Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Prikaži rezultate anket: Ali vam deluje Siol TV kot bi naj, ali ne ?
da 35 28,93%
ne 59 48,76%
nimam 13 10,74%
občasno 14 11,57%
Glasovalci: 121. V tej anketi ne moreš sodelovati

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.03.2007, 14:40
sebek Uporabnik sebek ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 15
Privzeto Re: Siol Tv Ne Dela !!!!

Če se zadeva ne bo zdaj uredila...vsekakor grem drugam. Ker prosit pa prosit ne mislim več...da se nekaj uredi.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2007, 17:45
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.015

Citat:
Objavil-a Wabb Prikaži sporočila
Torej kako bodo na servisu vedeli kateri modem je moj in kako bi jaz vedel da sem dobil svojega nazaj, ce si nebi ze prej zapisal MAC? Ker sem z vezavo za 2 leti postal lastnik opreme zelim svojo opremo nazaj ali pa novo zapakirano. Bojim se, da mi bodo vrnili nek xy modem, ki pa ga nikakor ne bom sprejel...Ima kdo iskusnje s tem?
Jaz sem si na garancijski list prepisal serijske stevilke, za vsak slucaj.
Odgovorite s citatom
Staro 25.03.2007, 13:58
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81

Takšnih težav nimate le v Celju in okolici. Sem iz Škofljice. Kockasto sliko povprečno 3-krat tedensko, dodatno še včasih zaradi švoh priključka. Če kabel po naključju le malo premaknem, nprl. ko čistim, slika na ekranu zamrzne. A to vsaj lahko odpravim, njihovih napak pa ne morem... Za nameček sem danes ugotovila, da tudi novi daljinec od Siola ne dela, kot bi moral. Po nekaj mesecih sva se s fantom odločila, da ga usposobiva, da ne bova rabila dveh daljincev, starega za zvok in novega za menjavanje kanalov... Ni šans, nemogoče urediti. Klicati 080 1000 pa je povsem brezveze. Nihče nič ne ve in vsem je vseeno.
Pri plačevanju računov: sama sem jih zavračala prve 4 mesece po podpisu pogodbe, ker na Siolu niso bili niti toliko sposobni, da bi zagotovili Siol TV. Potem se je to uredilo. Zdi se mi, da se računov v primeru slabega delovanja ne da zavračati, ker se je gospoda na Siolu zavarovala pred tem v pogodbah, kjer kao za napake v delovanju niso odgovorni... Siol TV nikoli več... Ker se bom selila, upam, da bom imela kabelsko ali satelitsko TV.
Odgovorite s citatom
Staro 30.03.2007, 16:40
prelude Uporabnik prelude ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 297

Men pa dela vse super slika je super zvok v redu brez šumov če ma kanal 5.1 lahko prenesem zvok na kino sistem .AMPAK JE PA RES DA IMAM LASTOVKO TV OD LJ.KABLA.
Odgovorite s citatom
Staro 30.03.2007, 16:47
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

Mater si car.
Staro 30.03.2007, 19:53
R o X e K Uporabnik R o X e K ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1

no zdj bom pa še jst svoje napisu... od časa do časa tut men ne dela siol tv... sem iz ljubljane, rudnik.. ponavadi mi je siol tv zopet delovau če se restartau modem, zdj pa tv že 2 dni ne dela!!! vendar z internetom nimam težav... vedno se mi pokaže nek siv ekran in gor piše connecting to remote system al neki tazga, nvem napamt... se komu še kej podobnga dogaja? :X
Odgovorite s citatom
Staro 30.03.2007, 20:21
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Kakor sem razbral iz besed na tehnični pomoči danes in kolikor prebiram te poste o nedelovanju tv kar se tiče cukanja slike in kockanja imamo samo nekateri uporabniki probleme.Kaj naredit?Jaz bom juter neso na servis aminota v zamenajvo bom dobo drugega nadomestnega pa bom videl kaj v resnici nagaja.Ker mi ni jasno,da uporabnik ,ki je od mene oddaljen še dodatnih 800m nima nobenih problemov ne cukanja slike ne popačen glas na pop tv njegov sosed zraven njega in še sosed naprej isti problemi kot pr meni in še nekaterih.Pomeni ,da amino 103 nagaja ne pa da ima siol napako.
Odgovorite s citatom
Staro 13.04.2007, 22:45
jozman Uporabnik jozman ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 3

