Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.09.2007, 10:41
lukadane Uporabnik lukadane ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 470
Privzeto Narocnina SiolTV

Trenutno imam TV samo za testno obdobje...in ce bi se odlocil vzeti tv,sem videl da je promocijska cena za komunikator 1EUR na mesec, oz cca 156EUR,ce prekines pred iztekom 24ih mesecov.

Glede na to, da TV uporabljam na racunalniku,menite da bi bilo mozno, da bi zahteval le vklop TVja, ne pa tudi STBja, ki ga popolnoma nic ne potrebujem.

Hvala.
LP, luka
Odgovorite s citatom
Staro 07.09.2007, 10:56
slovenec Uporabnik slovenec ni prijavljen
Banned
Član od: Sep 2007
Sporočila: 5
Privzeto Re: Narocnina SiolTV

Je mozno ja!
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 12:45
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

mene zanima sledeča stvar na to temo: kako, za vraga, vam je uspelo dobiti siol TV na test?
Ker če bi ga jst dubu en mesec na test, bi se ZAGOTOVO NE ODLOČIL za to polomijo, zdej pa spreminjamo profile, obiski tehnikov na domu, občasni kolapsi, kar traja vse skupaj že več kot leto dni!!
Zakaj so nekateri priviligirani in po kakšnem kopitu?

Nazadnje uredil brabrabranc : 10.09.2007 ob 12:47.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 13:16
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a brabrabranc Prikaži sporočila
mene zanima sledeča stvar na to temo: kako, za vraga, vam je uspelo dobiti siol TV na test?
Ker če bi ga jst dubu en mesec na test, bi se ZAGOTOVO NE ODLOČIL za to polomijo, zdej pa spreminjamo profile, obiski tehnikov na domu, občasni kolapsi, kar traja vse skupaj že več kot leto dni!!
Zakaj so nekateri priviligirani in po kakšnem kopitu?
Če imaš ti težave še ne pomeni, da jih imajo vsi.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 13:32
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Tole testno obdobje pa ocenjujem kot en veliik++. O tem smo tudi na forumu že govorili pa Siol ni hotel niti od daleč slišat. Le zakaj nebi uporabnik sam sprobal, kako kavostni kabli so med njim in centralo. Zadaj pomoje večjih težav več ni če so le povezave do centrale OK. Raznorazne kolobocije, ki jih smintja še opažamo nastajajo na izvoru na Siolu ali že pred njim.
Če je takoj naročilo pa je slaba volja s strani naročnika saj ste rekli da bo dedalo. Le kdo vidi kaj je dejansko v tleh. Pa tole ne govorim na pamet.

Definicija polomije? Zakaj priviligirani? Ker so se nekoč odločili, da je centrala tam kjer je? S čigave strani?

Imaš smolo! Ko so udarniško kable polagali so malo po domače nardili ali pa si dejansko zelo daleč od centrale. Če ne gre ne gre. Mim fizičnih zakonistoti se žal ne da. Sem v ta forum marsktero pikro vrgu takorekoč od prvega dneva TV, ko smo nekateri postali prostovoljni alfa testerji in bili prepričani, da bi v danih pogojih zadeva morala delat. In dela! Siol TV je v teh letih prerasel v popolnoma uporabno TV. Njegov velik ++ pa je izbor kanalov. Baker, ki nas povezuje pa ima svoje omejitve. Ob tem smo pa tudi že kakšno tipkovnico
obrabili na SLO forumih.

Jaz bi tudi HDTV pobiral prek obstoječega bakra. Pa ob trenutni lokaciji central ni šans!!

Trenutno se za naročnike ni bati. V zadnjih letih trenutno še najmanj pomišljam, da bi skoču v sosednji vlak, če pride mimo. No na optiko me dobi, kdor jo pripelje.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 13:43
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Če imaš ti težave še ne pomeni, da jih imajo vsi.
Zakaj tako poniževalno odgovarjaš na brabrabranc vprašanja in njegove opazke.Res je da se že menda leto dni bori da bi mu delal.Ne ga žalit rajš neč napisat kot pa reči tako kot si mu ti odgovoril.Ma pa prav da če bi dobil na test da ne bi vzel če se to dogaja.Vendar posta ni razumel za test je siol tv plus in sagemov komunikator ne pa samo tv.Pomeni da so problemi kot je tle opisano da si ne more neč sam posnet ali video na zahtevo.Nekateri pa samo na krbit špukate s svojimi odgovori,ki niso ne tehnični ne strokovni zgleda da tudi vse ne preberete tako kot je treba.
Zato npa ratujejo teme in vroča kri.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 14:21
Karthum Uporabnik Karthum ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Karthum
Član od: Nov 2006
Sporočila: 44

Se strinjam z Rockom, da je to velik + za Siol, da ponuja testno obdobje Siol TV

Lahko bi še VDSL2 ponudili za testno obdobje, saj so sedaj z to omejitvijo 600 metrov mogoče marsikoga prikrajšali za VDSL2, čeprav bi mu normalno delalo.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 14:49
Uporabnik

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Zakaj tako poniževalno odgovarjaš na brabrabranc vprašanja in njegove opazke.Res je da se že menda leto dni bori da bi mu delal.Ne ga žalit rajš neč napisat kot pa reči tako kot si mu ti odgovoril.Ma pa prav da če bi dobil na test da ne bi vzel če se to dogaja.Vendar posta ni razumel za test je siol tv plus in sagemov komunikator ne pa samo tv.Pomeni da so problemi kot je tle opisano da si ne more neč sam posnet ali video na zahtevo.Nekateri pa samo na krbit špukate s svojimi odgovori,ki niso ne tehnični ne strokovni zgleda da tudi vse ne preberete tako kot je treba.
Zato npa ratujejo teme in vroča kri.
Tuki si ga ti usral... napisu sm mu samo da ne posplošuje zadeve na svoji izkušnji.
btw: Pomeni da so problemi kot je tle opisano da si ne more neč sam posnet ali video na zahtevo - prevod prosm
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 15:37
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 186

fazan, hvala za podporo, dasiravno sem res zabluzil, kar se teme tiče.

Na veronove hlapčevske pa: VSEH nekaj naročnikov TVja v mojem kraju ima težave. Zakaj? Ker je Siol prepožrešen, da bi ljudem, ki si to storitev želijo objasnil, da stvar morda pa ne bo delala in precenjujejo lastne kapacitete. Da si pa navaden podpihovalec, povrhu še hlapec, je pa JASNO razvidno iz tvojih postov.

Če se držim teme: VOD sicer dela, ampak je slika včasih negledljiva. Sila moteče, ko si na sredi filma. Ampak tudi to je očitno relativen problem, nastal v moji glavi, ne veron?
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2007, 15:57
Uporabnik

no no, kdo je žaljiv? v razmislek

to da ti vod kocka in tv (kot praviš) očitno problem na liniji (beri linija od centrale do tebe), pač imaš smolo. Kar ne pomeni še, da imajo VSI take težave. Meni tv in vod čisto normalno delujeta.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
narocnina, sioltv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
HDTV in SiolTV Klemen.S SiOL TV 216 15.10.2008 08:27
SiolTV na 3 TV japke Tehnična pomoč 6 30.10.2006 23:48
Kaj je "narocnina".... AlienRex O storitvah 30 20.09.2006 00:37
Težave s SiolTV simon123 SiOL TV 13 10.09.2006 11:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:21.