Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.06.2008, 21:05
Brootalen Uporabnik Brootalen ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Brootalen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 144
Privzeto Diktatura plebsa

Torej, točno to kar piše v naslovu. Včeraj je prišla ena oseba, ki je pobirala soglasja za energetski kabel in zraven bi še postavili optiko (mislim da je bil Telekom Slovenije, ampak nism ziher, ker mi mati ni znala povedati). Vest me je milo rečeno šokirala, saj nism mislu, da bodo do nas prišli tako hitro (smo vas z 400-500 dušami). No pri nas se je podpisalo soglasje... in jaz tudi nism pričakoval problemov pri sosedih... saj nenazadnje se koplje po cesti tako, da nevem kdo bi imel kakšno korist blokirati projekt. Jaz cel dan vzhičen... zvečer pa pride BUM. In jasno zaradi sosedov . En (zelo polepšan izraz) ***** od soseda zelo proti (zaenkrat razlogi mi niso jasni) in je tudi zlobiral da v okolici je veliko ljudi NE podpisalo.. pač star folk ki ne ve več niti da živijo na planetu Zemlja. Kakor koli že jaz sm milo rečeno jezen in sm že na meji tolerance spodobnega vedenja. Moje vprašanje se glasi a zaradi starega zakompleksanega ***enega plebskega folka ne bomo dobili optike? Kako misli država imeti 80-90% pokritost optike če se v vsaki ***e ni vasi najde kakšen po***an mali človek , ki bo blokiral telekomunikacijski razvoj? Ker dejansko glede na to kakšno imamo zakonodajo, očitno so šanse da dobim optiko v doglednem času milo rečeno minimalne... A misli kaj država proti takim bebčkom kaj narediti... al bomo zaradi takih v razvojnem izostanku?

Oprostite na nizek nivo.. ampak nism zmožen se obvladati

Lep pozdrav še naprej... pa bi bilo fajn če bi me znali potolažiti
Odgovorite s citatom
Staro 25.06.2008, 21:57
zlabo Uporabnik zlabo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zlabo
Član od: Jun 2008
Sporočila: 30
Privzeto Re: Diktatura plebsa

lepo se pogovori z sosedom (predvidevam da kakšen penzionist) in mu lepo razloži da to med drugim pomeni tudi to da bo on lahko gledal kabelsko televizijo z veliiiko zanimivimi programi, med drugim tud ta novi parlamentarni program pomojem da more to pr tastarmu upalit
drugač pa to da je optika po takšnih krajih niti ni nič tako čudno. A veš kje je zaplana? No tam smo že skor vse na optiko priklopil pa so to res hribi...
Odgovorite s citatom
Staro 26.06.2008, 09:51
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Če je bila res samo optika, pol brez komentarja. Možno pa da so vam hoteli zraven uturiti še kake visokonapetostne zadeve od elektra, tam bi pa tudi jaz temeljito premislil...
Odgovorite s citatom
Staro 26.06.2008, 09:58
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Citat:
Objavil-a zlabo Prikaži sporočila
lepo se pogovori z sosedom (predvidevam da kakšen penzionist) in mu lepo razloži da to med drugim pomeni tudi to da bo on lahko gledal kabelsko televizijo z veliiiko zanimivimi programi, med drugim tud ta novi parlamentarni program pomojem da more to pr tastarmu upalit
drugač pa to da je optika po takšnih krajih niti ni nič tako čudno. A veš kje je zaplana? No tam smo že skor vse na optiko priklopil pa so to res hribi...
Na Zaplani so živele dobre vile...

Odgovorite s citatom
Staro 26.06.2008, 16:31
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474

Frend mi je govoru o težavah na terenu, ko pobira soglasja za optiko...razloži folku da je to za internet pa za telefon pa televizijo, folk mu pa zabije, da oni že majo telefon in ne rabijo novega kabla, ker je star čisto zadovoljiv...ko začnejo kopati ga pa kličejo, da bi tudi oni imeli to novo zadevo... jst bi jih dau je*** kret*** in jim ne bi potegnil kabla, ker so pač zamudili...
Odgovorite s citatom
Staro 27.06.2008, 08:48
Brootalen Uporabnik Brootalen ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Brootalen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 144

@t-a-d-e-j:
V čem je problem visokonapetostnih kablov, če so pod zemljo?

@tom777:
po mojem je tudi problem v tem kako predstaviš optiko enemu človeku. Pri nas je en prišel, tam dal list za podpisat in reku če lahko se podpiše ker mora it naprej. Torej ubistvu je hotel ful na hitro vse izpeljat. To marsikaterega moti in zato ne podpiše. Verjamem, da če imaš za dat podpisati nešteto folka v enem dnevu ne moreš imeti debatni krožek v vsaki bajti... samo po mojem bi vas morali v podjetju učit kako se lahko eno osebo prepriča o določeni zadevi. Je povsem jasno, da enmu 20 letniku ne boš rabil nič razlagat, zraven mu boš še ***al mater, pa ti bo vseeno dal soglasje... en stari pa mu boš dal še 1000 € v žep, pa ti ne bo hotel podpisati. Po mojem bi se moralo nekaj storiti v marketinškem smislu in po mojem bi se dalo pobrati več soglasij kot sicer. Pa tudi država bi morala kaj storiti glede zakonodaje o soglasjih. Optika bi morala biti upoštevana kot javna dobrina (v smislu komunale) in torej "imuna" glede soglasij.. ali pa da bi slednji drastično zmanjšali moč. Ker drugače se bo vsaki vasi našlo vaške retarde, ki bodo blokirali vse kar diši po novem.
Odgovorite s citatom
Staro 28.06.2008, 18:12
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134

Tudi jaz ne vem kako bomo in ali sploh bomo dočakali optiko v moji vasi.... Nas je tudi okoli 500, pred kakimi desetimi leti so nam v zemljo na novo zakopali dve cevi... od monterja slišal, da bo optika kmalu... ker ne rabijo soglasij... jaz pa skeptičen.... Oz. bom raje tiho, ker preveč dobro poznam zadeve...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
diktatura, plebsa

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Diktatura v Sloveniji kartako Slovenija 5 12.06.2008 11:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:50.