Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.03.2008, 17:39
bad_angel Uporabnik bad_angel ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 5
Privzeto problem pri odpovedi siola

Jaz imam en ogromen problem s siolom pa me zanima če mi kdo lahko pomaga. Novembra 2007 sva se oba s fantom odločila, da bova šla s siola na drugega ponudnika. on je klical na info in vprašal kaj morava narediti. po navodilih sva poslala oba isti obrazec, samo drugačni podatki in na isti dan. takoj decembra so njemu nehal pošiljat položnice meni pa začeli pošiljat za 7 € (prej je bilo čez 20). nismo vedeli zakaj še dobivamo položnice in smo predvideval, da moramo odklopit še pri telekomu 2 številko (2 zaradi interneta) in da gremo na navadno linijo. januarja smo šli na telekom, spisali vse obrazce in prekinili pogodbo. prišel je serviser odklopil vse in potem smo imeli samo še navadno linijo. položnica je prišla še februarja ampak smo mislili, da ker smo pozno odklopili, da je to zato. in evo ta mesec spet položnica za 7 €. in zdaj kot budala kličem okoli kaj dogaja. po nevem katerem klicu mi končno povedo da takrat ko sem js poslala obrazec za odpoved siola, nism napisala da odpovedujem še klicni dostop oz. moje uporabniško ime?? nič mi ni jasno..baje sta siol in to različni stvari in bi mogla tam posebej povdarit, da še to odpovedujem? kako naj bi to nardila če sploh nism vedla da to obstaja? sem mislila, da pač ko odpoveš internet, da pač odpoveš vse? mislim halo no. in kako da meni niso odpovedal, fantu pa so čeprav sva poslala popolnoma isti obrazec in sva tudi imela popolnoma isti paket? torej zakaj njemu ja in meni ne? mislim groza. če mi kdo lahko pomaga bom res hvaležna informacij, ker čene se bom prov skregala v pondelk na siolu pa bi rada zvedla, če sm js smotana, in bi mogla vedet za to, da ne bom izpadla tm neumna
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2008, 18:59
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134
Privzeto Re: problem pri odpovedi siola

Citat:
Objavil-a bad_angel Prikaži sporočila
Jaz imam en ogromen problem s siolom pa me zanima če mi kdo lahko pomaga. Novembra 2007 sva se oba s fantom odločila, da bova šla s siola na drugega ponudnika. on je klical na info in vprašal kaj morava narediti. po navodilih sva poslala oba isti obrazec, samo drugačni podatki in na isti dan. takoj decembra so njemu nehal pošiljat položnice meni pa začeli pošiljat za 7 € (prej je bilo čez 20). nismo vedeli zakaj še dobivamo položnice in smo predvideval, da moramo odklopit še pri telekomu 2 številko (2 zaradi interneta) in da gremo na navadno linijo. januarja smo šli na telekom, spisali vse obrazce in prekinili pogodbo. prišel je serviser odklopil vse in potem smo imeli samo še navadno linijo. položnica je prišla še februarja ampak smo mislili, da ker smo pozno odklopili, da je to zato. in evo ta mesec spet položnica za 7 €. in zdaj kot budala kličem okoli kaj dogaja. po nevem katerem klicu mi končno povedo da takrat ko sem js poslala obrazec za odpoved siola, nism napisala da odpovedujem še klicni dostop oz. moje uporabniško ime?? nič mi ni jasno..baje sta siol in to različni stvari in bi mogla tam posebej povdarit, da še to odpovedujem? kako naj bi to nardila če sploh nism vedla da to obstaja? sem mislila, da pač ko odpoveš internet, da pač odpoveš vse? mislim halo no. in kako da meni niso odpovedal, fantu pa so čeprav sva poslala popolnoma isti obrazec in sva tudi imela popolnoma isti paket? torej zakaj njemu ja in meni ne? mislim groza. če mi kdo lahko pomaga bom res hvaležna informacij, ker čene se bom prov skregala v pondelk na siolu pa bi rada zvedla, če sm js smotana, in bi mogla vedet za to, da ne bom izpadla tm neumna
Klicni dostop je potrebno odjavit posebej. Če si spisala obrazec za odjavo in je na tem pisalo eno user n. potem so odklopili int. storitve za to, za klicni dostop pa je potrebno posebej odjavit!!
Napako si naredila (žal) sama... Morala bi vedet sama, da se storitev ADSL (DD) in storitve, ki jih imaš na PSTN/ISDN (OD) razlikujejo. Če pa odjaviš OD, pa s tem pade tudi komplet ostalo (govora je o SRD, da ne bo pomote)
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2008, 19:10
bad_angel Uporabnik bad_angel ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 5

a lahko še enkrat malce bolj enostavno?? glej oba s fantom sva napisala identičen obrazec in njemu so vse odjavil meni pa še kar pošiljajo položnice za: Naročnina/Zakupnina študenstki paket. js sm odjavila celotni študenstki paket oz. sm takrat napisala vse na moje uporabniško ime. potem smo šli pa še posebi na telekom in odjavili še ISDN, tako da imamo zdej samo še navadno linijo. Torej kaj je treba še zdej odjaviti??
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2008, 20:15
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Ponavadi je tako, da če hočeš k drugemu ponudniku, ti potem ta ponudnik sam razdira pogodbo s Siolom.
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2008, 10:07
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

Citat:
Objavil-a bad_angel Prikaži sporočila
a lahko še enkrat malce bolj enostavno?? glej oba s fantom sva napisala identičen obrazec in njemu so vse odjavil meni pa še kar pošiljajo položnice za: Naročnina/Zakupnina študenstki paket. js sm odjavila celotni študenstki paket oz. sm takrat napisala vse na moje uporabniško ime. potem smo šli pa še posebi na telekom in odjavili še ISDN, tako da imamo zdej samo še navadno linijo. Torej kaj je treba še zdej odjaviti??
Na poloznici ti pise, kaj vse placujes (Naročnina/Zakupnina študenstki paket), zraven tega pa ti pise uporabnisko ime. Najbolje je, da posljes se enkrat dopis in zavedes tocno to uporabnisko ime, ki pise na poloznici in napises tudi, da zelis prekiniti vse, kar je pod uporabniskim imenom zavedeno (ne samo internet itd...)
Odgovori

Značke
odpovedi, problem, siola

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Tv komunikator Sagem, problem dpovalej SiOL TV 4 11.03.2008 14:07
Problem pri sami vzpostavitvi interneta Shin3r Tehnična pomoč 4 09.01.2008 01:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:26.