Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 06.05.2010, 09:07
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536
Privzeto Re: Kako ga dobiti nazaj, ko ga ukradejo

čudne razprave....
Staro 09.05.2010, 16:56
DANNI66 Uporabnik DANNI66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 11

nevem kako naj zacnem ! ampak nekomu moram povedat. po dobrih 6 letih in prav na rojstni dan me je pustila. vse se mi je podrlo ker sem mislil da me ljubi tako kot jas njo, potem mi pa pove da hodi na pijacke,sladoled in verjetno se kaj z enim drugim in da ga zelo rada vidi ni rekla ljubi ampak da upa da mogoce bo kaj. nevem kaj naj naredim ljubim jo bolj kot samega sebe imam rad tudi njenega sina ki ja kot da bi bil moj ,saj sem bil zraven njega od dojencka naprej,KAKO NAJ POZABIM NA OBA..... Rad bi da se vrne nisma vec tako mlada ona je povrh tega se bolana pa nevem ce bo drugi potem ko izve kako je z njo jo se hotel imet.. JAZ JO PA LJUBIM TAKO KOT JE KO MI TO ROJI PO GLAVI DA JE NI VEC V MOJEM ZIVLJENJU BI NAJRAJE KONCAL VSE SKUPAJ KER PREVEC BOLI... LJUBIM TE MATEJA
Staro 14.05.2010, 13:58
Citymamba Uporabnik Citymamba ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Citymamba
Član od: May 2002
Sporočila: 13.786

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
veš kaj šiti ...

tvoje razpredanje, kako moške izključno želja po f*ku ... je degradacija lastnega spola ...
niso vsi moški obsedeni s seksom in za zadovoljitev potrebe ne rabijo ali menjavanje partnerk ali kup ljubic zraven ...

za uspešno pa tudi neuspešno zvezo, sta vedno kriva oba ... morda je krivda enega večja, a oziranje preko plota je znak da na domačem dvorišču nekaj ne štima ...

in če ženska reče, da jo ji ga "ukradli" s tem samo pokaže, zakaj je ostala sama ... moški ni predmet, ampak bitje s čustvi ... in ga nihče ne ukrade ampak se prostovoljno odloči, da bo šel ...
a ne s trebuhom za f*kom ... kot bi nas šiti rad prepričal ... ampak v neko novo, zadovoljujočo zvezo, polno pozitivnih čustev ... in sproščujočega seksa ...

in moj moški pač ni samo "tič, na katerega se je treba navaditi" ampak nekdo, ki me osrečuje s prisotnostjo, pozornostjo, nežnostmi ...
zato ljudi pač ne moremo menjavati kot čevlje ...

seveda obstajajo osebki, ki to z lahkoto počnejo ... a jih ne pojmujem kot "macho" moške ... ampak se mi smilijo ... v seksu brez čustev pač človek uživa ravno toliko kot na morju marca ...
saj je voda, pa sonce, pa dopust ... sam plavat z užitkom se pa ne da ...
Natka ja kaj pa naj drugega moški pričakuje od ženske kot fűck? Dec ma svojo pamet. Ponavadi svoj job in denar. Ja za kaj pa mu bo potem babnica? D bosta skupaj jokala ob gledanju španskih nadaljevank? Pa ne si delat utvar, da dedci skačejo čez plot samo zato, da najdejo neko boljšo kvalitetnejšo zvezo. Lepo te prosim no. Skok je čisti f...k. Nič več in nič manj. Posledica domačega nereda. Tako v postelji kot drugje. Moški lahko seksajo povsem brez čustvene navlake. Le ženska jim mora biti všeč, privlačna. Enkrat se že sprijaznite s tem. Ko kakšnega tipa zagledate prvič, pa se vam blazno dopade, najbrž ne morete trditi, da vas je pritegnila njegova čustvena in inteligenčna sposobnost. Smisel za družino in ostale oslarije. Še veste ne kako mu je ime pa kakšen avto ma parkiran od zunaj. Ludje smo esteti, vizualna bitja. Oči so te, ki vidijo in nas opozore na mikavni cilj. Ostalo pride kasneje. Fiziološke in kemične procese, ki se sprostijo ob tem je seveda težko brzdati. In moški smo pri tem pravi boščki. Babnice to vsekakor bolje obvladate. Zato se pa moramo tako truditi, vam nakladati in pihati na dušo, da se v možganih zmeša pravi koktalj. Naprej je že vse znano in ne bi tule odkrivali tople vode. Dekleta, ki seksajo za denar so dokaz, da se da to narediti tudi brez čustev. Zato prosim nikar ne o tem. Oboji imamo radi seks. To je smetanca z jagodo na vrhu torte. Brez tega je vsaka zveza navadno matranje. Ali pa doživljensko masturbiranje na tuđe fotke.

