Nazaj   Siol.net forumi > Pripombe in komentarji

Pripombe in komentarji Pripombe in komentarji na forume ...

Orodja za teme
Staro 21.04.2008, 09:33
vodomec Uporabnik vodomec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce vodomec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 49
Privzeto nivo poznavanja

Spoštovani moderator!

Na forumih sem predvsem kot koristnik informacij, saj se moje (neprofesionalno) poznavanje računalnika omejuje zgolj na uporabo programov, pa mogoče še malo okoli. Vidim pa, da se na forumih oglašajo veliki poznavalci te dejavnosti, ki pa se ne zavedajo dejstva, da je neka obrazložitev, ki je za njih popolnoma samoumevna za nas, laike, velik problem v razmevanju, da ne rečem v sami izvedbi.

Zato bi predlagal, da bi mogoče pri odpiranju tem lahko vsak (ki bi to želel!) označil vprašanje z nekim simbolom, in bi tako ostalim soudeležencem dal vedeti na kakšnem nivoju poznavanja je tisti, ki postavlja vprašanje. In temu naj se tudi tisti, ki odgovarjajo poskušali prilagoditi v svoji pomoči.

Verjetno nas je takih več, ki smo spremljali razvoj računalništva od samega pričetka, a samo kot uporabniki, ki se nismo nikoli spuščali v podrobnosti. Vesel sem, da pri svoji starosti poznam vsaj tiste osnove, da lahko računalnik redno uporabljam v vsakdanjem življenju. In tudi želja po razširitvi znanja je še vedno prisotna.

Upam, da boste moj predlog vzeli v premislek!

Značke
nivo, poznavanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
spletna igra travian travian tilenburgar Igre, konzole 77 07.04.2009 20:43
državni izpit iz javne uprave barakuda Izobraževanje in šola 2 05.02.2008 23:11
J.J in nivo internetne cenzure Medved Pu Slovenija 14 28.12.2006 12:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:08.