Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Zaprta tema

Orodja za teme
Staro 12.07.2007, 12:04
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933
Privzeto Re: Pohvale SiOLu

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
"Z dežja pod kap."?
Res je, meni je žal, ker sem presedlal!
Hotel sem ostati na bakru, pa so me kar na optiko priklopili
To je najbolj dolgočasna povezava, nič se ne dogaja, nobenega resetiranja, izklaplanja, kock in ostalega adrenalinskega internetnega športa.

Nazadnje uredil bobi : 12.07.2007 ob 12:06.
Staro 12.07.2007, 12:13
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Sem kar mal zelen, ko takele preberem. Zagotovo bolj bolj kot takrat, ko sem zgornji citat prebral.
No saj nekoč morda pa tudi do nas pridejo z optiko, čeprav lokalci nočjo nič slišat, da bi kakšne cevi v tla dali. Sej ADSL2+ mi funkcionira a omejitve na skor 2000m so precejšnje.
Se koplje in koplje za vložit kakšno leto vnaprej pa ni denarja. Le kdo jim bo pustil 10 let nonstop nekaj riti po vasi (kanalizacija, plin, elektrika, razsvetljava...)?
Staro 12.07.2007, 12:27
dkivi Uporabnik dkivi ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce dkivi
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.440

tko bom rekel,oba ponudnika imata svoje prednosti in slabosti,no pravzaprav jih ima tehnologija (s tem mislim adsl napram vdsl,je pa res da se je siol hudo opekel z sagemi (o tem je bilo že dosti govora) katere mu je ''podturil'' RAM2.....vdsl2 je pač namenjen strnjenim območjem in tu prednjači T2.....pa velik problem je tudi infrastruktura (baker) in pa kratkovidnost siola oz TS,ponekod so še leto nazaj na novo polagali baker..kolikor sem raznim znancem rihtal kompe,sem opazil da ima T2 sicer stabilnejšo oz. zanesljivejšo povezavo (manj izpadov,resetiranja,kock ipd.),vendar če gre kaj narobe traja dlje da to uštimajo.....dočim moram jaz včasih tudi do 5x na dan resetirat modem oz. sem bil včasih skoraj vsak mesec dan ali dva brez neta,moj svak ki ima trio pri T2 je imel v 8 mesecih samo en izpad,vendar je takrat bil brez vsega mislim da 3 ali 4 dni....tako da je stvar presoje kdo je boljši odvisna od posameznika...ravno sedaj v naselju kjer živim polagajo optično omrežje,ki je naše torej v lasti KRS,nato jo bodo ponudili ISP-jem...tako da se bom jeseni pač na podlagi tega kar mi bodo ponujali odločal ali ostati ''siolovc'' ali pa bom še malo k konkurenci pogledal
Staro 12.07.2007, 13:10
Odvisnik

dkivi, to je zelo dobra varianta, da se odločite na ravni KRS-a
Zakaj čakati, 10, 20 let da ti pride ponudnik z fibrom, če se lahko zgradi v lastni režiji.
Kdor vam bo dal pač najboljšo ponudbo od isp-ev, tam se boste pa priklopili.

Staro 12.07.2007, 20:29
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a bobi Prikaži sporočila
Ti si prisoten na Komarjevem forumu že dolgo in celo prevajal si ga, če se ne motim.
Nikakor pa nisi poklican, da boš koga naganjal z foruma podjetja, ki je državna last!
Čisto in pravilno je napisal to je siolov forum t2 ima pa svojega in t2 probleme rešujte na t2 mi pa bomo siolove na tem forumu.Malo kateri se bo odločil na podlagi vašega pisnja,ki ste na t2 ,da bo prešel na omrežje t2.Čeprav je državni telekom nikjer ne piše ,da lahko uporabniki t2 pljuvate po siolu in mikjer ne piše da vas ne morejo siolovci blokirati na svojem forumu.Treba je razlikovati med forumi in zakaj so namenjeni.
Staro 12.07.2007, 21:14
Odvisnik

Ja Fazan, ti boš povedal kdo bo na forumu in kaj se bo debatiralo
Pa kakšno vejico, bi tudi lahko že začel uporabljat!

Staro 13.07.2007, 06:11
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403

Od kdaj pa ima T-2 svoj forum ? Jaz samo vem za neuradni forum http://t-2.stamcar.com. Ko bo pa na T-2jevi strani forum, se pa oglasite :D :D :D
Staro 13.07.2007, 06:44
Krapica Uporabnik Krapica ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Krapica
Član od: Jul 2007
Sporočila: 47

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Čisto in pravilno je napisal to je siolov forum t2 ima pa svojega in t2 probleme rešujte na t2 mi pa bomo siolove na tem forumu.Malo kateri se bo odločil na podlagi vašega pisnja,ki ste na t2 ,da bo prešel na omrežje t2.Čeprav je državni telekom nikjer ne piše ,da lahko uporabniki t2 pljuvate po siolu in mikjer ne piše da vas ne morejo siolovci blokirati na svojem forumu.Treba je razlikovati med forumi in zakaj so namenjeni.
Se strinjam z napisanim. Toda T-2-jevci smetijo na vseh forumih, ne samo na našem. Povsod tvezijo velike laži o Telekomu le s tem namenom, da bi kao pridobili več uporabnikov, ker pač na trgu niso sposobni zagotavljati kvalitetnih storitev in jih tudi nikoli ne bodo. Še dobro, da ne nasedajo ljudje tako množično kot ovce nategancijam T-2 in raje ostanejo na SiOLu. Res pa je, da se najdejo ovce in od takih T-2 živi.
Staro 13.07.2007, 08:23
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Talking Re: Pohvale SiOLu

Citat:
Objavil-a bobi Prikaži sporočila
Ja Fazan, ti boš povedal kdo bo na forumu in kaj se bo debatiralo
Pa kakšno vejico, bi tudi lahko že začel uporabljat!
Kam pa naj jih postavi? Mu boš ti povedal?
Staro 13.07.2007, 09:52
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

Zaklepam!

Tu mai nei nga toa e!!!
Zaprta tema

Značke
pohvale, siolu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sporocanje gesla tehnikom/administratorjem na SIOLu zajc Tehnična pomoč 17 28.04.2007 11:15
Spletna pošta na Siolu vajenc Tehnična pomoč 1 23.12.2006 12:57
080 1000/3 pohvale planer O storitvah 2 07.12.2006 21:47
SMS center številka pri Siolu Ladislav Tehnična pomoč 4 02.09.2006 11:11
Pravila, vprašanja, pritožbe, pohvale... bluesy Glasba 75 02.02.2006 19:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:36.