Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 06.03.2008, 20:52
Ines Uporabnik Ines ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 2
Privzeto Re: Egipt

Živjo!

Jaz sem bila v Egiptu 14 dni nazaj. Leteli smo z Adrio, preko hrvaške agencije Atlas Airturs. Vodič super, brez pripomb. Bili smo v hotelu Oriental resort v Nabq-u, malo naprej od Namaa Baya. Ful dobr, osebje ful u redu, res najbolše. Temperatura zraka je bila 25 stopinj, morje pa okoli 20. Ful je sicer pihalo, vendar smo se imeli noro. Jaz imam same pohvale. Vsak dan smo imeli kakšen izlet, organizacija kvalitetna, vodenje še bolj kvalitetno. Obvezno morate obiskati Kairo. Mene je Egipt očaral in se vračam nazaj v aprilu Vsi tisti, ki se boste odločili za Egipt, ste naredili pravi korak. Lepo potovanje vsem.
Staro 06.03.2008, 22:43
tpeklar Uporabnik tpeklar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tpeklar
Član od: Jan 2008
Sporočila: 37

Zelo sem vesela,ko se vsi vračate domov tako srečni =) Ker ne maram brat forumov, na katerem so same pritožbe čez agencijo, vodenje in podobno!
Danes sem ravno razmišljala o Egiptu in me zanima kako je z napadi morskih psov? vem, malo nenavadno vprašanje....ampak ima morda kdo kako informacijo o kakem napadu na turiste, potapljače?
Staro 07.03.2008, 11:59
flir Uporabnik flir ni prijavljen
Novinec
Naslov: ljubljana
Sporočila: 66

V kolikor je meni poznano (3x bila v Egiptu), za kake napade morskih in podobnih živali še nisem slišala, je pa res da so določene ribe (ki so prečudovite, strupene, ampak niso napadalne, saj vse razložijo), mislim da se nimaš kaj bat.

Odgovor za TASHY! Glede Meherja (naslov), če ga še nimaš, po mojem da najbolje da se obrneš na slovensko vodičko, ki vas je spremljala na križarjenju, on bi po mojem ga morala imet, oz. povprašaš v agenciji (Palma), če imajo oni več informacij, Jaz tudi žal nisem vzela v tisti naglici naslova.
Staro 07.03.2008, 14:46
saskia Uporabnik saskia ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2005
Sporočila: 46

Citat:
Objavil-a tpeklar
; Danes sem ravno razmišljala o Egiptu in me zanima kako je z napadi morskih psov? vem, malo nenavadno vprašanje....ampak ima morda kdo kako informacijo o kakem napadu na turiste, potapljače?

A si gledala pred tednom dni oddajo o letalski nesreči nad Šarmom pred nekaj leti? Tam so potnike pojedli morski psi. Torej obstajajo. Ampak moraš imet res smolo, da naletiš nanje.
Staro 07.03.2008, 15:47
milko10 Uporabnik milko10 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 15

Tashy, če ste imeli na križarjenju vodičko Nino-blond dolgi lasje, potem vam lahko uredim imel naslov od Maherja, čez en teden gram v Hurgado in bom vprašala po naslovu.
Staro 08.03.2008, 13:31
tpeklar Uporabnik tpeklar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tpeklar
Sporočila: 37

Saskia...ne nisem gledala te odaje....pač sem enostavno začela razmišljat o tem =)
Staro 08.03.2008, 14:45
esmi Uporabnik esmi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce esmi
Član od: Mar 2007
Naslov: Kairo - Egipt
Sporočila: 90

Lepo pozdravljeni vsi,

Na vsake toliko se je pač treba javit. Me veseli da ste v glavnem vsi navdušeni nad Egiptom...
V Rdečem morju so morski psi vendar še nikoli nisem slišala ali zasledila da bi napadli kakega kopalca ali potaplajača.

Lep pozdrav esmi
Staro 11.03.2008, 17:20
tashy Uporabnik tashy ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 6

hvala flir in milko10, vendar sem naslov že dobila in se že veselo dopisujeva
Staro 12.03.2008, 10:15
flir Uporabnik flir ni prijavljen
Novinec
Naslov: ljubljana
Sporočila: 66

Tashy me veseli, da si dobila naslov in si že pišeta, če se spomniš mu izroči lepe, lepe pozdrave od para iz Lj, ki je bil na križarjenju od 27.1.08-3.2.08 (slovenska vodiška je bila Alexandra Mitrovič in je šla z nami v Lj), pozdrave pošilja par, s katerim je Meher šahiral na ladji.
Staro 13.03.2008, 06:42
iamout Uporabnik iamout ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2006
Naslov: Sharm El Sheikh
Sporočila: 278

Tudi jaz se nisem slisala o kaksnem napadu morskih psov.

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:01.