Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Galerije slik

Galerije slik fotografije, nasveti o fotografiranju, raznorazne galerije, slilkovna umetniška dela, karikature, risanke, animacije ...

Orodja za teme
Staro 30.08.2006, 11:52
archi-sy Uporabnik archi-sy ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 3
Privzeto Prodaja slik

Pozdravljeni, moja punca riše slike s svinčniki.
In zanima me za kakšno ceno bi bilo to spremenljivo prodajat. Je zelo kvalitetno narisano na A3 formatu (če koga zanima mu lahko slike pošljem). Nazadnje je narisala glavo od tigra in jo hoče met znanec pa me zanima za kolko bi mu jo lahko prodala? :)
Staro 30.08.2006, 15:11
Limml Uporabnik Limml ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Limml
Član od: Dec 2005
Sporočila: 149
Privzeto Re: Prodaja slik

ja zastonj mu jo nej da, sej ni treba vsega računat
Staro 31.08.2006, 09:19
desiree Uporabnik desiree ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce desiree
Član od: Jul 2006
Naslov: domišljija
Sporočila: 22
Privzeto Re: Prodaja slik

Hm, tudi mene zanima, kdo bi lahko določil ceno...Twarlock a si ti izvedenec?
Staro 31.08.2006, 16:11
Isis Uporabnik Isis ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1
Privzeto Prodaja/odkup umetnin

Pozdravljeni!

Trenutno se soočam s precejšnjim stresom, saj moram v relativno kratkem času prodati neko umetniško sliko (ja, je**** šolnina! ).
Nikoli še nisem prisostovala pri prodaji/odkupu umetnin, zato se obračam na vas, da me bo sploh kdo jemal resno.

Torej... sliko mora najprej nekdo oceniti. Naj se oglasim kar v kaki galeriji, povprašam za nasvet sodnega cenilca (kje ga najti? koliko cekinov bi bilo potrebno odšteti?), kaj tretjega?
Cena je okvirno določena.. Kdo jo bo (najbolj ugodno zame :-) ) odkupil? Galerija? Antikvariat? Zasebnik? Oglasi na Bolhi npr. predvidevam, da ne pridejo v poštev, saj - kot sem že omenila- časa nimam na pretek.
Z odkupovalcem sprejmeva sporazum. Bo delo odkupil takoj, bo denar nakazan na račun šele, ko bo galerija npr. dejansko prodala sliko? Itd.

Za kakršnekoli informacije in nasvete se vam iz srce zahvaljujem in se hkrati opravičujem, če sprašujem neumnosti.

Lep dan!
Lara
Staro 04.09.2006, 00:02
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Fotoalbum za objavo na spletu

Iščem kak prg za fotoalbum. Rad bi objavil slike društvenih dejavnosti na spletu. Ker bi to za društvo delal brezplačno, rabim prg, katerega bi imel na svojem serverju doma.

Vem, da nudijo določene spletne strani že albume, vendar se bolj zanesem na svoj server. Album mora predstaviti vešje število manjših slikic, posamezne slike pa s kilkom nanjo povečamo.

Odličen se mi zdi tale: http://www.yuhubanda.com/fotoalbum.html

Lahko pa kaj podobnega.

Hvala lepa za pomoč.
Staro 11.09.2006, 02:52
had Uporabnik had ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce had
Član od: Jul 2006
Sporočila: 23
Privzeto Re: Fotoalbum za objavo na spletu

simpe viewer plugin za picasso je odlicen!

sicer pa lahko Web Album Generator tega uporabis.. najbolj simple

Nazadnje uredil had : 11.09.2006 ob 08:00.
Staro 11.09.2006, 13:20
Jerok Uporabnik Jerok ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 82
Privzeto Digitalne slike-Odrezana slika

Imam eno vprašanje za vas. Nikakor mi ne gre v glavo zakaj pri digitalni fotografiji pridejo razvite slike odrezane. Upam, da veste kaj mislim, pri navadni fotografiji se mi to ni dogajalo. Digitalno fotografijo uporabljam približno sedaj že 1 leto in ko sem prvič dobil slike na dom, se mi je zdelo zelo čudno, da so nekateri deli odrezani. Mogoče je to zaradi programske opreme, ki jo uporabljajo pri razvijanju slik?

Staro 11.09.2006, 18:39
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452
Privzeto Re: Digitalne slike-Odrezana slika

Ja, zelo verjetno ti razvijejo slike na dimenzijo klasičnih fotografij, ki ni enaka dimenziji digitalnih fotografij. Tako da pojdi nazaj in jim povej, da hočeš celotno fotografijo v pravih dimenzijah, ali pa poišči studio, ki brez težav natisne digitalne fotografije v njim lastnih dimenzijah.
Staro 13.09.2006, 17:04
mojcajanez Uporabnik mojcajanez ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 7
Thumbs down Galerije in prodaja slik v Ljubljani

Ali kaj poznate galerije in prodajo slik v Ljubljani. Mene zanima za neko Mojco iz Bežigrada, ki ima svojo prodajo slik in je sedaj v Ameriki, kjer tudi prodaja slike. Prodaja slike za neko Ameriško galerijo. Stara nekje nad 40 ali 50 let.

Res prosim, če kdo ve karkoli, ker je pomembno.

LP

Nazadnje uredil mojcajanez : 08.11.2006 ob 16:37.
Staro 18.09.2006, 12:43
stansy Uporabnik stansy ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2001
Sporočila: 6
Privzeto iščem slike

Živjo!! Jaz pa iščem slike iz 11. Erazmovega viteškega turnirja, ki je bil 20.08.2006 v Predjami. Predvsem me zanima če imate kake slike od češke skupine Rekruti. Bi bla zlo vesela če bi kakšno našli.
Hvala in lep pozdrav.

Značke
fotografij, info, interneta, iščem, kratki, photos, preko, prodaja, spletna galerija, stock, zanima

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov] jannick Dom in družina 223 03.12.2017 00:04
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 09:57
kratki info o živalih vilivolcini Živalski svet 95 30.11.2008 16:24
strašljivke - na splošno cornholio Filmi 522 28.02.2008 14:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:28.