Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 29.01.2010, 18:01
majavider Uporabnik majavider ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Sem 23. letna študentka pedagoških smeri in nudim varstvo otrok na mojem ali vašem domu v Mariboru. Imam izkušnje pri delu z otroki.

Več informacij na: majavidner@gmail.com
Staro 29.01.2010, 19:22
olea Uporabnik olea ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010

iščem varstvo od sredine marca do sredine poletja za tekrat 10 mesečnega fantka v okolici Bežigrada ali Rožna dolina. Lahko je tudi manjša skupina otrok, iščem osebo z veliko ljubezni in veseljem do dela z otroki.
moja tel. številka : 031 691 134
Staro 16.02.2010, 20:29
čriček Uporabnik čriček ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 2
Privzeto nudim varstvo v nm

Nudim varstvo v Novem mestu , za dodatne informacije pišite na mail.

Lep pozdrav, čriček
Staro 17.02.2010, 12:01
ančica123 Uporabnik ančica123 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010

Pozdravljeni

Sem študentka in nudim varstvo otrok v Ljubljani (območje LPP). Uživam pri delu z njimi in imam tudi že nekaj izkušenj (varstvo nečakov; kot prostovoljka sem vodila vrtec, spremljala skupino otrok na morje in izvajala delavnice za otroke).

Več informacij na ZS
Staro 17.02.2010, 21:00
tajs Uporabnik tajs ni prijavljen
Novinec
Naslov: ljubljana sostro
Sporočila: 3

živjo
doma sem iz ljubljana sostro (cca 15 min iz centra), kjer nudim varstvo otrok vseh starostnih skupin. varstvo pri meni bi bilo malo drugačno kot drugod, saj imam doma malo kmetijo, na kateri prebiva veliko razljičnih živali . ,...
okolica pa nam ponuja veliko poti za sprehode (potok, gozd, travniki ,...), v bljižini pa ni nobenih hudo prometnih cest, ter drugih pasti za otroke . torej jaz ponujam varstvo, ki poteka večinoma zunaj, da imajo otroci stik z naravo, da se veliko gibljejo , ter da se nadihajo svežega zraka. torej če želite, da se vaš otrok odmakne od mestnega vrveža, me pokličite na 040 30 42 43.
varstvo poteka cel dan in tudi poniči, ne glede na to ali je vikend ali praznik, torej vi odločite kdaj bo vaš otrok prišel in kdaj odšel.
nudim tudi pester jedilnik, z veliko doma pridelane zelenjave in sadja.
že naprej se veselim vaših klicev za več informacij
sabina
Staro 17.02.2010, 21:38
Martinka Uporabnik Martinka ni prijavljen
Novinec
Privzeto Varstvo otrok (iščem - Kranj in okolica)

Iščem privat varstvo za 20 mesečna dvojčka, od marca do julija 2010, od 8. do 16.ure. V poštev pride Kranj in okolica.

GSM: 040/249923
Staro 22.02.2010, 12:05
anita46 Uporabnik anita46 ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni

Nudim varstvo otrok v Radomljah(hiša z ograjenim vrtom).Nudim otrokom vseh starostnih skupin.Otrokom nudim varstvo,ki bo prepleteno z igranjem,petjem,plesanjem...
Prehrana in vse ostalo stvar dogovora.Informacije dobite na tel.070 836 074 ali pošljite mail.

Lep pozdrav!
Staro 23.02.2010, 20:19
suzanasub Uporabnik suzanasub ni prijavljen
Novinec

Nudim varstvo za vaše otroke stare med 1 in 5 let in se z velikim zanimanjem oglašam. Sem vzgojiteljica, delam v vrtcu in z veseljem vam pomagam. Sem mlada, zelo kreativna, z mnogo znanji ( likovno, glasbeno, gibalno ... ), ki mi jih doprinaša moj poklic. Prepričana sem, da bi se zagotovo kaj našlo kar bi zabavalo tudi vaše otroke. Izkušnje imam tako z malčki II.starostne skupine kot tudi z jasličnimi otroki.
Moj delavnik je razgiban tako da sem največkrat na razpolago popoldne od 17 ure dalje in zvečer ter med vikendi kadarkoli. Imam lasten prevoz in sem iz Ljubljane.
Zainterisirani pišite na: suzanas12@hotmail.com
Staro 24.02.2010, 12:19
kajakaja Uporabnik kajakaja ni prijavljen
Novinec

pozdravljeni

V mesecu aprilu bi potrebovala vastvo za takrat 11 mesečnega dečka.
relacija Kočevje - Ljubljana
Staro 25.02.2010, 21:05
saci Uporabnik saci ni prijavljen
Novinec
Privzeto Nudim varstvo otrok z vegetarijansko prehrano

Sem 41 letna gospa, vegetarijanka,ki vašim malčkom nudim varstvo na svojem domu.Sem iz Ljubljane-Rakovnik. Otrokom nudim veliko gibanja, spoznavanja novih stvari, toplino...
Sem odgovorna, zanesljiva in komunikativna oseba. Lahko mi pišete na
suzana.surbek@gmail.com

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:39.