Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.03.2010, 15:00
jordan Uporabnik jordan ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: Prevelik račun

sašo hek jaz se s tabo popolnoma strinjam!!!

siol, kot ponudnik, je po blestečem štartu pri storitvah širokopasovnega interneta žal ostal na nivoju, kjer je bil pred 5imi leti, medtem ko ga konkurenca prehiteva na levi na desti, spodaj ter zgoraj!!!
sam sem bil včasih uporabnik Siol-a, ampak sem že preklopil na Amis,kjer sem veliko bolj zadovoljen.

Pri siolu mi so šle na živce naslednje stvari:
- ogromno krat je vse skupaj zaštekalo in nisi mogo na net, ne gledat televizije ne telefonirat...amis imam 1 leto in se je to zgodilo zgolj enkrat in še to za 10 min.
- spreminjanje tv kanalov....ko si enkrat navajen da je kanal na neki številki, se zelo težko spet navadiš da je na drugi...in to spet in spet....
- o ceni nebom zgubljal besed....kot študent ekonomije lahko povem, da se na fakultetah daje primer Siola, v rubriko saj ni res pa je...ali pa v rubriko, samo tako ne vodite podjetja....
- in še in še bi lahko našteval....pa moram it gledat Amis Tv....verjamem pa da imate uporabniki Siola veliko časa, saj vam itaq ne delajo telefoni, televizija pa tudi net bol po redko....

uživajte!!!
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 08:37
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

Citat:
Objavil-a Rezilo Prikaži sporočila
to pomeni da na vsak način hočete dobit tist denar ki bi prihajal iz naročnine za klasični telefon...to pomeni vsiljivanje nečesa kar negdo ne rabi... in 15 € je prehuda cena....

kaj pa v primeru če maš Mega paket ? tut v tem primeru moreš plačat? pa še to me zanima tisti ki bodo digitalni dostop naročili do 31.3.2010 ne bodo zaračunali tega digitalnega dostopa ..to pomeni da sploh ne bojo al kako?

p.s: je tolk ne jasnosti okoli tega stavka da me kar glava boli ( ** Redna cena je 15,00 EUR. Naročnikom, ki bodo digitalni dostop na optičnih povezavah naročili do 31.3.2010, le-tega ne bomo zaračunali. )
Meni vse super dela sam me moti teh 15 € ki je preveč če bi bilo do 5€ bi še nekak prenesu samo 15 € je preveč...in po eni strani te hočejo prisilit da vzameš še telefonijo ki jo ne rabiš...al vzameš telefonijo osnovni in doplačaš 1 € ali pa ne vzameš pa ti bojo po 31.3 nabili zraven še 15 €

lahk rečem s tem so šli čez vse meje ..
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 09:40
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

Citat:
lahk rečem s tem so šli čez vse meje ..
Ugotovili so, da jim bakraši uhajajo in bo treba razliko dobiti pri "optikih".
Staro 27.03.2010, 11:20
Pripravnik

ja če bojo s tem nadeljevali bojo tut na optiki zgubili uporabnike...vrjemi da noben ni nor plačevat 15€ za neki kar je ena velika neumnost...
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 11:32
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

kaj bo treba plačevati,kakih 15€ za kaj gre, ne da se mi iskati, jaz sem tudi na optiki
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 11:40
Pripravnik
Angry Digitalni dostop

za digitalni dostop citiram:
Citat:
Digitalni dostop se na bakru zaračuna v primeru, da niste naročnik klasične telefonije in sicer, se zaračuna na vseh paketih razen v primeru, da ste naročnik paketa Trio s programskim paketom Standard ali Mega.
Na optičnih povezavah digitalnega dostopa ne bomo zaračunavali do 31.3.2010.

Redna cena digitalnega dostopa na optiki je 15,00 EUR. Naročnikom, ki bodo digitalni dostop na optičnih povezavah naročili do 31.3.2010, le-tega ne bomo zaračunali.
to velja če nimaš telefonije prek telekoma...

