Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.01.2014, 19:12
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238
Privzeto Eurosport brez olimpijskih iger

Pozdravljeni!

Zasledil sem, da Eurosport letos ne bo prenašal olimpijskih iger. Zanima me ali se bo Siol angažiral in nam zagotovil vsaj kakšen olimpijski kanal, kjer bomo lahko gledali dogodke, ki se prekrivajo s prenosi na drugem programu nacionalke. Že MMC TV, ki bo vsaj deloma skrbel za to v okviru nacionalnega programa bi bil čisto OK. Mislim, da je pred štirimi leti obstajal nek olimpijski kanal, ki je prikazoval dogodke brez komentarja.
Meni je namreč glavni čar olimpijskih iger spremljanje dogodkov, ki jih drugače ne zasledimo na naših programih(bob, skeleton, curling, sankanje, akrobatsko smučanje...), nacionalka pa jih bo prikazovala zgolj v posnetkih pozno zvečer.

Hvala...
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2014, 08:21
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.227
Privzeto Re: Eurosport brez olimpijskih iger

Ja je obstajal kanal ki je bil en cajt brez komentarja to sta današnja Slo 1 in 2 HD ..Ko je imela RTV Slo testno obdobje oddajanja programa v HD tehniki tako da so oddajali Olimpiske igre tistega leta..
Staro 26.01.2014, 08:27
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

vidno pa v slabe pol LJ
Staro 26.01.2014, 10:27
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 869

Ha tukaj niti vsemogočni SK ne more pomagati, niti siol.
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2014, 10:49
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

RTV ima pravice tako za TV in radio kot tudi za internet
kolker sem gledal je za Evropo pravice dobila ena organizacija in jih prodala po območjih, igralca, ki bi pokrival večje območje ni
so pa zadeve spedanali za letos in 2016

je pa trenutno edino moteče, da za RTV MC še ni sporeda
Kako curling tekmo tudi rad pogledam. Letos ga bom verjetno težko?
Panoga je na prvi pogled dolgočasna a v bistvu sploh ni. Je kar nekaj kombinatorike, ki jo je nazadnje treba v prakso spravit.

upam pa da temnenj ne bo. čeprav mi nemško govorno področje ni ravno ljubi
bi veliko raje kaj pogledal na ES pa še v HD je

morda nas pa MMC preseneti?
Staro 26.01.2014, 12:02
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238

Prav bi bilo, da tisti, ki je dobil pravice, omogoči ogled vseh vsebin. Eurosport je dogajanje spremljal na dveh programih hkrati od začetka do konca in bil ekstremno fleksibilen, pri nas je praksa, da se ne prenaša dogodkov od začetka, čeprav že potekajo, da se prenose prekinja in da se v času OI na drugem programu pokriva še druge vsebine. Mislim, da bi bilo prav, da se v takih primerih tretji program spremeni v olimpijski program, oz. da se v ponudbo operaterjev vključi še MMCTV.
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2014, 13:05
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.227

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
vidno pa v slabe pol LJ
Jst sem gledal prek Siol Tv za ljubljano pa nevem kak je blo..Sam sem iz Postojne..
Staro 27.01.2014, 06:55
Uporabnik

Citat:
Objavil-a joze Prikaži sporočila
Prav bi bilo, da tisti, ki je dobil pravice, omogoči ogled vseh vsebin. Eurosport je dogajanje spremljal na dveh programih hkrati od začetka do konca in bil ekstremno fleksibilen, pri nas je praksa, da se ne prenaša dogodkov od začetka, čeprav že potekajo, da se prenose prekinja in da se v času OI na drugem programu pokriva še druge vsebine. Mislim, da bi bilo prav, da se v takih primerih tretji program spremeni v olimpijski program, oz. da se v ponudbo operaterjev vključi še MMCTV.
Tretji program je strogo tematski in nima s športnimi prenosi nič. Erosport kot tematski kanal ne moreš primerjati z javnim TV servisom, ki mora kazati še kaj drugega, ne samo olimpijske igre.
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2014, 11:41
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Tretji program je strogo tematski in nima s športnimi prenosi nič. Erosport kot tematski kanal ne moreš primerjati z javnim TV servisom, ki mora kazati še kaj drugega, ne samo olimpijske igre.
Lahko bi pa naša javna televizija poskrbela za take primere in v času OI vklopila še naprimer en, dva al pa tri programe in nam ponudila popolno izkušnjo. Če lahko imajo Sport Klubi 6 programov, pa so od štirice do šestke večinoma prazni bi se lahko tudi NAŠA televizija potrudla za nas. Koliko že plačujemo vsak mesec obvezne naročnine?
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2014, 11:53
Uporabnik

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Lahko bi pa naša javna televizija poskrbela za take primere in v času OI vklopila še naprimer en, dva al pa tri programe in nam ponudila popolno izkušnjo. Če lahko imajo Sport Klubi 6 programov, pa so od štirice do šestke večinoma prazni bi se lahko tudi NAŠA televizija potrudla za nas. Koliko že plačujemo vsak mesec obvezne naročnine?
Ne bi bilo v redu, ker je RTV javni servis in mora ponuditi vsem dodatne kanale, ne pa le Siolu. SK je privat firma in ni dolžna zagotavljati programov vsem. Namreč teh kanalov potem ne bi bilo v v etru. Vsi namreč plačujemo naročnino,
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
eurosport, iger, olimpijskih

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, kje dobiti, kupiti, dogodki ... ozayrus Gastronomija 132 18.08.2016 06:34
Življenje je lepo - brez televizije monster Mediji 142 21.12.2010 03:05
Sinope: brez požarnega zida, brez traffic shapinga? schnapsi Tehnična pomoč 8 23.04.2008 22:50
Evropa brez meja?! plebs Svet 1 03.11.2007 18:48
Brez ljubezenskih in spolnih izkušenj Nodo Ljubezen in spolnost 108 24.09.2007 19:52

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:39.