S***os

Sem doma iz Pohorja v bistvo stran od civilizacije v p**** mat**** in sem kot vi uporabnik siol tv.
Jaz sem se bunil kak sprejem imamo zdaj pa ko malo prebiram vidim da mam praf odličnega!!!
Brez kock šumov ali drugih zadev samo izpadi mogoče 2 do 3krat na mesec po par sekund.
Tak da pubeci pridite na pohorje vzpostavite stik z sioltv in CIVILIZACIJO!!!
Odgovorite s citatom
Staro 26.05.2007, 17:12
rtmktl Uporabnik rtmktl ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce rtmktl
Član od: May 2007
Sporočila: 146

Mene pa zanima koliko uporabnikov je prav za prav zadovolnih s SiolTV? ali tu pisete takorekoc USI uporabniki ali samo tisti ki vam zadeva ne dala..jaz sem imel tezave s sagemom ( ce sem modem izklopil iz napajnja se ni sinhnoriziral tudi cez noc ne..torej po priblizno osmih urah ) in sem ga neslel v TT kao da ga bojo poslali na servis. cez priblizno teden dni dobim modem nazaj. modem se spet ni sinhnotiziral, oziroma se je kdaj cez noc :S kdaj pa "ŽE" tudi po kaksni uri. zadevo sem seveda takoj spet poslal nazaj. In tudi po drugem servisu..(menda so modem nadgradili) se ni nic izbolsalo. takrat sem poklical na njihovo precudovito zaston stevilo 0801000 in pri neki zenski ki pomojem ni vedela da zivi zahteval da se neko od siola oziroma telekoma oglasi pri meni doma in da zadevo resi. in ne boste verjeli tip je cez 2 dni res prisel. Izklucil je modem ga priklopil nazaj in cakal da se modem sinhnorizira..jaz sem se mu smejal in ga uprasal ce bo kavo, caj, sendvic ker zadeva lahko traja kar nekaj casa ..nato pa je tip priklopil modem na ne vem kaj..nek aparat ki ga je imel s seboj. in kaj je potem storil...dobesedno preklel je SIOLOVCE!! je rekel da na modemu ni videti da bi bil sploh kdaj nadgrajen. nato pa je poklical cirka 10 ljudi in govoril z njim kaj naj naredi. no po priblizno 4ih urah mucenja z mojim modemom je kao napisal nek program in ga nalozil na modem. od takrat modem dela da bolje ne more!!! (trk-trk-trk po lesu). tako da hmmm..modem je biv KAO na servisu..pomojem so ga imeli v TT in ga cez nekaj casa samo poslali nazaj..in pripisali da so ga nadgradili :S
takrat sem bil tako u soku da se je tip tako "pomatral" zame da sem mu pozabil castiti pivo.. toda ce ga kdaj srecam ce ga bom poznal ga 100% dobi..
upam da se bo SiOL kdaj naucil take vljudnosti in dela s strankami.
res pa ne razumem kako je lahko siol takšen do strank, glede na to da se v sloveniji pojavlja mislim da zelo huda konkurenca..ali se nic ne bojijo da bodo cez kaksne dve leti lahko zaprli..
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dela, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV ne dela ....lahko kdo pomaga???? Deetox SiOL TV 9 17.01.2007 17:55
SiOL TV ne dela pa da se je*** mzabret SiOL TV 19 02.10.2006 12:17
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 18:15
Siol TV ne dela matcell Tehnična pomoč 14 21.09.2006 16:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:55.