Nazadnje uredil Rezilo : 27.03.2010 ob 11:48.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 11:48
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

a me razvetliš? jaz tega žal nič ne razumem.A siol ni telekom ali kaj se gredo?Jaz imam na optiki DUO,torej internet in telefon, at o pomeni,da mi bodo po 31.3. začeli zaračunavati 15€, ker kao nimam klasičnega telefona? pa to bo veselje,ko bodo začele ponovno leteti pritožbe, kaj pa naj naročim do 31.3.? a navaden klasičen telefon pri telekomu,pa sem res zabit, ampak tega enostavno ne razumem...
zdaj sem šel pogledat kaj pomeni digitalni pristop,evo mi je TA povedala:

kaj je digitalni dostop
Samostojni oziroma digitalni dostop pomeni vzpostavitev širokopasovnih storitev SiOL brez klasične telefonije Telekoma Slovenije.

Nazadnje uredil patrik03 : 27.03.2010 ob 11:50.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 11:50
Pripravnik
Angry Digitalni dostop

Citat:
Objavil-a patrik03 Prikaži sporočila
a me razvetliš? jaz tega žal nič ne razumem.A siol ni telekom ali kaj se gredo?Jaz imam na optiki DUO,torej internet in telefon, at o pomeni,da mi bodo po 31.3. začeli zaračunavati 15€, ker kao nimam klasičnega telefona? pa to bo veselej,ko bodo začele ponovno leteti pritožbe, kaj pa naj naročim do 31.3.? a navaden klasičen telefon pri telekomu,pa sem res zabit, ampak tega enostavno ne razumem...
ti pač maš telefonijo tko da za tebe to ne vela...velja za tiste ki majo duo paket internet in sioltv...ki nimajo telefonije pri telekomu ali siolu..tak jst razumem
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 12:24
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Digitalni dostop se na bakru zaračuna v primeru, da niste naročnik klasične telefonije in sicer, se zaračuna na vseh paketih razen v primeru, da ste naročnik paketa Trio s programskim paketom Standard ali Mega.
Na optičnih povezavah digitalnega dostopa ne bomo zaračunavali do 31.3.2010.

Redna cena digitalnega dostopa na optiki je 15,00 EUR. Naročnikom, ki bodo digitalni dostop na optičnih povezavah naročili do 31.3.2010, le-tega ne bomo zaračunali.

http://www.siol.net/pomoc_in_podpora..._internet.aspx

LP

Nataša
Nataša a lahko ti malo bolje obrazložiš,kje ste dobili teh 15€,kol je meni znano se digitalni dostop plačuje 3€ in od 31.3 2010 naj bi ga plačevali tudi na optiki vsi ki imajo paket trio (osnovni)
Od kje potem kar na enkrat 15€.
Dostop
Naziv storitve Enota Cena v EUR z DDV
Klasična telefonija (PSTN/ISDN) mesečno 0,00
Digitalni dostop* mesečno 3,00
Digitalni dostop na optičnih povezavah** mesečno 0,00
* Zaračuna se vam v primeru, da niste naročnik klasične telefonije. Digitalni dostop se vam ne zaračuna na paketu Trio, razen v primeru SiOL TV s programskim paketom Osnovni. Na optičnih povezavah digitalnega dostopa ne bomo zaračunavali do 31.3.2010.
** Redna cena je 15,00 EUR. Naročnikom, ki bodo digitalni dostop na optičnih povezavah naročili do 31.3.2010, le-tega ne bomo zaračunali.
Odgovorite s citatom
Staro 27.03.2010, 12:25
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Digitalni dostop

Citat:
ti pač maš telefonijo tko da za tebe to ne vela...velja za tiste ki majo duo paket internet in sioltv...ki nimajo telefonije pri telekomu ali siolu..tak jst razumem
Mislim, da je bilo to zatipkano in se je 008 agent zmotil. Ti si pa zagrabil kot pitbul.

Značke
prevelik, račun

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Račun telekom , zdaj Siol alien2323 SiOL telefonija 1 17.02.2010 08:52
Dohodnina na pologe na transakcijski račun Guliwer Gospodarstvo 2 30.12.2009 14:26
Pingi zbarek Tehnična pomoč 77 05.12.2009 18:54
Blokiran račun NoMAD O storitvah 16 18.09.2009 19:28
Račun, reklamacija, ja pa kaj še Wampek O storitvah 12 16.09.2009 19:43

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:46.