Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.11.2010, 09:04
tattoer Uporabnik tattoer ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 48
Privzeto Težave z sliko in zvokom?!

Lp,

Že naslov pove vse. Hotel sem poslati zasebno sporočilo kot je to zapisano v eni izmed tem tehnične pomoči.....

"V temi zbiramo težave s katerimi se soočate pri uporabi storitve SiOL TV. Te težave so:

- Kockanje slike

- Zamrzovanje / ustavljanje slike

- Težave z zvokom

- Težave s sliko preko enega izmed možnih priklopov (SCART, HDMI)

- Drugo…

V zasebnem sporočilu čim bolj natančno opišite Vašo težavo, zraven pripišite okviren čas dogodka napake (datum in ura) ter katera akcija je sprožila nastalo težav. Podatke posredujte agentu z oznako 080. Na vaše sporočilo bomo odgovorili v najkrajšem možnem času. Težave aktivno odpravljamo!"...

Ko hočem agentu ki je trenutno z nami poslati zs dobim tole....

"080 Urbanje določil, da ne sprejema zasebnih sporočil ali nima dovoljenj za prejemanje. Zato mu/ji ne morete poslati zasebnega sporočila."

Zato torej nova tema, ki pa upam ne bo spregledana. Od včeraj malce po polnoči smo ostali brez zvoka na našem ne preveč poceni Siol Box-u.
Prej je delovalo dokaj normalno, če odmislimo da več kot eno uro ne moremo gledati televizije v miru. Sprejem na prejšnjem komunikatorju ( amino ) je bil vsaj ne moteč in imeli smo zvok !
Torej po slabi uri se začne kockanje slike in zatikanje, pomaga če modem izklopimo iz el. omrežja, po slabi uri pa lahko vajo ponovimo. No včeraj pa še ta prijetna dogodivščina da smo ostali brez zvoka. Mislil sem si, da bodo to že uredili a sem se pač motil!
Zanima me na koga se moram obrniti da se nam odpravijo te "majhne" tehnične napake, ki so "roko na srce" resno utrujajoče? Zakaj smo čez noč ostali še brez zvoka? Že večkar sem prijavil da se nam po dokaj kratkotrajnem gledanju slika prične kockati in vse začne "ciklati". Kaj je res edina opcija, da se za to kar redno plačujem pritožim naši zvezi, ki skrbi za potrošnike? Kaj je mogoče, da se preveri/izmeri linija?

hvala za razumevanje, tattoer
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2010, 09:13
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Sporočila: 6.556
Privzeto Re: Težave z sliko in zvokom?!

Prosim vas, da pošljete ZS na 080 Tehnična pomoč.

Lep pozdrav,

Marcel
Staro 27.11.2010, 07:55
tattoer Uporabnik tattoer ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 48
Privzeto Re: Težave z sliko in zvokom?!

Lep pozdrav,

Najprej se vam zahvaljujem za trud. Težavo z zvokom smo razvozljali hitro po objavi moje teme a težav z sliko se pa ne morem znebiti. Včeraj sem prejel sms obvestilo v katerem piše da je okvara prijavljena 25.11. zaključena in da naj obvestim Telekom v primeru težav. Še vedno moramo resetirati modem na vsake toliko časa, slika je preveč kockasta in je to endina rešitev....
primer: Včeraj sem še "normalno" pogledal film, danes zjutraj prižgem televizijo in so čez pol ekrana kocke....

hvala za odgovor, tattoer
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
sliko, težave, zvokom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00
težave z zvokom top Računalništvo in internet 8 10.05.2009 21:54
Težave z zvokom metty Računalništvo in internet 7 20.08.2008 16:02
Kako spremeniti Frame Rate (FPS)? Problemi z sliko in zvokom demetrij Računalništvo in internet 8 21.10.2007 18:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:09.