kinsley Uporabnik kinsley ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kinsley
Član od: Mar 2007
Naslov: tu pa tam
Sporočila: 748

Ne vidim nič slabega v tem da nekoga spoznaš preko interneta...je pač ena od možnosti,samo je pa tko kakor v reeal lajfu moraš naleteti na pravo osebo.Osebno sem spoznal kar nekaj oseb z katerimi sem še vedno v stiku,čeprav imam tudi slabe izkušnje,hehe.
Pa valjda ima človek toliko soli v glavi da se po dveh mailih ne bo srečal na kavici.
Staro 14.10.2007, 20:52
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Tudi, če nekoga ne spoznaš na internetu ni garancije, da je super! Lahko se dela oh in sploh, ko ga spoznaš je pa druga pesem. Če ti nekdo ni všeč, ga pač ne srečavaš več in to je to.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Značke
internetu, iskanje, partnerja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Agencije za iskanje zaposlitve....groza!!!!!!!! Luccka Gospodarstvo 4 27.07.2007 14:16
Kaj bi naredili, če bi partnerja zalotili.. Nodika Ljubezen in spolnost 38 26.09.2006 20:40

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:08.