Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.04.2008, 20:01
simonv Uporabnik simonv ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 6
Privzeto SiOL TV(+) ne deluje

Torej.. Pred parimi dnevi sem klical na 0801000, češ da mi ne dela SiOL TV. Drugače povedano, pridem notri v SiOL TV, izberem če želim SiOL TV ali SiOL TV+(ni važno kaj izberem) in ko izberem eno ali drugo mi nalaga že samo da pridem v programe zelo dolgo in ko pride je slika zelo slaba. Oziroma drugače povedano, nič se ne vidi. Zvoka ni, slika pa je samo parbarvna(ponavadi rdeče-modro-oranžna). Povedali so mi da je verjetno zato, ker ne dobivam dovolj velike hitrosti in da mi jo bojo povečali. Sem si mislil OK, pol urce gor dol - bom počakal. Drug dan je prišel k meni nek SiOLov mojster in je povedal, da on pri tem ne more pomagati nič. Sedaj mi TV ne dela že 3 dni in vedno znova se pojavlja ista napaka. Sedaj ne vem kaj naj naredim, probal sem poskusiti že vse živo, resetirati modem, komunikator, sem že vse kar sem lahko izklopil iz elektrike pa je še vedno ista težava. Zdi se mi samo nefer, da bi plačeval SiOLu za njihove TV storitve, če mi oni ne ponujajo nič.

Drugače so programi pa vse vredu, ampak tole mi gre že pošteno na živce.

Lep pozdrav.
Odgovorite s citatom
Staro 13.04.2008, 09:39
Breskva Uporabnik Breskva ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 13
Privzeto Re: SiOL TV(+) ne deluje

Sedaj deluje.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 13.04.2008, 11:29
simonv Uporabnik simonv ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 6

Meni še vedno ne deluje(sem sprobal z resetiranjem modema & tv komunikatorja)..
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2008, 15:51
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

Kako je sedaj s temi zadevami, so se vedno tezave? Splosnih izpadov ni, tako da nebi smelo biti vec tezav...
Staro 22.04.2008, 20:49
altervita Uporabnik altervita ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2001
Naslov: Vernek
Sporočila: 2

mene pa zanima kdo je odgovorna oseba za nedelovanje storitve siol+
ko mi je prvič požrlo žetone za video na zahtevo sem še pogoltnil, drugič sem bil jezen, sedaj sem pa probal spet kupiti en film, pa še to ne morem...

na o8o1000 dobim odgovor da odgovorne osebe ni...hummm NI ODGOVORNE OSEBE? In potem mi pamž ki tam operira prek študenta še poje da sem nesramen in žaljiv in mi poklopi služalko.
Res želim vedeti kdo je odgovoren tule pri vas v tej hiši, ker bom tožil. PLačujem nekaj, kar ne dobim. In dragi moji, tole bom šel pa do konca. Imam dovolj financ da bom po par letih nekoga spravil ob službo in dobil odškodnino. v zadnjih dneh sem bil ničkolikokrat prekinjen v gledanju, resetirat sem rabil tisto škatlo, it na navaden siol tv, priljubljeni programi so bili pomešani, skratka požrli ste mi toliko živcev da ....

nekdo bo resno pokasiral tole za***avanje. to je nesposobnost na kubik. Kako sploh lahko poslujete. zakaj recimo ne dobim obvestila: žal storitev zaračunavanja naročnine ni na voljo, ta mesec boste morali pač potrpeti in ne plačati, dajemo gratis, se opravičujemo???

banda
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2008, 21:08
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Tale + je brca v temo. Žal! Čeprav je ideja zelo dobra. Sploh takrat, ko se je o tem začelo govoriti. A tehnika očitno ni zmožna zadev spedenat oz. določene zadeve niso bile narejene do konca. Zakaj pa lahko le ugibamo.

Druga stvar so razpoložljivi filmi in cena. Ne eno ne drugo ni konkurenčno ponudbi v SLO prostoru.

Če si STB resetiral, normalno, da so priljubljeni bili izgubljeni? Če so bili pomešani pa domače vprašaj kaj so "čarali". Ne verjamem, da se je vrstni red sam od sebe spremenil.
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2008, 22:02
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a 080 Rok Prikaži sporočila
Kako je sedaj s temi zadevami, so se vedno tezave? Splosnih izpadov ni, tako da nebi smelo biti vec tezav...
Rok ob 21 sem klikcal in ker sem čakal sem pritisnil 9 za področno kodo celje so motnje na telefoniji in potem še pove na splošno da je moteno delovanje sioltv+ nasploh lahko preveriš prosim.
Odgovorite s citatom
Staro 23.04.2008, 08:19
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

@altervita: povracilov zetonov lahko zahtevas preko reklamacijske sluzbe. V dopisu napises, kdaj tocno se je napaka zgodila, za kater film je slo, kolicina zgubljenih zetonov in seveda narocniske podatke.
Aja, se nekaj. Lepa beseda lepo mesto najde. Na helpdesku ti zal informacij ne morejo dati, ker jih nimajo, tako da so vsakrsne zalitve ter groznje s fizicnim nasiljem ne bodo pripeljale do pozitivnih rezultatov.

@fazan: je bilo ponoci urejeno.
Staro 23.04.2008, 08:41
Uporabnik

Rok hvala !
Odgovorite s citatom
Staro 23.04.2008, 08:44
Uporabnik

Citat:
Objavil-a altervita Prikaži sporočila
mene pa zanima kdo je odgovorna oseba za nedelovanje storitve siol+
ko mi je prvič požrlo žetone za video na zahtevo sem še pogoltnil, drugič sem bil jezen, sedaj sem pa probal spet kupiti en film, pa še to ne morem...

na o8o1000 dobim odgovor da odgovorne osebe ni...hummm NI ODGOVORNE OSEBE? In potem mi pamž ki tam operira prek študenta še poje da sem nesramen in žaljiv in mi poklopi služalko.
Res želim vedeti kdo je odgovoren tule pri vas v tej hiši, ker bom tožil. PLačujem nekaj, kar ne dobim. In dragi moji, tole bom šel pa do konca. Imam dovolj financ da bom po par letih nekoga spravil ob službo in dobil odškodnino. v zadnjih dneh sem bil ničkolikokrat prekinjen v gledanju, resetirat sem rabil tisto škatlo, it na navaden siol tv, priljubljeni programi so bili pomešani, skratka požrli ste mi toliko živcev da ....

nekdo bo resno pokasiral tole za***avanje. to je nesposobnost na kubik. Kako sploh lahko poslujete. zakaj recimo ne dobim obvestila: žal storitev zaračunavanja naročnine ni na voljo, ta mesec boste morali pač potrpeti in ne plačati, dajemo gratis, se opravičujemo???

banda
Z lepo besedo in besedo prsim se da marsikaj uredit na tehnični pomoči.Če si pa žaljiv je pa normalno da se poklopi slušalka tudi ti bi jo,če te bi kdo napadel in se ne bi dalo pogovarjat.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
deluje, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:33.