Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.01.2008, 20:31
bobr Uporabnik bobr ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 6
Angry Trio crknil in čakam in čakam

Včeraj 3.1.08. sem pozno zvečer prijavil napako in res je potrjeno s klicnega centra da moj ganymade niti ne dobi IP adrese. Pravijo da je treba zamenjat modem. Dobro pač počakam mogoče se spomnejo danes kaj poštimat. Drek, ne duha ne sluha o nikomer. Kličem na center in nimajo pojma v kateri fazi je prijava napake ker oni imajo interno aplikacijo prek katere javijo naprej višjim silam potem pa čiči in čaki. Super

Najhuje je to da ne vem kdaj se nas bo kdo usmilil od tehnikov in s tem koliko časa bomo odrezani od sveta. Poleg vsega opravljam delo na daljavo in sedaj dejansko poškilim na pošto in internet kar prek gsm gprs povezave. Welcome to stone age
Iz zlobe prelistam Siol pogodbo (upal sem da piše koliko časa si vzamejo za odpravo napak) ter naletim na kup birokratskega nakladanja pri 21. členu:
Siol se obvezuje da bo pri svojih najboljših močeh skrbel za čimprejšnjo odporavo morebitnih tehničnih motenj in da bo naročnika o tem vnaprej obveščal v kolikor bo to mogoče.
Odlično, naročnik je uboga ovca v primeru okvare in naj čaka dokler je pač treba čakat.

Zdaj pa pobožna želja za pomoč. Ali ima kdo kako vezo pri šišenskih terenskih tehnikih da vsaj potipam kdaj se bo kdo primajal?
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 20:56
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Trio crknil in čakam in čakam

bobr, če ni blo dans nobenga k tebi za menjavo modema je možno da so mel tok prijav od prej. možno je da boš jutri zjutraj noro skakal iz postelje ker bo pred tvojimi vrat telekomovc, če pa nimaš te sreče pa v ponedeljek zihr.

čudi me da nisi dobil podatka kako je s prijavo. morali biti vsaj znati povedat ali je napaka že dodeljena tehniku ali na to še čaka.
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 21:36
nmbskobe Uporabnik nmbskobe ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce nmbskobe
Član od: Dec 2007
Sporočila: 104

Citat:
Objavil-a Clarita Prikaži sporočila
Ma zdaj bi pa že lahko vedeli, da preko foruma ne boste uspeli nič rešiti
V tem se pa sploh ne strinjam.

Opažam, da se veliko stvari reši preko tega foruma. Predvsem so fantje iz Siol-a zelo aktivni in rešijo vsako zadevo ki jo lahko. Drugače pa napako posredujejo naprej terenskim tehnikom, ki so velikokrat obremenjeni z veliko količino napak tako je včasih potrebno počakati dan ali dva.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 22:20
Novinec

Na klicnem centru "kao" nimajo pojma v kateri fazi je prijava in tudi mene je to najbolj zmotilo. Kakšna je to podpora če nimajo informacij.
Torej lahko samo čakam do ponedeljka in še to bom srečen če se primajejo. Super.
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 22:42
Pripravnik

Citat:
Objavil-a bobr Prikaži sporočila
Na klicnem centru "kao" nimajo pojma v kateri fazi je prijava in tudi mene je to najbolj zmotilo. Kakšna je to podpora če nimajo informacij.
Torej lahko samo čakam do ponedeljka in še to bom srečen če se primajejo. Super.
Nekaj terenskih dela tudi v soboto. Za vaše področje ne vem natančno zato z gotovostjo ne morem trditi.

Si poiskusil 'Master reset' modema. Modem izključiš iz el.napajanja, pritisneš in držiš gomb 'res' na zadnji strani modema ter vklopiš el.nap. Počakaš, da zagori lučka 'ALM' ter izpustiš gumb 'res'.

Upam, da bo pomagalo.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2008, 10:12
Novinec

Citat:
Objavil-a nmbskobe Prikaži sporočila
Nekaj terenskih dela tudi v soboto. Za vaše področje ne vem natančno zato z gotovostjo ne morem trditi.

Si poiskusil 'Master reset' modema. Modem izključiš iz el.napajanja, pritisneš in držiš gomb 'res' na zadnji strani modema ter vklopiš el.nap. Počakaš, da zagori lučka 'ALM' ter izpustiš gumb 'res'.

Upam, da bo pomagalo.

Lp,
Sem poskusil in ne pomaga. Stalno mi utripata wan in alm
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2008, 11:26
Pripravnik

Citat:
Sem poskusil in ne pomaga. Stalno mi utripata wan in alm
Ja, potem je pa res edina rešitev zamenjava modema.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2008, 12:06
Novinec

Pred pol ure so mi zamenjali modem in zaenkrat dela le internet. Je vsaj napredek in čakam še na telefonijo + tv.
Pohvalit moram stoža in urbana saj sta se privat javila na moj post in upam da mi bodo lahko tudi kako pomagali pri telefoniji in tv "žena mi že nonstop skače po glavi kdaj bo tv" .
Zgodba dobiva srečen konec
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2008, 12:31
Pripravnik

Citat:
Pred pol ure so mi zamenjali modem in zaenkrat dela le internet. Je vsaj napredek in čakam še na telefonijo + tv.
Pohvalit moram stoža in urbana saj sta se privat javila na moj post in upam da mi bodo lahko tudi kako pomagali pri telefoniji in tv "žena mi že nonstop skače po glavi kdaj bo tv" .
Zgodba dobiva srečen konec
Tole mi pa ni čisto jasno.

TV bi moral delat takoj po zamenjavi(potreben reset TV-komunikatorja).
Imaš modem 'ganymade' in omenjaš telefonijo. Siol-telefonijo ali klasično? Na ganymedu namreč ni izhoda za tel., razen če uporabljaš dodatni vmestnik.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2008, 13:01
Novinec

Citat:
Objavil-a nmbskobe Prikaži sporočila
Tole mi pa ni čisto jasno.

TV bi moral delat takoj po zamenjavi(potreben reset TV-komunikatorja).
Imaš modem 'ganymade' in omenjaš telefonijo. Siol-telefonijo ali klasično? Na ganymedu namreč ni izhoda za tel., razen če uporabljaš dodatni vmestnik.

Lp,
Resetiral tv komunikator in nič bolje. Ja imam genymade in ip telefonijo. Saj sem omenil da imam Trio paket .
Ponovno kličem na 0801000 da vidim kaj bodo rekli mojstri na vse skupaj...

Edit: evo rešeno z pomočjo klicnega centra, zdaj dela še telefonija in tv. Kaj so naredili mi ni jasno važno da dela.

Nazadnje uredil bobr : 05.01.2008 ob 13:30.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
crknil, čakam, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Trio, Siemens Gigaset A140 in PIK bell Tehnična pomoč 12 19.01.2009 08:37
iz solo na trio mckeky Tehnična pomoč 3 11.03.2007 00:26
Trio - NE DELA apiko1 Tehnična pomoč 1 03.03.2007 01:19
Prehod iz TRIO ISDN na TRIO razvezan in nastavitve telefonov Dravlje O storitvah 4 18.11.2006 17:55
Naroči Trio in prihrani MrBoombastic O storitvah 28 26.09.2006 12:19

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:12.