Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.04.2009, 22:31
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Re: Siolov odnos do uporabnikov

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Eh in potem ko bos velikokrat klical, bodo enostavno rekli da pac nemorejo nic popraviti in ti bojo na racun televizije zmanjsali paket interneta, hehe. Praksa ki se je pokazala ze pri vec uporabnikih na nasem koncu. Pac nemores tolk imet in basta.
Mogoče bi nekaterim res zmanjšali hitrost interneta, če ne bi šlo vse skozi-na trio paketu. Ampak tistim, ki smo 200m od centrale in imamo vdsl2 in komot sinhronizacijo modema na 20megabitov pa mislim da tega res nebi bilo treba oz. bi bilo absurd če bi to storili.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2009, 23:08
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Eh. Jaz sem imel 18xx sihronizacijo za 2xtv, 10 M paket neta. Zadeva delovala cca 18 dni, potem naenkrat zacelo kockat med downloadom. Po veckratnem klicanju so mi sporocili tehniki po telefonu da nemore to delat. Razdalja 377 m in delovalo pred tem, hehe. So rekli da mi bodo net spustili na 4M. Pa se nisem strinjal seveda. Pomagalo nic, samo reku je da ne gre. Po vprasanju da kako to pa da je rpej delalo ni vedu seveda, ampak je trdil da ne gre in pika. Po pogovoru z lokalnimi telekomovci in enim kolegom ki ima tudi enega sodelavca na centrali, so mi lokalni telekomovi delavci zamenjali parico z maminim telefonom, ker ona nima ne tv ne neta, samo telefon. Na centrali so mi tudi nekaj profile menjali, tako da sedaj dela v redu. Ampak nekako brez vez in poznanstev bi bila pa verzija taksna kot je reku tehnik z siol-a, jaz pa z 4M paketom. Trenutna sihronizacija je cca 18xxx in delata dva mpeg2 tv-ja in 10M internet brez problema, s tem da imam malce omejitev na routerju. Edino ce mi niso vklopili mpeg4 pa da nimam pojma o tem, hehe. Ne vem kako naj preverim sicer ampak dokler dela ne diram. Ok, pride do napak pri TV, vendar samo pri dolocenih programih (tiji najvec - kockice in pokanje) in pa kadar "nadgrajujejo in izboljsujejo". Potem imamo stalo en cas in se zadeva nekako stabilizira. Dela nas zivcne ampak kaj cmo, tako to je. Da bi se pa bunil, mi se vec neda. Bo ze kdaj konkurenca prisla, ni vrag. In tedaj upam da nas bo velika vecina odsla od njih da bodo videli da so oni tam zarad nas in ne mi zarad njih. Govorim o telekomu in siolu seveda. Tehnicni podpori vsaka dala, se posebi lahko pohvalim Urbana, Tilena...pa se koga na visji ravni...Niso pa oni krivi. Pac morajo govorit kar se jim naroci zaradi snemanja. Off topic je pa seveda drugace. Vsi studentje na helldesku so revezi po moje, ker poslusajo od nas uporabnikov grde besede, izlive zolca in podobno. Potem pa se s strani Siol-a in telekoma. Nikomur prav. Preveliki apetiti in veliki denarji za podizvajalce ki "izdelujejo" vmesnik za sioltv. Zato pa se ni marsicesa kar bi bilo ze zdavnaj da ni pogodb...Ampak bice bolje. Partizani so tudi 4 leta okrog bezali in se skrivali, nazadnje pa so zmagali.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2009, 23:26
