Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.03.2007, 11:44
Chase Uporabnik Chase ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 4
Privzeto Vprašanje glede bitdefenderja 10

Ja tko gre: Maja lansko leto sm naroču tisto kodo za registrirat pr bitdefenderju in je bla zastonj. Sam potem ne vem zakaj sm lih po nesreči kliknu gor da naročim še eno kodo decembra kr mi una prej ni neki delala .
In potem že decembra mi je kar na položnici zraven une naročnine še to, da je treba plačat to kodo. In potem zdej ko je že minilo dva meseca, mi še zmeraj gor to pošiljalo, da pridejo dodatni stroški. Drgač jst bitdefenderja ne več uporabljam, kr mi ni tok dober. A bi potem kdo vedel kako bi se jst od tega odnaročil, da mi ne bi več gor pošiljali vsak mesec 2 evra več? A bi se sploh dalo to če na siol pokličem odjavt al bom mogu lih počakat do konca, dokler ne poteče ta ključ? Sam potem bo samo vsak mesec prhajalo v brezveze tok dnarja preveč, ko jst ne bom sploh uporablu bitdefenderja.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2007, 12:17
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Član od: Dec 2005
Sporočila: 126
Privzeto Re: Vprašanje glede bitdefenderja 10

Citat:
Objavil-a Chase Prikaži sporočila
Ja tko gre: Maja lansko leto sm naroču tisto kodo za registrirat pr bitdefenderju in je bla zastonj. Sam potem ne vem zakaj sm lih po nesreči kliknu gor da naročim še eno kodo decembra kr mi una prej ni neki delala .
In potem že decembra mi je kar na položnici zraven une naročnine še to, da je treba plačat to kodo. In potem zdej ko je že minilo dva meseca, mi še zmeraj gor to pošiljalo, da pridejo dodatni stroški. Drgač jst bitdefenderja ne več uporabljam, kr mi ni tok dober. A bi potem kdo vedel kako bi se jst od tega odnaročil, da mi ne bi več gor pošiljali vsak mesec 2 evra več? A bi se sploh dalo to če na siol pokličem odjavt al bom mogu lih počakat do konca, dokler ne poteče ta ključ? Sam potem bo samo vsak mesec prhajalo v brezveze tok dnarja preveč, ko jst ne bom sploh uporablu bitdefenderja.
Probaj poklicat na Siolov helpdesk, pa jim lepo razlozi kaj se je zgodilo. Nekako se mora dat scanclat kljuc.

LP

Značke
bitdefenderja, glede, vprašanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vprašanje glede nadgradnje hitrosti Brain O storitvah 1 18.02.2007 11:43
Prosim za pojasnilo glede bitdefenderja Rogue Tehnična pomoč 1 11.01.2007 16:17
Vprašanje glede Trio paketa Grey O storitvah 4 09.12.2006 12:34

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:21.