Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.07.2008, 12:13
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: Odnos Siola do strank - čakanje na popravilo

Citat:
Objavil-a Ipod Prikaži sporočila
Seveda je t2 odporen na strele ne
Zakaj spet mešte t2 tzer siol.Forum je siolov t2 pa ima svojega pa tam pište kateri imate t2.
Odgovorite s citatom
Staro 17.07.2008, 20:04
dpavli
Guest
Sporočila: n/a

To si zihr zraven računal 8EUR za HBO, ane?
Odgovorite s citatom
Staro 19.07.2008, 12:08
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81

Oj, ste se razpisali!
Meni je pa čisto lepo, da mi kdo napiše tudi, kako je pri konkurenci. Že nekaj časa razmišljam, da bi šla drugam, a sem tudi za t2 in amis slišala, da ni vse tako fajn. Zato zdaj iščem info naprej. Niti kabelske pri nas na Škofljici ne bo, kaj šele "optike", prejšnji župan je spal in se kazal na prireditvah, novi pa se briga le za Dars. , s tem, da je obljubljal, da bo ves mandat poklicni župan.

Plačevala bi tudi nekaj evrov več, da bi le bilo vse ok. Saj internet še dela ok, a tv je. Zdaj so mi na Siolu sami priznali, da vedo, da nekaj ni ok ter da me bodo preklopili na drugo centralo. Kot bi vedeli, da sem že skoraj stoprocentna, da grem drugam ... Nič pa ne vem, kdaj bo to, kdaj naj bi bilo bolje ...
Mislim, da je res vse odvisno od tega, kdo dela na določenem področju. Sorodniki v MS imajo tudi Siol in je baje vse v redu. Pri meni pa bogpomahej...

Ledenk0, krize z nevihtami ne bo konec nikoli. Naj ti Lučka Kajfež Bogataj pove, kako bo. Samo še huje, tako da bi teh 10 zaposlenih imelo vedno dovolj dela. Tudi če ne, v tako veliki firmi ne bi smelo biti problem najti dela za njih, če bi imeli kvalitetno organizacijo dela. Odnosa do strank pa naj jih naučijo drugje, ne na Siolu.

Hm, če prav vem - moram vprašati svojega dragega, imava neko prenapetostno zaščito. Kako pa je z njeno kvaliteto, mi je pa zdaj jasno.

Ja, Mowgli, res je tole s čestitko. Še bolj me razp..., ko vidim njihove reklame, kako se hvalijo. Zaverovanost vase je dandanes res v modi.

Saj izklapljam zadeve, ko gre. Ko grem kam za nekaj dni, zvečer, če vem, da bo nevihta, takrat pa nisem vedela in sem vse lepo prespala. Vedno pa ne morem vedeti ... A vam vsem rata vedno izklapljat? Vsaka vam čast ...
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2008, 21:36
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111

http://www.telekom.si/podjetje/sredi...m_omrezju.html

04.08.2008
Zaradi neviht povečano število okvar na telekomunikacijskem omrežju

Zaradi pogostih neurij in neviht v zadnjem času v Telekomu Slovenije beležijo povečano število okvar na telekomunikacijskem omrežju in napravah. Zaradi velikega števila hkratnih okvar na različnih območjih so se ponekod podaljšali tudi časi za odpravo teh napak. Nestanovitno vreme in atmosferske motnje vremenoslovci napovedujejo tudi za prihodnje dni.
V Telekomu Slovenije opozarjajo, da je možnost okvar naprav, zlasti tistih, ki omogočajo širokopasovne storitve SiOL (modem, komunikator, osebni računalnik), veliko večja kot sicer. Hkrati poudarjajo, da lahko možnosti okvar s pravilnim ravnanjem bistveno zmanjšajo že uporabniki telekomunikacijskih storitev sami. Uporabnikom telekomunikacijskih storitev svetujejo, da med nevihtami izklopijo vse naprave iz električnega omrežja in telefonskega omrežja oziroma uporabljajo dobro prenapetostno zaščito. Poskrbijo naj za varnost naprav tudi takrat, ko jih ni doma, in če je vremenska napoved slaba, je najbolje, da naprave že vnaprej preventivno izključijo.

