Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Spemerski kotiček

Spemerski kotiček za vse spemerje in smetarje... agresivno brisanje tem...

Orodja za teme
Staro 17.03.2010, 15:50
biba Uporabnik biba ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce biba
Član od: Nov 2004
Sporočila: 4.353
Privzeto odvajam se kajenja

.torej imam na vsaki roki obliž, skadila sem 18 cigaretov od desetih zjutraj, pa mi niti slabo še ni postalo glede na to, da so me opozorili, da naj ne kadim in uporabljam obliže, samo iz dneva v dan rabim večččččččč nikotina:-))
pišem članek o KOPB..pa škodljivosti kajenja........pa ne tu gor, da ne bo pomote

...a sem na dobri poti, da preneham kadi
Staro 17.03.2010, 16:13
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037
Privzeto Re: odvajam se kajenja

ne..
Staro 17.03.2010, 22:32
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

men je ratal... sam način je bil pa mal drgačn...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 18.03.2010, 12:43
Mojster

..a bi mi zaupal kako ti je uspelo

..saj, če ima kdo kako (dobro) idejo lahko je neumna samo, da učinkuje
Staro 18.03.2010, 21:57
administrator

Citat:
Objavil-a biba Prikaži sporočila
..a bi mi zaupal kako ti je uspelo

..saj, če ima kdo kako (dobro) idejo lahko je neumna samo, da učinkuje
tkole:
- soboto mrtvo pjan skadil skoraj dve škatlici..
- nedeljo najbl hud mačk,evar... zbvečer nakofe,3 čike s seboj in sem si rekel: lejtole uničm in neham..
in sem nehal.. prvi teden sem preživel ob nikorete žvečilnih... recept je bil tak:
- probam čim dlje zdržat in odlašat s tem... ko je bila res ampakres kriza sem ga prežvečil...
- druga stvar: istočasno sem skenslal pivo in alkohol nasplošno... tako da ni bilo skušnjav slučajno...

mejhne korake in akcija... vsakič ko te zagrabi da bi pržgala čik si rečeš: eh dej no sej ne rabim tega sranja... in pol je mesec mimo in pol je 3 mesece mimo in pol ugotoviš da že pol leta ne kadiš in da sploh ne pogrešaš tega...

EDIT: 3 dni traja nikotinska odvisnost... če 3tji dan preživiš, pol preživiš prvi teden in tko naprej...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 19.03.2010, 00:09
Mojster

..mene najbolj v kajenje potegne jutranja kava,..skuham si kafe, vpalim cigaret, pol preberem vse spletne časnike, pa mail,..pa.bla..bla..pa, ko je čas, da grem imam v sebi liter kave in pol škatle čikov, ...neka glupa navada,...s spanjem imam nore probleme, ker ne morem spat do 2-3 zjutraj, vstanem pa spet 5-6,....takrat še vsi spijo, pa si krajšam čas s cigaretom in kufejem...
.alkota pijem ne, tako, da se vedno tolažim in iščem izgovor, da pa pol kadim pa lahko..
..če ne kadim par ur sem dobesedno napadalna, ..ne moreš verjet, dr jekill and mr hyde,..res,..Ne moreš verjet, da sem v trenutku tako agresivna, da bi za cigaret ubila, ....obliži mi ne pomagajo, torej jutri probam žvakače
..hvala Aldebaran
Staro 19.03.2010, 17:46
administrator

Citat:
Objavil-a biba Prikaži sporočila
..mene najbolj v kajenje potegne jutranja kava,..skuham si kafe, vpalim cigaret, pol preberem vse spletne časnike, pa mail,..pa.bla..bla..pa, ko je čas, da grem imam v sebi liter kave in pol škatle čikov, ...neka glupa navada,...s spanjem imam nore probleme, ker ne morem spat do 2-3 zjutraj, vstanem pa spet 5-6,....takrat še vsi spijo, pa si krajšam čas s cigaretom in kufejem...
.alkota pijem ne, tako, da se vedno tolažim in iščem izgovor, da pa pol kadim pa lahko..
..če ne kadim par ur sem dobesedno napadalna, ..ne moreš verjet, dr jekill and mr hyde,..res,..Ne moreš verjet, da sem v trenutku tako agresivna, da bi za cigaret ubila, ....obliži mi ne pomagajo, torej jutri probam žvakače
..hvala Aldebaran
kavo zamenjaj za pravi čaj.. boš vidla ti ne bojo pasal čiki zraven... jest sem bil isti: obvezno kava in čik... ma pol vidiš, da je itak brez veze in se da kofe tudi brez čika spit... nisem pa nikoli bil napadalen al pa agresivn in tko... teli nicorrete žvaki res pomagajo...
maš softić varjanto z 2mg nikotina in hardkor sceno z 4 mg... vzami ta soft varjanto bo čist dovolj...

to bi bilo to... če se še kej spomnem pa javim... in še neki: verjamem vate in vem da ti bo ratalo!!!! tko da! evo moralna in ostala podpora je, zdej ap sam akcija... gud lak))

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 19.03.2010, 17:51
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

moja starša sta šla na hipnozo brez heca, in res je tudi, da sta na nož nehala kadit, z danes na jutri - v bistvu z "pred hipnozo hiter še enga" (sta bila tudi - ob kavi obvezno, čikpavze obvezno, pa zvečer, pa ob pijači...) na "nobenega nikoli več". kar nekaj let je že od takrat, nista več prižgala čika.
Staro 24.03.2010, 07:24
Mojster

..zaenkrat zmanjšala,...kavo probam opustit,...čeljusti me pa ornk bolijo od žvečilnih,..so boljše od obližev, ker se zamotiš, ampak definitivno jih porabiš veččččččč
Lenčkaaaaaaaaaa kam na hipnozo
Staro 06.05.2010, 06:58
Mojster

še ni ratalo, tak...eh..

Značke
kajenja, odvajam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako se odvaditi kajenja s pomočjo iger borissavc Igre, konzole 2 25.09.2006 08:15
Odvajanje od kajenja? planšar Zdravje 143 22.09.2006 10:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:08.