Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.07.2010, 07:29
nsignific Uporabnik nsignific ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 8
Privzeto Re: Ni proste parice-nadgradnja

Jaz sem telefonski prikljucek imel, a so mi na vsako poizvedbo za internet odgovorili, da ni mozen. Večkrat. Tudi preko telefona.

Preko kolega, ki pozna par ljudi na Telekomu sem prišel do enega "on the inside", ki mi je rekel da naj ODJAVIM telefon, ter ga ponovno prijavim in prosim, da se priklopi na tak način, da bo možen internet.

Še enkrat sem oddal poizvedbo z vprašanjem, ali bom na ta način lahko dobil internet (ter to postavil kot POGOJ prikljucitve telefona) in odgovor se je glasil: "da, gospod, to bo pa šlo".

Mater jim... wtf...

Glede na to, da druge opcije nisem imel (bil sem na UMTS), sem se v to spustil in odjavil telefonski prikljucek ter narocil novega. Pridejo montirat; najprej Telekomovc telefon, pravi da ni bilo problema in internet bo, nato pa se Siolovc - ki mi priklopi EMX!!!! Vsa ta kolobocija zato, da so me priklopili na ISTO deljeno parico, kot sem bil prej. In nihce me med vsem tem postopkom ni opozoril, za kaj gre, meni se je pa zdelo jasno, da najbrz nihce ne misli da vse to pocnem samo zato, da bom na istem? Obup.

Stalo me je veliko casa, zivcev in DENARJA, ja DENARJA, ostal sem pa na UMTSu -.-

Takšnega nategovanja v življenju še nisem doživel.
Odgovorite s citatom
Staro 19.12.2010, 00:13
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Ja bom tud znoru s tem emx-ok."vendar ob prvi priliki zapustim ta gnil, gnil siol."-upam ,da boš res dobu priliko.Mislim ,da nas sam optika lahko reši ali brihtne(odvetnik)glavce,ki razumejo zakone).Jaz in ti in drugi smo v istem k.... tak ,da če nebomo sami pritisnili na njih vsi s tožbami z dobrimi odvetniki in vse napisali na forume kako pa kaj in dali v javnost kaj se dogaja in kako smo,če kdaj bomo prišli do klasičnega telefonskega priključka,ki omogoča internet za normalen denar+tv+ip telefon,ne pa za emx plačat prasci eni 30 evrou po televiziji pa reklamirajop triota za 30 evrou.
Odgovorite s citatom
Staro 20.12.2010, 19:56
Pripravnik

Naj mi en pove ,kije na PCM-EMX(modemu) povezavi s centralo in ,da muje ratalo magar v 5 letih it iz tega sranja,ki nedela niti24 ur it dol na svoj port parico,da ma potem lahko normalen internet in tv kanale!?Rihtajo optiko a nekdo nemore bit niti na bakru največ kar lah je na emx.Pfuj....................Bejzbolka bejzbolka bejzbolka
Odgovorite s citatom
Staro 20.12.2010, 20:05
Pripravnik

"Jaz sem telefonski prikljucek imel, a so mi na vsako poizvedbo za internet odgovorili, da ni mozen. Večkrat. Tudi preko telefona.

Preko kolega, ki pozna par ljudi na Telekomu sem prišel do enega "on the inside", ki mi je rekel da naj ODJAVIM telefon, ter ga ponovno prijavim in prosim, da se priklopi na tak način, da bo možen internet.

Še enkrat sem oddal poizvedbo z vprašanjem, ali bom na ta način lahko dobil internet (ter to postavil kot POGOJ prikljucitve telefona) in odgovor se je glasil: "da, gospod, to bo pa šlo".

Mater jim... wtf...

Glede na to, da druge opcije nisem imel (bil sem na UMTS), sem se v to spustil in odjavil telefonski prikljucek ter narocil novega. Pridejo montirat; najprej Telekomovc telefon, pravi da ni bilo problema in internet bo, nato pa se Siolovc - ki mi priklopi EMX!!!! Vsa ta kolobocija zato, da so me priklopili na ISTO deljeno parico, kot sem bil prej. In nihce me med vsem tem postopkom ni opozoril, za kaj gre, meni se je pa zdelo jasno, da najbrz nihce ne misli da vse to pocnem samo zato, da bom na istem? Obup.

Stalo me je veliko casa, zivcev in DENARJA, ja DENARJA, ostal sem pa na UMTSu -.-

Takšnega nategovanja v življenju še nisem doživel."

"Pozdravljen vidim da maš tud ti probleme ogromne s telekomom in siolom.Te lah vprašam če si naroču nou tel. prikluček univerzalni al klasični,ker če bi univerzalnega vklopu bi pomoje morau bit na samostojni parici o tem tud jaz razmišljam,da mam gelt bi riskirau takoj.Včasih par let nazaj bi to še šlo mogoče ,danes pa nevem al je glih obrat?Tehnologija gre nazaj za nas.Lp
Srečno z vsem++parica samostojna

Nazadnje uredil sladzan : 20.12.2010 ob 20:07. Vzrok: jeje
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2019, 17:44
Pripravnik

Glavno da optika dere mi dns,predterm pa komaj prisel na vdsl2b iz emx pcm vezave.In ja kaj je bilo to klik telekomu gremo delat.
Ja je bivša občinarka in višji človek (dobr ) ki nekaj velja v mojem kraju,samo obrnila 1x telefon do svojih kolegov ,morda tudi direktno na telekom in seje zrihtalo vse v 2-3 mesecih .Dogradnja omrežja ,bakr ,en del položen v nove cevi za optiko xD nekaj metrov pa po zraku cca 50 +m.

Tako ,da vse se da če se če.Je pa stalo občino ,ne .ene,baje zelo veliko .Ko sem vprašal šefa gvo ki so mi gradili seje začel smejat in pove ,da pa mam sreco kolk je tole stalo,btw je moj stari kolega :D.
Hvala pa tej osebi ki je to zrihtala za našo družino.

Navaden človek pa lahko teži kolk hoče telekomu pa te ne vzema resno za nič...
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2019, 10:54
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232

Ja če maš veze tako kot ti pol gre vse..

Značke
paricenadgradnja, proste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ni proste parice mr Vragec O storitvah 19 06.04.2010 17:24
Nadgradnja Sagem STB ursa SiOL TV 68 19.08.2008 09:18
Nadgradnja bogdan Tehnična pomoč 3 14.08.2008 15:02
Nadgradnja SIOL TV Plus diolen SiOL TV 1 31.01.2008 13:13
Prenos, nadgradnja paketa iz PTSN na nov razvezan dostop Darko O storitvah 11 24.10.2007 23:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:35.