Povečano število napak je čutiti tudi na brezplačni številki 080 1000 za odpravo napak, zato v Telekomu Slovenije prosijo za razumevanje. Uporabnike, ki so napako že prijavili, prosijo za potrpljenje in da počakajo na klic tehnika s terena. Vse prijavljene napake so evidentirane in bodo odpravljene v čim krajšem možnem času.
Staro 05.08.2008, 12:14
pihi06 Uporabnik pihi06 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 9

Hehe Siol za njihove slabe centrale zdaj obtužuje že mati naravo, odgovorni ljudje na Siolu nehajte se že sprenevedati, npr. pri nas je bilo v zadnjih 2 mesecih več izpadov, ni možno prešteti na prste rok in nog pa ni bilo 200 km okoli nobene nevihte. Vaše obnašanje je tipično obnašanje monopolista, pomembno vam je da storitev prodate kaj pa se bo potem z to storitvijo dogajlo vam je pa en k... mar. Ljubi ljudje če je na centrali prostih mest npr. 300 jih vi ne morete gor obesiti 600. Logično, a ne? Vsem, ki pa se še odločate za ponudnika internetnih storitev pa vam Siol prijazno odsvetujem, ker stvar ne deluje kot bi morala, mogoče v Lj edino.
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2008, 12:29
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

200 km od vsake točke Slovenije je bila nevihta v zadjih 14 h!!!
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2008, 12:34
Novinec

Spašujem se ali je možno da je Siol začel izklapljati omrežja ob nevihtah oz ob napovedih le teh? Čudnega nebi bilo popolnoma nič, nam uporabnikov pa govorijo da je na omrežju napaka, zakaj se potem napake pojavljajo ob vsaki slabi vremenski napovedi. Def. pa je za njih cenejše če enostavno izkopijo omrežje, kot pa da zamenjajo nekaj deset ali sto modemov, čeprav vrjamem da je tut cena le teh enostavno nizka.
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2008, 12:40
Kal-El Uporabnik Kal-El ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Kal-El
Član od: May 2007
Sporočila: 158

No meni internet in TV delujeta brez problemov tudi med najhujšimi nalivi, neurji ali kar koli pač mati narava vrže nad slovenijo... in NE nisem iz ljubljane, tako da se ne bo kdo na to obesil... Naročnik SiOL storitev sem pa že od kar so sploh začeli ponujati internet in v vseh teh letih ni bilo nobenih težav...
Ok ja je že res da TV na vsake toliko malo zakocka ampak hej, to je pa itak pri vseh ponudnikih... In eni tako opevate T2... Iz pripovedovanja prijateljev, ki so naročnike omenjenega ponudnika in primerjanjem stanja pri SiOl-u bi rekel, da imajo fantje tam veliko več težav...

No sevedaje to le moje mnenje ustvarjeno na podlagi pripovedovanj prijateljev...
Staro 05.08.2008, 12:44
Novinec

Rock to(o 200 km) je bilo rečeno malo arogantno tako kot se vi ljudje Siola obnašate do nas uporabnikov. Zakaj naj kličem na pomoč uporabnikom če pa dvomim da kdo tam ve več od mene in še nikoli niso rešili zadeve, vsak vedno samo nekaj jeclja in vedno padajo obljube da bo še isti dan rešen problem, pa ugibaj kolikokrat je res bil?00000000000000.
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2008, 13:34
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a pihi06 Prikaži sporočila
Rock to(o 200 km) je bilo rečeno malo arogantno tako kot se vi ljudje Siola obnašate do nas uporabnikov. Zakaj naj kličem na pomoč uporabnikom če pa dvomim da kdo tam ve več od mene in še nikoli niso rešili zadeve, vsak vedno samo nekaj jeclja in vedno padajo obljube da bo še isti dan rešen problem, pa ugibaj kolikokrat je res bil?00000000000000.
Vsako pretiravanje ima svojo mero.

V cca. 11 letih uporabe interneta sem skozi dal marsikaj. Da se inštalacije ISDN in podobnih podvigov niti ne spominjam več. Večina stvari je bila porihtanih a ne vedno takoj. Skratka predobro poznam, kako je, ko stvari niso kot bi morale biti.

Pri nas zadeva v zadnjem obdobju deluje kot je treba. Izpadov ni.
Zadnji izpad je bil zaradi T2 optike. Ekipa, ki je delala na zaključnih delih na ulici in pokladala cevi za optiko je presekala kabel. Kaka 2 meseca prej so bili enako uspešni polagalci plinovoda. Enako se je pred cca. letom in pol zgodilo vodovodarjem. vsi pa so točno vedeli kje kabel prečka ulico!! Seveda isti dan niso nikoli prišli popravit. Prvič je bilo čez vikend.
Vmes pa so bile tiste vsem dobro znane težave z virusom ali kaj je že bilo? in nekajkrat težave z DNS, ki so se nato porihtale. Skratka Siol je pri nas stabilen.

Ima TK povsod rezervno napajanje? Za koliko časa? Ob nevihtah velikokrat le toliko, da "računalniki" dol padejo zmanjka elektrike.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
Čakanje, odnos, popravilo, siola, strank

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:55.