Nazadnje uredil Citymamba : 14.05.2010 ob 14:02.
Staro 14.05.2010, 14:06
Banned

Citat:
Objavil-a DANNI66 Prikaži sporočila
nevem kako naj zacnem ! ampak nekomu moram povedat. po dobrih 6 letih in prav na rojstni dan me je pustila. vse se mi je podrlo ker sem mislil da me ljubi tako kot jas njo, potem mi pa pove da hodi na pijacke,sladoled in verjetno se kaj z enim drugim in da ga zelo rada vidi ni rekla ljubi ampak da upa da mogoce bo kaj. nevem kaj naj naredim ljubim jo bolj kot samega sebe imam rad tudi njenega sina ki ja kot da bi bil moj ,saj sem bil zraven njega od dojencka naprej,KAKO NAJ POZABIM NA OBA..... Rad bi da se vrne nisma vec tako mlada ona je povrh tega se bolana pa nevem ce bo drugi potem ko izve kako je z njo jo se hotel imet.. JAZ JO PA LJUBIM TAKO KOT JE KO MI TO ROJI PO GLAVI DA JE NI VEC V MOJEM ZIVLJENJU BI NAJRAJE KONCAL VSE SKUPAJ KER PREVEC BOLI... LJUBIM TE MATEJA
Najprej pojasni ali si on ali ona. Potem pa, če ti ni nerodno, ali sta istega spola.
Staro 14.05.2010, 15:40
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

siti, a tebe od preveč nerealiziranega seksa zdaj tudi oči bolijo, pa ne znaš več dobro brati? "nisma" res ni najlepše knjižno-slovensko, ne pomeni pa, da ima danni krizo spolne identitete

na drugo tvoje pa itak nima smisla odgovarjat, če misliš, da si nam razkril nevemkakšno nikoli slišano modrost, če poveš, da imamo vsi radi seks
Staro 15.05.2010, 13:27
Banned

Viš Lenčka, take pa potem pišejo tisti (ti), ki ne razumejo(te) hudomušne poante mojega odgovora.
Staro 15.05.2010, 16:49
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a Citymamba Prikaži sporočila
Viš Lenčka, take pa potem pišejo tisti (ti), ki ne razumejo(te) hudomušne poante mojega odgovora.
a ko te baba zaloti na drugi, tud hitiš zagotavjat "ma smo se samo heeecaliiii"??

Staro 21.05.2010, 13:46
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Natka ja kaj pa naj drugega moški pričakuje od ženske kot fűck? Dec ma svojo pamet. Ponavadi svoj job in denar. Ja za kaj pa mu bo potem babnica? D bosta skupaj jokala ob gledanju španskih nadaljevank? Pa ne si delat utvar, da dedci skačejo čez plot samo zato, da najdejo neko boljšo kvalitetnejšo zvezo. Lepo te prosim no. Skok je čisti f...k. Nič več in nič manj. Posledica domačega nereda. Tako v postelji kot drugje. Moški lahko seksajo povsem brez čustvene navlake. Le ženska jim mora biti všeč, privlačna. Enkrat se že sprijaznite s tem. Ko kakšnega tipa zagledate prvič, pa se vam blazno dopade, najbrž ne morete trditi, da vas je pritegnila njegova čustvena in inteligenčna sposobnost. Smisel za družino in ostale oslarije. Še veste ne kako mu je ime pa kakšen avto ma parkiran od zunaj. Ludje smo esteti, vizualna bitja. Oči so te, ki vidijo in nas opozore na mikavni cilj. Ostalo pride kasneje. Fiziološke in kemične procese, ki se sprostijo ob tem je seveda težko brzdati. In moški smo pri tem pravi boščki. Babnice to vsekakor bolje obvladate. Zato se pa moramo tako truditi, vam nakladati in pihati na dušo, da se v možganih zmeša pravi koktalj. Naprej je že vse znano in ne bi tule odkrivali tople vode. Dekleta, ki seksajo za denar so dokaz, da se da to narediti tudi brez čustev. Zato prosim nikar ne o tem. Oboji imamo radi seks. To je smetanca z jagodo na vrhu torte. Brez tega je vsaka zveza navadno matranje. Ali pa doživljensko masturbiranje na tuđe fotke.
pišuka šiti, zdej pa tkole ... ima da ti prpelem svojo mater ... da ji pojasniš, da mi je zafurala lajf ...

ker me je skoz gnaula da moram kuhat, pa spucat ... pa zlikat ... pa te oslarije ... da sem pri svoji mladosti jako učena kar se gospodinjenja tiče ... še dragega mi uradnega hišnega gospodarja sem razvadla, da zdej vsak dan južno zahteva ...
madooonaaaaaa ... pa vse kar je hotu tip od mene je bil f**

mene so zafural, ti rečem ...
Staro 21.05.2010, 13:47
DANNI66 Uporabnik DANNI66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 11
Smile Re: Kako ga dobiti nazaj, ko ga ukradejo

Citat:
Najprej pojasni ali si on ali ona. Potem pa, če ti ni nerodno, ali sta istega spola.
ne razumem kaj hoces !! jas sem moski ona je zenska!!!
Staro 21.05.2010, 14:20
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
pišuka šiti, zdej pa tkole ... ima da ti prpelem svojo mater ... da ji pojasniš, da mi je zafurala lajf ...

ker me je skoz gnaula da moram kuhat, pa spucat ... pa zlikat ... pa te oslarije ... da sem pri svoji mladosti jako učena kar se gospodinjenja tiče ... še dragega mi uradnega hišnega gospodarja sem razvadla, da zdej vsak dan južno zahteva ...
madooonaaaaaa ... pa vse kar je hotu tip od mene je bil f**

mene so zafural, ti rečem ...
pa ne sam to ... še hujš ... sigurn ti je tam nekje pr šestnajstih skoz morila, da mu sploh ne smeš dat!

Značke
dobiti, kako, nazaj, ukradejo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako priključiti Tv na PC Echani SiOL TV 8 28.02.2020 06:12
Kako se znebiti faraonk zpz Dom in družina 40 11.07.2011 11:47
Cod 2 Mihaelos Igre, konzole 335 12.06.2009 13:33
Vprašanje nazaj Kahla Prosti čas in igre 70 07.08.2007 18:46
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 22:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:38.