Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.07.2019, 12:58
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 178
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Napake pri nas nisem uspel ponoviti, sem pa vseeno pisal naprej tehnikom, da preverijo.

LP
Črt
Poskusite na Foxu pri ogledu nazaj The Big Bang Theory ...
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 13:47
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 363

Tole vrtenje na NEO boxu je že od samega začetka prava muka. Saj bi posnel pa se mi ne da. Gledal sem film na HBO in končal ene 30 minut pred koncem. Naslednji dan sem želel nadaljevati, žal si ni zapomnil kje sem končal. Sedaj pa nastopi drama. S tipko za desno preskakujem po 5 minut, če prehitro pritiskam zagrabi le vsake petič, če vmes počakam kako sekundo lepo premika po 5 minut vse do 90. minute. Ker sem šel 5 minut predaleč začnem vrteti nazaj, takrat se čas predvajanja izgubi in me zopet vrže na 0:00. Ves nesrečen spet pritiskam desno po 5 minut in se odločim da sedaj ne bom vrtel rikverc raje počakam in gledam kako minuto že ogledano. Začne slika trzat in zvok zaostajat. Premaknem na pop tv in nazaj na hbo, probam še enkrat in je končno ratalo. Čas predvajanja se je vseeno zgubil, itak sem vedel da bom tistih preostalih 30 minut sedaj pogledal v kosu.

Katastrofa.

V juliju sem 5krat prižgal TV, plačujem pa 83 eurov. Res sem bedak.

Nazadnje uredil nejccar : 25.07.2019 ob 13:48. Vzrok: dodatek
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 14:32
Pripravnik

Tale videoposnetek, ki sem ga naredil, kaže vse to. Dvakrat sem snemal in obakrat mi je ratalo šele v 3. nastavit film za gledat.

https://drive.google.com/open?id=1kF...vMV3jtpSKuxLam

00:30 - začnem vrtet nazaj, skoči kar v prejšnjo oddajo WTF, ura predvajanja 4:59 ??!?
00:50 - čas predvajanja se resetira
01:35 - šteka video in zvok, je negledljivo, potrebno zopet od začetka vse nastavit
02:10 - začetek
02:30 - boljš da po vrtenju 5 minut v desno vse pustiš pri miru in se da gledat

Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 20:36
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
Tale videoposnetek, ki sem ga naredil, kaže vse to. Dvakrat sem snemal in obakrat mi je ratalo šele v 3. nastavit film za gledat.

00:30 - začnem vrtet nazaj, skoči kar v prejšnjo oddajo WTF, ura predvajanja 4:59 ??!?
00:50 - čas predvajanja se resetira
01:35 - šteka video in zvok, je negledljivo, potrebno zopet od začetka vse nastavit
02:10 - začetek
02:30 - boljš da po vrtenju 5 minut v desno vse pustiš pri miru in se da gledat

Pozdravljeni,

hvala za posredovane posnetke.

Po vaših posnetkih sem testiral delovanje našega testnega komunikatorja NEO a mi težav ni uspelo ponoviti.
Da podrobneje raziščemo vzrok težave mi na ZS, prosim, sporočite vaše uporabniško ime.
V sporočilu prosim, pripišite trenutno programsko različico, ki jo uporablja vaš NEO. Omenjeno najdete tako, da po daljšem pritisku na tipko Hišice izberete zobnik v zgornjem desnem kotu in v zavihku "VIZITKA" pogledate navedbo "Gradnja".

Lp

Sandi
Staro 25.07.2019, 21:00
križar Uporabnik križar ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2019
Sporočila: 36

Zakaj VLC ne predvaja datotek brez zatikanja in štekanja že od začetka uvedbe teh butnkišt je negledljivo??Skor bo kmal eno leto,kar ste nas nategnil s tole kramo,pa nič.Tut ene poštene posodobitve ni,a so vam vsi računalničarji in ostal tehnični kader odšli k konkurenci??
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 21:24
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
Tole vrtenje na NEO boxu je že od samega začetka prava muka. Saj bi posnel pa se mi ne da. Gledal sem film na HBO in končal ene 30 minut pred koncem. Naslednji dan sem želel nadaljevati, žal si ni zapomnil kje sem končal. Sedaj pa nastopi drama. S tipko za desno preskakujem po 5 minut, če prehitro pritiskam zagrabi le vsake petič, če vmes počakam kako sekundo lepo premika po 5 minut vse do 90. minute. Ker sem šel 5 minut predaleč začnem vrteti nazaj, takrat se čas predvajanja izgubi in me zopet vrže na 0:00. Ves nesrečen spet pritiskam desno po 5 minut in se odločim da sedaj ne bom vrtel rikverc raje počakam in gledam kako minuto že ogledano. Začne slika trzat in zvok zaostajat. Premaknem na pop tv in nazaj na hbo, probam še enkrat in je končno ratalo. Čas predvajanja se je vseeno zgubil, itak sem vedel da bom tistih preostalih 30 minut sedaj pogledal v kosu.

Katastrofa.

V juliju sem 5krat prižgal TV, plačujem pa 83 eurov. Res sem bedak.
Telekom, to je škandal. Očitno Neo ni namenjen temu, kar opisuje uporabnik.
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 21:32
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

hvala za posredovane posnetke.

Po vaših posnetkih sem testiral delovanje našega testnega komunikatorja NEO a mi težav ni uspelo ponoviti.
Da podrobneje raziščemo vzrok težave mi na ZS, prosim, sporočite vaše uporabniško ime.
V sporočilu prosim, pripišite trenutno programsko različico, ki jo uporablja vaš NEO. Omenjeno najdete tako, da po daljšem pritisku na tipko Hišice izberete zobnik v zgornjem desnem kotu in v zavihku "VIZITKA" pogledate navedbo "Gradnja".

Lp

Sandi
Kaj, torej vsi uporabniki le nimajo iste opreme. Ali naj razumem, da imate testni komunikator, ki deluje BP. A ste ruknjeni?
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2019, 21:48
Pripravnik

Verzijo imam 1.1.37 oz. 1.14.6.
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2019, 01:46
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 114

Jaz imamo zdajle nameščeno (novo) testno verzijo, pa bom videl, kako bo.
Zadnji račun sem reklamiral (lahko bi tudi prejšnjega), reklamacija je bila uspešna.
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2019, 19:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563

Citat:
Objavil-a križar Prikaži sporočila
Zakaj VLC ne predvaja datotek brez zatikanja in štekanja že od začetka uvedbe teh butnkišt je negledljivo??Skor bo kmal eno leto,kar ste nas nategnil s tole kramo,pa nič.Tut ene poštene posodobitve ni,a so vam vsi računalničarji in ostal tehnični kader odšli k konkurenci??
Računati morate, da je VLC aplikacija ista, kot je na androidnih napravah. Z njo nimamo nič, oziroma je ne razijamo mi. Se pa trudimo, da bi NEO prilagodili tako, da bo delovalo normalno. Zanekrat povratne informacije še nismo dobili, vam javim, ko bo.

Lp
Črt
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:51.