Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 23.08.2007, 22:33
soncece Uporabnik soncece ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 16
Privzeto Re: Egipt

Mt 78, zelo bom vesela, če se do 7.9. že s kom toliko spoznamo, da si bomo delali družbo in malo poklepetali že na letališču, ko bomo čakali. Saj v naslednjih dneh še kakšno rečemo.
Genijalno, da sem odkrila ta forum.
Staro 23.08.2007, 22:34
ajnos Uporabnik ajnos ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 6

Iamout zaenkrat hvala, se še oglasim...
Saskia tebi pa hvala za linke!
Super ste, habibi...
Staro 23.08.2007, 22:39
saskia Uporabnik saskia ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2005
Sporočila: 46

[ob šestih zjutraj na plažo pa se mi vseeno zdi malo prehuda]
seveda, saj greš na dopust; greš ko pač greš. glede vročine: eni jo dobro prenašajo, drugi pač ne. meni je bilo hudo vroče prvi dan, potem sem se klimatizirala. možu je bilo pa strašno vroče. tako, da ti dva ne moreta povedati enako.

lučka, sprašuješ koliko je Egipt dejansko varen??? mogoče vprašaj na forumu magije in čarovništva. bombe padajo nenapovedano. ne pa tako pogosto kot se pobijajo na naših cestah. meni se je bolj strašljivo peljat na Primorsko ali Štajersko kot pa bit v šarmu. jaz sem imela dol zelo dober občutek. pred hoteli so varnostniki, na cesti so kontrole. in daleč od tega, da bi bilo to moteče. drug narod, druga kultura, tako je.
Staro 23.08.2007, 22:44
saskia Uporabnik saskia ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2005
Sporočila: 46

sonja, napisala si, da rada snorklas. ne pozabi it v modro luknjo. jaz se tam nisem kopala, mož je pa rekel, da je zares ful dobro in lepo. pa tudi ostali slovenci, ki so bili na tem izletu so to potrdili. je pa že iamout pisala, da je to eden od lepših izletov in je res (več o tem izletu je pa na moji e-strani, povezava spodaj).
Staro 24.08.2007, 08:43
barakuda Uporabnik barakuda ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 38

Citat:
Objavil-a ribica80 Prikaži sporočila
Gre še kdo 15.9 v Sharm?
Jaz odhajam 14. septembra v hotel Noria resort ...gre še kdo iz foruma???

lp
Staro 24.08.2007, 09:06
liljana Uporabnik liljana ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 35

ojla !

Vse tiste , ki jih skrbi vročina in 40 ali več stopinj (mi smo jih v julij/avgust imeli 48) pa je bilo fajn. Kajti vlaga je tam drgačna kot pri nas ko pri 30 C ne moreš dihat. Je plaža morje toplo šank dela za senco na plaži poskrbljeno samo uživat je treba. Varnost vsepovsot v Egiptu kjer sem bila je boljša kot pri nas npr. Hrvška vsaj jaz sem se tako počutila.Ni potrebno bit na plaži ob 6 uri zjutraj. Kajti zajtrk je od 7-9 ure in počasi ko ti je greš na plažo. Brisače začnejo delit okoli 8 ure zjutraj -na plaži.Res je nekoliko zamaknjeno zvečer ker je mesec Sept/Oktober ko sonček prej zgine .Pa saj nisi na plaži 10 ur. Se da kaj drugega tudi počet.

lp!
Staro 24.08.2007, 11:23
simmy Uporabnik simmy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 20

Pozdrav!

Eno vprašanje, upam, da kdo pozna odgovor;

ali je dovoljeno vzeti s seboj v Egipt kamero? Mislim predvsem na to, ali jo je res treba prijavit? In kakšen postopek je to?

Letos sem namreč potovala v ZDA in ni bilo nič treba.

Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Staro 24.08.2007, 12:44
liljana Uporabnik liljana ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 35

Simmy Haii

Mi smo bili za 1. Maj v Sirijia/Jordanija pa na naši letališki carini tu in tam niti pogledali niso kaj imamo od elektronike zraven. Na njihovem letališču in pri nas pač gre čez kamero to je to.Odkar smo v EU ni treba prijavljat ničesar vsaj za Egipt vem da ne.Tudi prenosni računalnik smo že imeli v Egiptu pa tudi ni bilo potrebno nič prijaviti. Letos Julija tudi nismo nič prijavili niti vprašal niso. Toliko od mene.
Lepo se imejte in se slišimo ko se vrnete (upam) z lepimi vtisi.
lp
Staro 24.08.2007, 18:24
ribica80 Uporabnik ribica80 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 9

me gremo 15.9 v hotel mexicana, sej če se ne motim sta ta dva hotela čisto skupaj.
Staro 24.08.2007, 19:53
mt78 Uporabnik mt78 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 11

Mexicana je bližje Old Sharamu, Noria pa je čisto v centru Naama baya.

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:28.