Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.10.2007, 19:39
sabotin
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Bitdefender2008 oklestil Ie7

Bitdefender internet security 2008 je oklestil IE7 in s tem tudi sistem windows xp pro.Čeprav sem že napisal v enem drugem prispevku da deluje,ampak po nadaljnem testiranju je začel IE7 nenormalno delovat in internet opcije niso bile več dosegljive.Po vrnitvi sistema na starejši datum se ni nič spremenilo in verjetno bo potrebna ponovna nastavitev sistema.Domnevam da bitdefender remover odstrani ali poškoduje windows sistemske datoteke.Bo res čas da SIOL preneha s tem bitdefenderjem in ponudi drug antivirusni program.
Ta bitdefender je ena velika mer..!

Odgovorne za SIOL prosim za pojasnilo!!!!!

Lp
sabotin
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2007, 21:19
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064
Privzeto Re: Bitdefender2008 oklestil Ie7

Vse informacije v zvezi s samim delovanjem BitDefenderja prejmete direktno od slovenskega zastopnika Parametica.

http://www.parametica.si/
info@parametica.si

LP
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2007, 13:37
Flukturr Uporabnik Flukturr ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 74
Smile Re: Bitdefender2008 oklestil Ie7

Meni osebno deluje že 1 teden odlično. Uporabljam izključno IE7 na XP in Visti (Oboje licenčna verzija).

Res je vmesnik prve strani otročji, ampak pri kasnejšij nastavitvah je vse tako kot mora biti (torej 1 klik preveč...).

Suma sumarum: veliko boljše kot 10-ka.

LPF

Citat:
Objavil-a sabotin Prikaži sporočila
Bitdefender internet security 2008 je oklestil IE7 in s tem tudi sistem windows xp pro.Čeprav sem že napisal v enem drugem prispevku da deluje,ampak po nadaljnem testiranju je začel IE7 nenormalno delovat in internet opcije niso bile več dosegljive.Po vrnitvi sistema na starejši datum se ni nič spremenilo in verjetno bo potrebna ponovna nastavitev sistema.Domnevam da bitdefender remover odstrani ali poškoduje windows sistemske datoteke.Bo res čas da SIOL preneha s tem bitdefenderjem in ponudi drug antivirusni program.
Ta bitdefender je ena velika mer..!

Odgovorne za SIOL prosim za pojasnilo!!!!!

Lp
sabotin
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2007, 18:48
sabotin
Guest

Živjo,
lepo da ti deluje,samo jaz ga ne dam več gor,sem komaj rešil win xp pro.V poštev pride samo še Kaspersky KIS7.

Lp
sabotin
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2007, 20:27
brivec Uporabnik brivec ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce brivec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Ja. Tud jaz lahko potrdim to, da mi je bitdefender skoraj uničil win xp.Mi je čez noč spustil na pc-ja čez 12.000 fajlov.mi je pc sam mlel...imel sem dva rdeča križca not narisana. Rešil sem ga šele s Kaspersky-em. Počas sem mi je malo pobral. No sam sem po enem tednu vseeno pol naložil Visto x64 bit, ki pa deluje res odlično...in zelo hitro. Pa sploh nimam nobenih problemov z driverji. Kot nekateri pravijo za X64...Deluje odlično Tisti ki imate 64 bit-ni procesor, se vam splača to naložit. razlika je očitna.(seveda s čim več rama vsaj 1M.jaz mam 2M in dual core)Imam pa antivirus NOD32 in me še ni pustil na cedilu.
SIOL ČAS JE DA DATE V PONUDBO DRUG ANTVIRUSNI PROGRAM. Pač Bitdefender ni to kar človek pričakuje od njega.
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2007, 20:45
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a brivec Prikaži sporočila
Ja. Tud jaz lahko potrdim to, da mi je bitdefender skoraj uničil win xp.Mi je čez noč spustil na pc-ja čez 12.000 fajlov.mi je pc sam mlel...imel sem dva rdeča križca not narisana. Rešil sem ga šele s Kaspersky-em. Počas sem mi je malo pobral. No sam sem po enem tednu vseeno pol naložil Visto x64 bit, ki pa deluje res odlično...in zelo hitro. Pa sploh nimam nobenih problemov z driverji. Kot nekateri pravijo za X64...Deluje odlično Tisti ki imate 64 bit-ni procesor, se vam splača to naložit. razlika je očitna.(seveda s čim več rama vsaj 1M.jaz mam 2M in dual core)Imam pa antivirus NOD32 in me še ni pustil na cedilu.
SIOL ČAS JE DA DATE V PONUDBO DRUG ANTVIRUSNI PROGRAM. Pač Bitdefender ni to kar človek pričakuje od njega.
tako kot je že eden opisal da mu deluje samo kljukica drži vendar to kljukico naj opiše kje je saj drugačer bo marsikdo še klel bitdefender neupravičeno.Treba je biti samo pozoren ko ga nalagaš pa dela ko urca in je boljši od 10+ in od marsikaterega drugega antivirusnega programa.
Odgovorite s citatom
Staro 16.10.2007, 10:00
sabotin
Guest

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
tako kot je že eden opisal da mu deluje samo kljukica drži vendar to kljukico naj opiše kje je saj drugačer bo marsikdo še klel bitdefender neupravičeno.Treba je biti samo pozoren ko ga nalagaš pa dela ko urca in je boljši od 10+ in od marsikaterega drugega antivirusnega programa.
sorry,ampak z nalaganjem nimajo te težave prav nobene veze.Ta nova verzija ni nič boljša od ta stare,ko automatsko obnavlja zamrzne PC,pa tudi problemi v Outlok Express,in še in še.
Na forumu firme parametica je vse napisano o teh težavah.
Kaspersky KIS7 enostavno teh težav nima,pa lahko trdiš kar hočeš.

Lp
sabotin
Odgovorite s citatom
Staro 16.10.2007, 11:07
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Jaz uporabljam že dolgo deveto verzijo in dela brez problema.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2007, 17:10
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

sem ga namestil ....pa sem bil navdusen ko sem videl opcijo "tihi updejt" ....ma kaki tihi, res da ne pokaze tistega okenca pri uri kot v10,... ti pa za tiste 10-20sekund procesor nabije na 100% in ce ravno takrat kaj delas z kaksnim programom ti PC prav lepo zabrejka,......
Staro 18.10.2007, 20:34
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a sabotin Prikaži sporočila
sorry,ampak z nalaganjem nimajo te težave prav nobene veze.Ta nova verzija ni nič boljša od ta stare,ko automatsko obnavlja zamrzne PC,pa tudi problemi v Outlok Express,in še in še.
Na forumu firme parametica je vse napisano o teh težavah.
Kaspersky KIS7 enostavno teh težav nima,pa lahko trdiš kar hočeš.

Lp
sabotin
Se podpišem pod tole ,ker so na siolu pozabl povedat da je šele testna verzija ta novi bitdefender.Hvala bogu vi ste vsaj navodila oziroma obrazložitev najdl jaz pa sem formatiral disk.Tist,ki pa je napisal ena klukica ali klik preveč je pa menda mislil bog ve kaj sicer če ma jajca bi lahko povedal kako nastavit da dela.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bitdefender2008, ie7, oklestil

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:35.