Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.12.2007, 17:22
zbarek Uporabnik zbarek ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zbarek
Član od: Dec 2007
Sporočila: 12
Privzeto Pingi

Najprej lepo pozdravljeni vsi uporabniki foruma!

Že dobre pol leta se bojujem z vsiokimi pingi na SLO igralnih serverjih (COD4) ni ga serverja kjer bi imale ping pod 100+ . NE uporabljam Torrentov tud mas maile sovrazim in jih ne podpiram ( razni pps ji filmi...) Skratka računalnik uporabljam zgolj za igranje igrer preko spleta ( original ) , zadnje čase kot em dejal pl leta pa mi serverji pingajo nenormalno, kje so časi ko sem imel ping 28 kasneje 48 ( kar je sprejemljivo ), sedaj pa ni sans da se skonekam normalno na kak server da ne govorim o streznikih v nemčiji kjer bi bilo normlano imeti max 60 pinga..... Vglavnem ne vem kaj počnete oz kaj se dogaja v omrežju v MEdvodah(Pirničah), vendar cena ki jo plačujemo okoli 35eu je znatno previsoka za tenutno stanje povezave..... Klical sem že na 0801000 vendar težav nismo rešili, bojda so naročili servis... .Vedno se mi zdi ko kličem iščejo probleme na moji strani (kot so ugasni vse torrrente (jih ne uporabljam), ugasni xfire, MSN ) WTF.. MSN in X fire ne moreta in ne smeta biti RAzlog za pinganje!!!.....

Vglavnem Res bi bilo lepo zopet imeti tak internet na kakršnega sem se naročil... ne pa nekaj, ki mi pobira živce....

NE vem več kaj naj storim ? ( menjam ISP ?)

Lep pozdrav!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2007, 19:03
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Član od: Apr 2006
Sporočila: 279
Privzeto Re: Pingi

Napiši ip serverja, da vidim, koliko je od mene.
Staro 30.12.2007, 19:50
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a zbarek Prikaži sporočila
Najprej lepo pozdravljeni vsi uporabniki foruma!

Že dobre pol leta se bojujem z vsiokimi pingi na SLO igralnih serverjih (COD4) ni ga serverja kjer bi imale ping pod 100+ . NE uporabljam Torrentov tud mas maile sovrazim in jih ne podpiram ( razni pps ji filmi...) Skratka računalnik uporabljam zgolj za igranje igrer preko spleta ( original ) , zadnje čase kot em dejal pl leta pa mi serverji pingajo nenormalno, kje so časi ko sem imel ping 28 kasneje 48 ( kar je sprejemljivo ), sedaj pa ni sans da se skonekam normalno na kak server da ne govorim o streznikih v nemčiji kjer bi bilo normlano imeti max 60 pinga..... Vglavnem ne vem kaj počnete oz kaj se dogaja v omrežju v MEdvodah(Pirničah), vendar cena ki jo plačujemo okoli 35eu je znatno previsoka za tenutno stanje povezave..... Klical sem že na 0801000 vendar težav nismo rešili, bojda so naročili servis... .Vedno se mi zdi ko kličem iščejo probleme na moji strani (kot so ugasni vse torrrente (jih ne uporabljam), ugasni xfire, MSN ) WTF.. MSN in X fire ne moreta in ne smeta biti RAzlog za pinganje!!!.....

Vglavnem Res bi bilo lepo zopet imeti tak internet na kakršnega sem se naročil... ne pa nekaj, ki mi pobira živce....

NE vem več kaj naj storim ? ( menjam ISP ?)

Lep pozdrav!
živjo.

vidim kje je težava. Bom probal jutri kaj urediti če se bo dalo, če ne pa naslednje leto. Se tipkava po PM.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2007, 20:04
Novinec

hhe hvala za hitr odziv , sej nisem hotu zdej neki fursirat sam tolk sem bil ze razočaran drugačese pa dobr sliši, drugo leto ,

MrBoombastic:
Poskeniraj serverje od COD4.... men vsi slovenski kazejo 100+ oz kaksni tud samo "60" ko se pa skonektam pa je isto 100 in vec pinga

Srečno novo leto vsem!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2007, 20:11

Citat:
hhe hvala za hitr odziv , sej nisem hotu zdej neki fursirat sam tolk sem bil ze razočaran drugačese pa dobr sliši, drugo leto ,

MrBoombastic:
Poskeniraj serverje od COD4.... men vsi slovenski kazejo 100+ oz kaksni tud samo "60" ko se pa skonektam pa je isto 100 in vec pinga

ne skrbi, ne bom pozabil (tudi če bo naslednje leto), Prejšnji teden so meddrugim vklopili novo centralo v pirničah, ki končno tudi omogoča sioltv in hitrosti do 20MB. Tako da če ne bo šlo drugače imamo alternativo. Se javim ko kaj izvem.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 31.12.2007, 09:01

Citat:

MrBoombastic:

evo narejeno, sedaj pa prosim opazuj in javi če bo kaj bolje.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 31.12.2007, 16:07
Novinec

Ej storz! HVALA! trenutno je ok se skonektam in je ping normal (med 40-50) in sedaj mi tud ko skeniram serverje pokaze pinge okol 40( upam, da ni to samo zato ker je nov let in folk ne visi tolk na netu :P . Tako da zdej je ok... zacuda bozjega je tebi uspelo kar ni uspelo drugim s katerimi sem govoril po telefonu ( 0801000 ), tko da dobis moj glas za presednika SIOL-a .!!!!

3 x hura za storza!!!

PS: bom mal cekiral zadeve in ti poročal stanje
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2008, 17:09
Novinec

Hm...danes So Pingi Zopet Visoki Povprecno 90
Staro 03.01.2008, 13:01

Citat:
Hm...danes So Pingi Zopet Visoki Povprecno 90
ok, zdej pa mislim da se ne bi smelo ponoviti. Do ponedeljka bom še opazoval tako da mi kar povej če bodo še problemi.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2008, 21:48
pipi5 Uporabnik pipi5 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 7

Pozdravljen. Isti problem imam jaz kot ZBAREK, do 2 dni nazaj delal vse ok sedaj pa noce ping pasti dol. Nč mi ni jasno. Prosim da meni prav tako resite problem, saj na 0801000 mi povejo da je ping normalen, na serverjeih pa je povečan ( COD4 ). Prav tako sva o zadevi govorila z ZBAREKOM, kateri mi je priporočal, da se obrnem na vas, saj ste njegov problem rešili.

Hvala za rešitev težav.

Lep pozdrav Pipi
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pingi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:12.