Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 09.11.2006, 08:11
La-di-da Uporabnik La-di-da ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce La-di-da
Član od: Jul 2006
Sporočila: 152
Privzeto Kaj je pa zdaj to? Razložite mi, ker ne štekam.

Živjo!

Razmišljam nekaj in ne pridem do konca. Rabla bi še vaša mnenja. Zadnič sem bla zunaj-po dolgem času. Tam sem srečala-kakšno naključje-dva tipa
1)Prvemu sem bila simpatija v srednji šoli, sicer je bil tudi on meni všeč na nek način, sam me je vedno motilo to, da je tipičen pozer. Sedaj že dolgo nisva več v srednji šoli. Nazadnje sem ga srečala pred kakšne pol leta in se me ni mogel nagledat, skoz me je pozdravljal, ko se je rinil skozi gnečo, čez dvorano me je iskal z očmi ipd.(OK, tudi jaz njega) Zdaj ima tip punco in ta večer me je tip samo ošvrknil s pogledom in pogledal stran.
2)Drugi je moj bivši. Jaz sem plesala, nekak sem padla v muziko in ples, in ko je bilo pesmi konc-kdo stoji točno en korak pred mano, s hrbtom obrnjen proti meni(izgledalo je kot da se je namenoma tja postavil)? Moj bivši s punco! Ga pocukam, pozravim, kot me je učila mama, on se obrne za 90°, v bistvu me sploh ni pogledal, in nekaj zamomlja sebi v brk. OK, sej nisem nič slabega hotla...

Kaj sem hotela s tema dvema primeroma povedat?

Moti me ta način. Ta način, ki se meni zdi zako hinavski in nizkoten. Ko imaš partnerja, ne smeš pozdravljat svojih bivših simpatij? Za to pravilo še nisem slišala in ga ne poznam. Mi lahko kdo razloži kako je zdaj s tem? Sploh ne vem. A sem mogoče tako kontraverzna, da je bolje, da punčare ne vejo, da se poznamo? Zanimivo mi je blo, res. Če bi bila jst punca kakšnemu fantu in bi v družbi eno takole pozdravil, bi bila veliko bolj sumničeva kot pa če bi jo pozdravil tako kot staro prjaltco.

Rada bi slišala vaše mnenje.
Staro 09.11.2006, 08:36
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: Kaj je pa zdaj to? Razložite mi, ker ne štekam.

1)Za prvega je jasno. Če si mu všeč in se je vedno, ko je bil samski, s teboj spogledoval, tega verjetno zdj, ko ima punco ravno ne more početi. Obnašanje je moral spremeniti.

2)Ljudje smo si različni. Morda je tako storil, ker se boji reakcije punce, morda je s tem hotel pokazati, da se ni zataknil pri tebi, da je šel naprej itd., morda pa je samo čuden tič:D
Staro 09.11.2006, 08:57
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Heh, oba primera sta glih: kažeta na nesposobnost komunikacije, kar se gotovo je in se še bo odražalo v njuni vezi, tak da se ne sekiraj. Zdej mata modela punco in dovolj je, da se kažeta 'lejte-par-sva', ni pa jima treba pozdravljati (znanega!) folka. Samozadostnost je lepa slovenska vrlina hehe. Let it go.
Staro 09.11.2006, 10:35
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Ne sekiraj se, jaz sem kasiral boljšo cvetko. Srečam bivšo. Res strašno bivšo (20 let nazaj), jo povabim na pijačo sredi belega dneva in mi trešči nazaj: "Ne morem, sem poročena zdaj."
Ko sem prišel do sape, sem si mislil, da potem pa res ne bo šlo, če je poročena, potem pa res, tudi na kofe ne more z mano.
Nekateri v določenem obdobju ugotovijo - verjetno po udarcu z opeko - da sedaj so stari toliko, da se morajo zresnit. To potem naredijo na tako grotesken način, da je veselje.
Staro 09.11.2006, 11:08
Mesečnica Uporabnik Mesečnica ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mesečnica
Naslov: Somewhere over the rainbow ...
Sporočila: 107

Hja, kaj hočemo, nekateri ljudje stvari pač nimajo dobro razčiščenih

Jaz osebno tudi ne vidim razloga za to, da s svojimi bivšimi simpatijami in ljubeznimi ne bi smela komunicirati, če so oni in/ali jaz v novi vezi. Sama grem z dvema svojima bivšima še vedno vsaj enkrat ali dvakrat na leto z veseljem in povsem čisto vestjo na kavo Tudi vmes se kdaj slišimo, tako da smo na tekočem glede pomembnih dogodkov (npr. poroka, rojstvo otrok ipd.).

Če si se s človekom razšel v dobrih odnosih, je povsem normalno, da ga še kdaj želiš videti, z njim malo pokramljati, mu voščiti za rojstni dan in novo leto, ga kdaj tudi objeti in poljubiti na lice S tem svojega trenutnega partnerja nič ne prevaraš! Meni to celo pomaga malo napolniti baterije, vsekakor mi pa kaže, da tisto obdobje, ki sem ga preživela z bivšim, ni bilo "izgubljeni čas".

Če moj mož tega ne bi mogel ali hotel razumeti, potem dvomim, da bi bil danes moj mož

La-di-da, jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala, ampak bi bila vesela, da nisem v vezi z nekom, ki ima tako nerazčiščene zadeve
Staro 09.11.2006, 11:12
Mesečnica Uporabnik Mesečnica ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mesečnica
Naslov: Somewhere over the rainbow ...
Sporočila: 107

Citat:
Objavil-a madmitch
Ne sekiraj se, jaz sem kasiral boljšo cvetko. Srečam bivšo. Res strašno bivšo (20 let nazaj), jo povabim na pijačo sredi belega dneva in mi trešči nazaj: "Ne morem, sem poročena zdaj."
Mogoče je pa mislila, da ti še vedno hrepeniš po njej
Saj veš, nekateri si morajo malo umetno napihovati svojo samopodobo
Staro 09.11.2006, 13:03
gia Uporabnik gia ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce gia
Član od: Jun 2003
Sporočila: 11.861

pač jima nisi več zanimiva in se jima ne da ubadat s tabo. let it go.
Staro 09.11.2006, 18:13
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161

oba imata ljubosumne "zverinice" ....pa nočta, da potem "grizejo"!
hočta, da samo "grizljajo"!
Staro 10.11.2006, 06:35
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Stoprocentno se grizeta, ker te nimata (vec), zdaj ti hoceta pa pokazat, kok sta oba zakon in srecna z drugo bejbo in te ne potrebujeta (vec).
Staro 10.11.2006, 08:28
Parano.ID Uporabnik Parano.ID ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Parano.ID
Naslov: Kranj
Sporočila: 25

Nisem bral telih odgovorov, ampak bom kar odgovoru.

Nič nisi povedala kako se je recimo vajina zveza končala....če si bla biatch in si ga nategnila, potem ne prčakuj, da boš kak osladen nasmeh dobila nazaj. Možnosti je lahko tukej najmanj 10, zakaj je tako odreagiral, in to bi mogla ti sama vedt.

Značke
kaj, razložite, štekam, zdaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:38.