Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.08.2019, 18:45
drsah Uporabnik drsah ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 44
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

zanima me če NEO danes dela v Lj,oz imate kake težave? Neo mi dela, vendar ne kaze nobenega kanals, pise ne najdem videa. Dela pa vse ostalo na neotu, youtube, vsebine ki so pod temami itd.

tehnična pomoč je itak nedosegljiva
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2019, 19:06
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.050

Reset modema?
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2019, 20:01
drsah Uporabnik drsah ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 44

je rešil operater z resetom Neota, čeprav sem ga zutraj tudi sam resetiral,a ni delalo.
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2019, 20:07
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.561

Če vam napiše ne najdem videa, NEO resetirajte z glasovnim ukazom resetiraj me, ali pa prek nastavitev/Vizitka. NEO ne izključite iz napajanja, saj se napaka lahko ponovi.

LP
Črt
Staro 03.09.2019, 10:18
Jonessyi Uporabnik Jonessyi ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2019
Sporočila: 2

Zanima me zakaj ne dovolite (ali ni mogoče, vseeno) razvrščati radijskih programov? Ko se na NEO premakneš v kategorijo radio, so nametani random, vsakič drugače. Na spletni varianti jih sploh NI, tako jih niti ni možno razvrstiti po lastnem okusu.
Prav tako me zanima, zakaj zadnje dni ˝kocka˝ sliko na nekaterih HD programih (SLO3, TV K-C, Fox,...)?
Primerno bi bilo, da po vsem času uredite tudi imena in nazive programov (nekateri že leeeetaaaaaaa ne nosijo takšnih prikaznih imen - balkan paket je čista zmešnjava napačnih imen, znakov in epg vodiča - KCN-ji, Atlas, itd...), prav tako je še nekaj drugih programov označeno z napačnimi grafičnimi znaki (Discovery Showcase, ORF1, CMC,..).
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2019, 13:42
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 876

Citat:
Objavil-a Jonessyi Prikaži sporočila
Zanima me zakaj ne dovolite (ali ni mogoče, vseeno) razvrščati radijskih programov? Ko se na NEO premakneš v kategorijo radio, so nametani random, vsakič drugače. Na spletni varianti jih sploh NI, tako jih niti ni možno razvrstiti po lastnem okusu.
Prav tako me zanima, zakaj zadnje dni ˝kocka˝ sliko na nekaterih HD programih (SLO3, TV K-C, Fox,...)?
Primerno bi bilo, da po vsem času uredite tudi imena in nazive programov (nekateri že leeeetaaaaaaa ne nosijo takšnih prikaznih imen - balkan paket je čista zmešnjava napačnih imen, znakov in epg vodiča - KCN-ji, Atlas, itd...), prav tako je še nekaj drugih programov označeno z napačnimi grafičnimi znaki (Discovery Showcase, ORF1, CMC,..).
Zato, ker lahko. A misliš, da jih to briga.
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2019, 13:43
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 876

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Če vam napiše ne najdem videa, NEO resetirajte z glasovnim ukazom resetiraj me, ali pa prek nastavitev/Vizitka. NEO ne izključite iz napajanja, saj se napaka lahko ponovi.

LP
Črt
To pove vse.
Odgovorite s citatom
Staro 04.09.2019, 21:07
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.561

Citat:
Objavil-a Jonessyi Prikaži sporočila
Vaše predloge in opažanja sem sporočil naprej. Trenutno se radijskih postaj res še ne da razvrščati.

Lp
Črt
Staro 06.09.2019, 17:50
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.007

Se je se komu samodejno prikazala zacetna stran (tista, ki jo dobis ob daljsem pritisku na tipko home) brez kakrsnekoli interakcije z daljincem? Do sedaj sem to opazil dvakrat.
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2019, 22:33
SavoSlo Uporabnik SavoSlo ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2019
Sporočila: 12

Eno vprašanje, ko preko glasovnega ukaza naročim " resetiraj se" se neo resetira, vendar se daljinec NIKOLI ne poveže, zmeraj je potrebno resetirati še box na način, da izvlečem napajalni kabel, potem se daljinec normalno poveže. A se to da porihtat, da bo delalo tako kot je zamišljeno?

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:23.