Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 01.03.2006, 08:58
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142
Privzeto šoping v dubaju

odpravljam se za nekaj dni v dubaj.... sicer še nimam 100% zagotovljeno da bom res šla (služba, sopotnica, karte - v bistvu še vse v zraku), ampak se že do fula pripravljam na šoping v njihovih famoznih centrih.... sicer sem bla tam pred dobrimi dvemi leti, ampak takrat sem obiskala samo enega (Mercator center - skor sem dol padla :big: :big: :big: )

baje so nardili že ene par novih od takrat, eden ima menda smučišče noter.....

a je kdo pred kratkim kupoval v kakšnem izmed centrov v dubaju? zanima me foto oprema (canon) ..... in pa seveda cunce, nakit in čevelci ... anyone?
Staro 01.03.2006, 22:12
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547
Privzeto Re: šoping v dubaju

Citat:
Objavil-a PoisonIvy
a je kdo pred kratkim kupoval v kakšnem izmed centrov v dubaju? zanima me foto oprema (canon) ..... in pa seveda cunce, nakit in čevelci ... anyone?
Jaz sem bila na letališču... ampak to verjetno ne šteje :wink:
Staro 10.03.2006, 08:03
Obsedenec

u dubaj se da pridt iz munchena že za 99 EUR če se mal znajdeš pa mal čekiraš po netu za pocen flighte, tko da ni take panike...

šoping je pa tm itak tok pocen da se ti kr meša..... če se odpravš tja kupvat elektroniko, si lahko kr dost hitr pokriješ karto..... s tem da si seveda zdraven še v d bestičnem mestu

Nazadnje uredil Goody : 22.08.2006 ob 12:03.
Staro 10.03.2006, 15:58
kabala Uporabnik kabala ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kabala
Član od: Feb 2006
Sporočila: 238

Citat:
Objavil-a PoisonIvy
sicer sem bla tam pred dobrimi dvemi leti, ampak takrat sem obiskala samo enega (Mercator center - skor sem dol padla :big: :big: :big: )
mene pa tole malo bolj podrobno zanima... a se da zvedet še kej več informacij?
Staro 10.03.2006, 19:03
evil the greatest Uporabnik evil the greatest ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce evil the greatest
Član od: Dec 2005
Sporočila: 3.044

hmmm....ne vem kje si slišala o pocen robi...mi smo se z vračanja z otokov še tam za dva dni ustavl...pa res ni blo nič poceni...kar je pa blo pocen pa ni blo vredn pol pisde tople vode...take so moje izkušnje...
Staro 23.03.2006, 20:14
Obsedenec

Citat:
Objavil-a evil the greatest
hmmm....ne vem kje si slišala o pocen robi...mi smo se z vračanja z otokov še tam za dva dni ustavl...pa res ni blo nič poceni...kar je pa blo pocen pa ni blo vredn pol pisde tople vode...take so moje izkušnje...
no moje so drugačne... npr. sigma objektiv je cca 200.000 sit cenejši kot v evropi (to sm iskala za mojga fotografa)... cenejši so tudi lap topi, dlančniki, telefoni, ure, cote, čevlji itd (npr enaki čevlji od Roissinija so bli v Trstu cca 60 EUR v Dubaju pa 40 USD).... sem dodobra obdelala vse te cene, tko da se te zadeve definitivno splača kupvat tam (ne zdaj da boš namensko letel tja zato ampak če si že tam).... je pa res, da je bolš jet januarja ko je shopping festival in znižajo vse cene.... sam takrt pa ne dobiš niti ene sobe v dubaju frej, kamoli avijonske karte....

drugač je pa itak drago k pes, sam se da tut pocen pridet skos če mal paziš... sobe za 100.000 EUR pa tam nikol ne bom mela :-) si rajš klupim hišo na maurisijusu... baj d vej, iz dubaja sem dobila zlo ugodno karto in sem skočila tudi na mauricijus, kjer je blo itak 100X bolš kot v dubaju
Staro 27.03.2006, 12:44
Mighty Uporabnik Mighty ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mighty
Član od: Jun 2005
Naslov: Tamo daleko
Sporočila: 910

Ivy a pol se splaca sam rukzak gor pa karto v zep in tja?
ker cas je pa najbol ugoden?
Staro 27.03.2006, 12:46
Obsedenec

majti..... zihr se splača.... ker apartmajev je tam malo morje in se grebejo za folik

idealen cajt je od novembra do aprila - s tem da zna bit marca mal več dežja... letos ga je blo februarja velik.... 3 tedne skupej.....

đezi ti zdele pošlem ene par fotk ok?
Staro 27.03.2006, 12:51
J.J. Uporabnik J.J. ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce J.J.
Član od: Nov 2002
Naslov: Na morju....
Sporočila: 24.449

aja pa mojadva tastara nameravata za obletnico v dubaj, to planirata že neki cajta, pa ko se bosta opravljala, me boš "nafilala" z informcijami..sej to me bl zame zanima, da jim naročim kaj mi vse morta prnest, pa da pol ne bo izgovorv da ni blo in podobno

Značke
dubai

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:04.