Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.12.2007, 11:49
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: ZAKLENITEV Programov !

Urban kako je dejansko sedaj s to kodo. Sem že zjutraj misli linkat ravno tole a sem se prej spravu prebrat za +vmesnik. Piše, da je koda za zaklep ista kot jo je naročnik prejel od ponudnika?! Torej navodila ne pomagajo.
Smo bili že kar nekajkrat v preteklosti zbrisani, ko smo objavili kodo za AMIN-a, kao da je tajna. Se mi pa zdi čist brez veze, da osnovna koda ni javno obešena. Saj jo itak po prvem vstopu spremeniš. Da ga pa froc nebo prehitu se bo pa menda ja vsak sam pobrigal.
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2007, 17:07
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Urban kako je dejansko sedaj s to kodo. Sem že zjutraj misli linkat ravno tole a sem se prej spravu prebrat za +vmesnik. Piše, da je koda za zaklep ista kot jo je naročnik prejel od ponudnika?! Torej navodila ne pomagajo.
Smo bili že kar nekajkrat v preteklosti zbrisani, ko smo objavili kodo za AMIN-a, kao da je tajna. Se mi pa zdi čist brez veze, da osnovna koda ni javno obešena. Saj jo itak po prvem vstopu spremeniš. Da ga pa froc nebo prehitu se bo pa menda ja vsak sam pobrigal.
Pri PLUS vmestniku sta dva načina delovanja - omejeni in glavni. Ko se prijavite v vmestnik ste avtomatično v omejenem načinu in ko želite gledati zakljenjene programe pritisnete rdeči gumb in vpišete vstopno geslo (to je isto geslo kot za dostop v plus vmestnik).

Se pravi tukaj ni univerzalne kode ampak ima vsak uporabnik svojo geslo, ki ga tudi uporabi za dostop do novega vmestnika

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2007, 17:48
ive123 Uporabnik ive123 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 37

Citat:
Objavil-a storz Prikaži sporočila
Pri PLUS vmestniku sta dva načina delovanja - omejeni in glavni. Ko se prijavite v vmestnik ste avtomatično v omejenem načinu in ko želite gledati zakljenjene programe pritisnete rdeči gumb in vpišete vstopno geslo (to je isto geslo kot za dostop v plus vmestnik).

Se pravi tukaj ni univerzalne kode ampak ima vsak uporabnik svojo geslo, ki ga tudi uporabi za dostop do novega vmestnika

lp,
storz
Ne, kakor sem razumel gre za kodo pri NAVADNEM vmesniku, kjer imam sam (nisem dobil zraven navodil) zaklenjene odrasle programe, kode pa nimam.

Za PLUS vmesnik pa nisem dobil gesla od siola kakor pise v prirocniku.pdf:
"Geslo, ki ste ga uporabili pri prvi avtentikaciji, je enako kot koda za dostop.
To geslo je bilo pred prvo uporabo posredovano s strani SiOL-a."

.. pac pa moral vnesti S/N in potem se username in password, ki sem ga vnesel prek interneta in si ga sam izmislil.
Potem sem lahko gledal VSE programe. Ko sem potem hotel adult zakleniti sem sel v menu 'Zaklenjeni programi' tam pustil odkljukane samo tiste nad 400, ki sem hotel da bi bili zaklenjeni. No ko sem pozneje prizgal sioltvplus.. veselje.. prikazali so se le 'Zaklenjeni'

torej default koda NAVADNEGA vmesnika bi bila lahko res nekje objavljena, saj je tudi PLUS po defaultu odklenjen
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2007, 10:52
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a ive123 Prikaži sporočila
Ne, kakor sem razumel gre za kodo pri NAVADNEM vmesniku, kjer imam sam (nisem dobil zraven navodil) zaklenjene odrasle programe, kode pa nimam.

Za PLUS vmesnik pa nisem dobil gesla od siola kakor pise v prirocniku.pdf:
"Geslo, ki ste ga uporabili pri prvi avtentikaciji, je enako kot koda za dostop.
To geslo je bilo pred prvo uporabo posredovano s strani SiOL-a."

.. pac pa moral vnesti S/N in potem se username in password, ki sem ga vnesel prek interneta in si ga sam izmislil.
Potem sem lahko gledal VSE programe. Ko sem potem hotel adult zakleniti sem sel v menu 'Zaklenjeni programi' tam pustil odkljukane samo tiste nad 400, ki sem hotel da bi bili zaklenjeni. No ko sem pozneje prizgal sioltvplus.. veselje.. prikazali so se le 'Zaklenjeni'

torej default koda NAVADNEGA vmesnika bi bila lahko res nekje objavljena, saj je tudi PLUS po defaultu odklenjen
pri starem vmestniku je koda za zakljenjene programe napisana na strani 13 v navodilih

Če pa je ta koda spremenjena in se jo pozabi, jo lahko na 0801000 resetirajo na privzeto.

Mogoče v navodilih res malo čudno piše ampak prijavo a novi vmestnik se preko servisne strani pod SiolTV Plus, kjer se vpiše S/N od STBja in si potem izbere up. ime/geslo za sioltv plus vmestnik.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2007, 01:37
ive123 Uporabnik ive123 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 37

hvala tudi za ta navodila
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
programov, zaklenitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Izlocanje zagonskih programov v Visti mrjerry Računalništvo in internet 6 26.11.2007 22:19
Razpored programov iz siol v siol plus vmesnik diative SiOL TV 0 05.07.2007 16:24
Siol tv na mpeg4 - moznost vecih programov fix SiOL TV 167 04.04.2007 12:26

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:16.