Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.07.2008, 08:36
muc Uporabnik muc ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 63
Privzeto Pretrgani tel.kabli v neurju in popravilo

Na žalost je naš kraj (Kamnik/okolica)zajelo nedeljsko neurje in poleg škode na objektih pretrgalo tudi telefoske kable,tako da je sedaj cela krajevna skupnost brez telefona in interneta(cca. 250 hiš)Vem,da telefon ni ne vem kako nujen,ampak danes po dveh dnevih se ne dogaja še popolnoma nič,čeprav je bilo o okvari takoj javljeno na telekom.Včeraj,ko sem zopet skušal prijaviti napako je trajalo skoraj pol ure,da je nekdo sploh dvignil slušalko.V primerjavi z elektro ljubljana,ki je elektriko popravil že ponoči se telekom sploh ne odziva.Namen tega pisanja je kritika na že ustaljeno telekomovo počasno odzivanje.To da pa ni dovolj delavcev za poravilo naj povem samo primer od elektro Ljubljana,kjer so angažirali delavce iz drugih krajev Slovenije(pri nas so popravljali delavci iz Ajdovščine) in tudi dež za njih ni ovira,kar pri telekomu ne boš videl,saj ob dežju ne bo nobeden lezel na štango.
Na koncu nam ostanejo samo reklamacije računov in čakanje.
Odgovorite s citatom
Staro 15.07.2008, 19:21
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990
Privzeto Re: Pretrgani tel.kabli v neurju in popravilo

Za Elektro Ljubljana lahko tudi jaz potrdim, da so zelo pridni in terenska dežurna služba deluje tudi ponoči, ob vikendih in praznikih.
Odgovorite s citatom
Staro 15.07.2008, 19:56
WarlordAlexander Uporabnik WarlordAlexander ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2004
Sporočila: 96
Privzeto Re: Pretrgani tel.kabli v neurju in popravilo

Živjo!
Ja to je pa res, če je dež ne vidš telekomca na delu, z Elektro Ljubljano imam pa 6 mesečno izkušnjo ker sem delal pri njih Na Elektru, če se kaj takega naredi, moraš narediti vsaj toliko da imajo elektriko, pa tud če delaš cel dan. Recimo vas Gozd, sam sem bil prisoten decembra ko smo postavljali dva A- droga in sedaj je vse drogove in ta dva A- droga katera smo postavlal podrl.

Značke
neurju, popravilo, pretrgani, telkabli

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:48.