Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.11.2006, 21:44
deepsplash Uporabnik deepsplash ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 9
Privzeto SIOL TV snemanje

A kdo lahko snema iz SIOL TV. Jaz imam VCR pa mi signal popači ko hočem posneti iz SIOL TV kako oddajo, če pa gledam preko VCR je pa v redu slika. Ugotovil sem da VCR moti signal med snemanjem, saj če gledam med snemanjem SIOL TV direktno preko scarta na TV-ju SIOL TV je slika v redu, tako da ne moti VCR STB enoto razen če je vsak scart posbej deljen za sliko. Imam pa priklopljen kot je v navodilih napisano. A kdo snema preko DVD-HDD snemalnika?
Odgovorite s citatom
Staro 30.11.2006, 23:58
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: SIOL TV snemanje

Pr nas se snema vsak dan (TRIO PAKET), na video kaseto, pa pri gledanju ni nobenga problema. Je pa video en bolj navaden, mislim pa, da ne bi blo na nobenmu drugmu kej drgač - razen, vsake toliko je potrebno večkrat posnete kasete zamenjat, ker je kar velika razlika med kasetami. Na ene presnemavaš lahko po zlo velikrat, na enih pa začne trak drgnit ker se ne navija enakomerno, pol je pa sheet.
Odgovorite s citatom
Staro 02.12.2006, 23:19
alfamann Uporabnik alfamann ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce alfamann
Član od: Sep 2006
Sporočila: 16

Na kakšen način pa snemaš? Mam dvd rekorder pa mi povej kk prek aminota če je izklopljen lahk snemaš?
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2006, 00:33
deepsplash Uporabnik deepsplash ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 9

Jaz imam nov STB od Sagema in Phillips VHS/DVD Combo VCR V3100 pa se signal od STB, ki je priklopljen na VCR preko scart, samo med snemanjem (živa slika je v redu) vsakih 5 sekund zelo popači da celo za 2 sekundi zmanjka zvoka kot da bi mu zmanjkovalo signala in to se ponavlja nepretrgoma. Prej ko sem imel še namesto STB-ja priklopljen analogni satelitski sprejemnik ali DVD/DivX predvajalnik na VCR preko scarta pa je normalno snemalo. Prej in tudi zdaj pa TV programe iz hišne antene na strehi dobro snema. Nimam pojma zakaj VCR moti sam sebe samo pri STB-ju, čeprav je STB slika direkt na TV takrat dobra (zvezan preko scarta STB in TV) medtem ko slika direkt preko VCR AV na TV se popači samo med snemanjem na VCR-ju.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2006, 23:17
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a alfamann
Na kakšen način pa snemaš? Mam dvd rekorder pa mi povej kk prek aminota če je izklopljen lahk snemaš?
Nimam pojma zakaj izklapljaš aminota? Sam ga še nisem izklopil od kar imam Siol TV, to je od januarja 2004, no razen kadar je zmanjkalo elektrike. In ko ni nikogar doma, se posname oddaja, katere pač v času odsotnosti ne moreš gledat. Ups, da se ne zlažem, snemanje ima čez žena, ker mene tv bolj malo zanima in imam to srečo, da je za mojim hrbtom.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
siol, snemanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22
Povezava TV s videorekorderjem - za snemanje SiOL TV-ja 3nity SiOL TV 7 22.09.2006 12:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:57.