Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.06.2008, 12:14
D.V. Uporabnik D.V. ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 2
Privzeto Težave z internetom

Prejšnji teden smo imeli izpad interneta zaradi stika dveh kablov, ki ju je zalila voda (se mi zdi da je bilo nekaj takega). Ves ta čas sem sicer lahko vzpostavil povezavo, vendar nisem mogel dobovati podatkov, čeprav je ves čas pisalo, da sem povezan z internetom. Včasih sem lahko celo prišel na prvo stran, potem pa me je spet prekinilo. To se je dogajalo približno en teden, dokler nismo obvestili telekomovcev, ki so kable popravili in zatrdili, da bo zdaj vse vredu. Internet zdaj sicer res deluje, vendar moram vsakih 5-20 minut resetirati modem in router, drugače spet ne morem prejemati podatkov z interneta, čeprev je povezava še vključena. To je zelo moteče, saj imam modem v pritličju, računalnik pa v prvem nadstropju in moram ves čas teči gor in dol po stopnicah. Pa tudi če bi modem imel pri roki, si s povezavo, ki deluje maksimalno 20 minut ne morem dosti pomagati. Uporabljam modem NT1+2a/b in router sinope568+ To se posebej pogosto dogaja, če kaj downloadam s spleta ali če igram kakšno spletno igrico (npr. Warcraft). Včasih pravzaprav zadotsuje, da povezavo le prekinem na svojem računalniku in počakam 5 minut preden jo vzpostavim, večinoma pa moram izključiti modem in ga ponovno vklopiti.

Je možno, da se je napaka zgodila zaradi izpada prejšnji teden? Mislite da moram nakupiti novo opremo, ali so se spremenile le nekatere nastavitve? Prosim, odgovorite čimprej, vsaka pomoč bo dobrodošla.

(Medtem ko sem tole pisal, je prekinilo dvakrat.)
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
internetom, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z internetom mato02 Tehnična pomoč 82 18.04.2008 20:28
internet za znoret not! Tehnična pomoč 36 13.02.2008 13:51
Težave s televizijo lila5 Tehnična pomoč 10 05.09.2007 19:04
Težave s SiolTV simon123 SiOL TV 13 10.09.2006 11:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:38.