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Eh. Jaz sem imel 18xx sihronizacijo za 2xtv, 10 M paket neta. Zadeva delovala cca 18 dni, potem naenkrat zacelo kockat med downloadom. Po veckratnem klicanju so mi sporocili tehniki po telefonu da nemore to delat. Razdalja 377 m in delovalo pred tem, hehe. So rekli da mi bodo net spustili na 4M. Pa se nisem strinjal seveda. Pomagalo nic, samo reku je da ne gre. Po vprasanju da kako to pa da je rpej delalo ni vedu seveda, ampak je trdil da ne gre in pika. Po pogovoru z lokalnimi telekomovci in enim kolegom ki ima tudi enega sodelavca na centrali, so mi lokalni telekomovi delavci zamenjali parico z maminim telefonom, ker ona nima ne tv ne neta, samo telefon. Na centrali so mi tudi nekaj profile menjali, tako da sedaj dela v redu. Ampak nekako brez vez in poznanstev bi bila pa verzija taksna kot je reku tehnik z siol-a, jaz pa z 4M paketom. Trenutna sihronizacija je cca 18xxx in delata dva mpeg2 tv-ja in 10M internet brez problema, s tem da imam malce omejitev na routerju. Edino ce mi niso vklopili mpeg4 pa da nimam pojma o tem, hehe. Ne vem kako naj preverim sicer ampak dokler dela ne diram. Ok, pride do napak pri TV, vendar samo pri dolocenih programih (tiji najvec - kockice in pokanje) in pa kadar "nadgrajujejo in izboljsujejo". Potem imamo stalo en cas in se zadeva nekako stabilizira. Dela nas zivcne ampak kaj cmo, tako to je. Da bi se pa bunil, mi se vec neda. Bo ze kdaj konkurenca prisla, ni vrag. In tedaj upam da nas bo velika vecina odsla od njih da bodo videli da so oni tam zarad nas in ne mi zarad njih. Govorim o telekomu in siolu seveda. Tehnicni podpori vsaka dala, se posebi lahko pohvalim Urbana, Tilena...pa se koga na visji ravni...Niso pa oni krivi. Pac morajo govorit kar se jim naroci zaradi snemanja. Off topic je pa seveda drugace. Vsi studentje na helldesku so revezi po moje, ker poslusajo od nas uporabnikov grde besede, izlive zolca in podobno. Potem pa se s strani Siol-a in telekoma. Nikomur prav. Preveliki apetiti in veliki denarji za podizvajalce ki "izdelujejo" vmesnik za sioltv. Zato pa se ni marsicesa kar bi bilo ze zdavnaj da ni pogodb...Ampak bice bolje. Partizani so tudi 4 leta okrog bezali in se skrivali, nazadnje pa so zmagali.
Jaz imam internet samo 1/1 in tudi 2tv kanala mpeg2. Pa še vedno ne gre skozi čeprav na tej internetni hitrosti bi moralo. Na mpeg2 pa slika kocka ali internet laufa na polno ali nič. Zanimivo da mpeg4 deluje super brez kockanja isto HD kanali. Nič nimam čez ljudi tukaj na podpori ker pač samo opravljajo svoje delo in niso nič krivi se strinjam. Ampak nekoč bodo morali napako odpraviti ali pač ne? Kako je pa z menjavo parice-je možno da je tukaj vzrok za moje kockanje na mpeg2? Verjetno da obstaja možnost. Če nimaš nekaj vez ti parice res nočejo zamenjati ali kako je s tem?
Odgovorite s citatom
Staro 18.04.2009, 08:54
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Kar se tice menjave paric pac omenis in ce imajo kaj prostega ali pa voljo ti probajo zamenjat. Je pa odvisno koliko casa moras cakat po moje.
Odgovorite s citatom
Staro 19.04.2009, 13:34
MK84 Uporabnik MK84 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 54

Vse zastopim, da pride do težav in vse kar sodi zraven. ne zastopim pa to da ti po 2 klicih prekinejo sploh se ne zmenijo za težavo. Kot nekakšen ponudnik storitev bi bili dolžni, da se s stranko, ki ima težave pogovorijo. Na siolu je par zelo dobrih tehnikov, ki se potrudijo nekaj je pa takšnih (verjetno študentje, ki ne obvladajo zadeve) in raje prekinejo povezavo ne da se bi lahko pogovoru. Čemu potem služijo sploh te številke za pomoč.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
odnos, siolov, uporabnikov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odnos Siola do strank - čakanje na popravilo apancur O storitvah 33 14.08.2008 21:47
Kako obdržim siolov email ob menjavi ISP nejc O storitvah 10 06.06.2008 10:09
Siolov Spletnik ztoplekl Tehnična pomoč 0 24.11.2007 16:03
Dodatni Siolov paket ssimon O storitvah 2 08.11.2007 13:21
Ali število uporabnikov vpliva na kakovost? lukadane SiOL TV 11 19.09.2007 14:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:08.