Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 23.04.2007, 12:40
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Kaj vas moti pri puncah?

Citat:
Objavil-a semeniv Prikaži sporočila
Hotel sem samo, da bi kakšno spoznal in bil kolega. Toda še to mi niso privoščile. Zdaj pa raje ignoriram punce in živim sve življenje. Takih punc pa je bilo nekaj. Nekje blizu deset, če ne več, ki mi niso dale možnost da bi jih spoznal. Pač se ne bom brigal za njih več. Same so si krive, če bodo razočarane od tipov, medtem ko me niso hotele za kolega.
Citat:
Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila. Nisem pa nobeno izmed teh krav klical. Nisem tak nor
No, to pa marsikaj pojasni. Ja, itak da so punce same žleht pa neiskrene. Uf, zdej bo pa krasno, ti jih boš ignoriral in govoril, kako so itak vse grde grde do tebe. Potem te pa še vprašajo, zakaj se nočeš z njimi pogovarjat... so pa res koze, a?
Madona, če bi še si mislila - okej, je pač res slabo naletel, zdaj mi pa to marsikaj pojasni. Očitni rabiš take punce okoli sebe. Da se kaj naučiš o sebi in drugih

Sicer pa imaš vedno izbiro. Lahko se smiliš sebi in drugim, ali pa kaj storiš. Samo če misliš vedno tak grdo gledat na svet...

(Pa sem te že mislila na pijačo povabit. Šmrklad ) Ah, ne, nisem resna. Vse smo iste.

Grizli, ja, ene so res take. Samo me prav zanima, če bi bil semeniv zadovoljen z njimi. Mogoče pa res...
Staro 23.04.2007, 12:45
semeniv Uporabnik semeniv ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 95

Niti ne bi šel več z nobeno na pijačo. Že dolgo vem, da je zapravljanje časa in živcev, če se trudiš za punco. Sem srečen, ko vidim, da so žalostne ker jih tipi prevarajo ali pa podobno. Sploh pa je bila v sobota to ta nesramnica, ki me ni hotela poznati, ko so bile kolegice poleg.

Nazadnje uredil semeniv : 23.04.2007 ob 12:48.
Staro 23.04.2007, 13:36
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a semeniv Prikaži sporočila
Ko me je ena taka šmrkla gnjavila pred par tedni zakaj se nočem pogovarjat, sem ji lepo rekel naj me pusti pri miru in jo pustil tam. V soboto sem jo videl in ni več gnjavila. Nisem pa nobeno izmed teh krav klical. Nisem tak nor
Aja ne, seveda. Ti si totalen car, do katerega morajo biti vse u nulo uvidevne in ti brati misli.
Staro 23.04.2007, 13:39
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Mimogrede, posplosevati si zacel. Gotovo prvic, ne.
Staro 23.04.2007, 13:42
Marduk1 Uporabnik Marduk1 ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Marduk1
Član od: May 2006
Naslov: Sverige
Sporočila: 1.222

Najbolj me moti pri puncah to da preveč čvekajo
Staro 23.04.2007, 15:17
Faust Uporabnik Faust ni prijavljen
Administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Faust
Član od: Aug 2005
Sporočila: 134

Naslenjemu spamu tule sledi prepoved sodelovanja na forumu!
Staro 23.04.2007, 16:17
ShadeiouS Uporabnik ShadeiouS ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 21

Bom še jaz povedal svoje mnenje.
S punco sem hodil 9mesecev in pol. Vedno mi je zagotavljala da nebo imela drugega in bo vedno samo moja in da sem za njo edini...hmm v 1tednu se je to mišlenje obrnilo. toliko sem naredil za njo in ona mi tako vrne. uglavnem hočem rečt da večina punc bluzi in neve kaj bi rada. no vsaj pri teh letih ko jih je mela ona. nebom trdil za druge starejše isto ker lahko to sploh ni res. uglavnem...punci (mladi ali stari) ni za verjet na prvo besedo. in ugotovil sem tudi da je tudi veliko žensk tudi bolj "žleht" kakor pripadnikov moškega spola...

Nebom rekel.. so tudi moški ki so totalno egoistični in gledajo samo za svojo zabavo...takih jaz nemaram...
Staro 23.04.2007, 21:43
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Sporočila: 2.780

Ja, saj... punci ni nobeni za verjet... fantkom pa vedno... in fantki niso tako žleht, ne... samo punčke so.

Pa kako potem lahko jamrate? Če ste pač modro dojeli skrivnosti razlik med fantki in punčkami, kje je problem?
Staro 24.04.2007, 01:56
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719

Vulva, o vas berem tukaj (hvala bogu redko) , se vsi vedete kot maloumni pankrti, ki jih je nekdo prvic nategnil brez vazelina! "Prasica, pa rekla je, da bom njen edini". Zenska v ranih 20...kar je dandanes prakticno se otrok; ravno cas, ko se pojavi neka psiholoska distanca do starsev, ko se mnenja menjajo kot kondomi v kurbiscu, vam je ona obljubila vecno ljubezen. In vi ste ji verjeli. Ker vas je alko ze malo prijel.
Ljudje mojih let ne znajo konzerve odpreti, ne pa da bi se odlocali za verno skupno zivljenje, dokler naju smrt ne loci!(svaka caast redkim izjemam. No v bistvu celemu razredu osnovne sole )
Staro 24.04.2007, 21:42
Kyrra Uporabnik Kyrra ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Kyrra
Član od: Jun 2006
Sporočila: 68

Ej mladiči, vi nimate pojma kako pravilno, torej uspešno, pecat bejbe. Potem pa jamrate, da so vse bejbe...whatever. Marš kak interent guide prebrat.

Nazadnje uredil Kyrra : 24.04.2007 ob 21:51.

Značke
kaj, moti, puncah, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Muslimane v BIH moti božič Knez Svet 21 03.01.2007 18:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:19.